Перейти до змісту

На СУПі терор і репресії


abandon

Recommended Posts

Та якраз,що Пороха можна критикувати на СУПі,там не можна бути вольнодумним.

«— Ваше величество! Вы знаете, что я старик честный, старик прямой. Я прямо говорю правду в глаза, даже если она неприятна... Позвольте мне сказать вам прямо, грубо, по-стариковски: вы великий человек, государь! — добавляет: — Простите мне мою разнузданность — вы великан! Светило!»

Link to comment
Share on other sites

Ну бачиш,починає доходити. Воно вольнодумці завжди спиймаються будь якими властями,в тому числі і форумними,негативно.

 

Але на СУПі ця межа значно сильно посунута. Ну десь так.

Змінено користувачем LVV
Link to comment
Share on other sites

Цього разу "прокачу" Пороха саме через СУП - не хочу давати надто багато влади політсилі, прибічники якої не сприймають найменшої критики їхнього кумира.

 

А цей допис дійсно зроблений в зравом умє і свідомості?  :fp1:

 

Яке відношення той самодєльний ресурс має до цілком реального Пороха? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

не бачу там ніякого пропагандонства пеці.Є різні там думки і за і проти.одного нема-мамчиних сучих синів з пропагандою ВОНИ і тявкотіння на критику того.тому і казяться тут апологети мамки,що там їх банять нещадно.тільки і того.....Ну і трохи гарячих "все пропалоло" ставлять на місце.

Link to comment
Share on other sites

А цей допис дійсно зроблений в зравом умє і свідомості?  :fp1:

 

Яке відношення той самодєльний ресурс має до цілком реального Пороха? :nose3:

А штурмові загони до реального Гітлера теж не мали відношення?

Link to comment
Share on other sites

А ще там дуже сильно неможна кртикавати МО,Генштаб,а МВС можна.Прихильники Добр.Батальйонів також там не є вітаними.

МО раскритиковали; вступился за МО, МВС и Авакова - не забанили. За конструктивную позицию там никого не трогают, в принципе как и здесь.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...