Перейти до змісту

Санкцій не буде, Україна залишилась один на один з Росією.


ladzio

Recommended Posts

Виживе, відібється, "вовки", які з цікавістю спостерігають за боєм, допоможуть, залижуть рани і приймуть в зграю, а як не відібється - розірвуть. Все як у природі.

Санцій скоріше за все не буде, є пасивна симпатія від Європи і дещо активніша від США. Як не прикро їх навіть можнв зрозуміти: Україна як ніби нічого не сталось годує Крим і торгує з Росією і чогось вимагає від світу, нєкрасіво.

Решту "світу", або похєр, або просто намагаються скористатись моментом і вирввти у росії що-небудь за умовну підтримку чи нейтралітет (Путін в Лат. Америці).

І найголовніше: у путіна розвязані руки, не справляються місцеві бандити і російські добровольці? Значмть почне посилати професійних військових.

Українв бороться за своє вижмівння, а не за Донбас.

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дуже важливо, щоб ми перестали думати категоріями " європа нам допоможе". Ні, не допоможе. У України є тільки Україна і Україна знаходиться у стані війни з Росією.
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дуже важливо, щоб ми перестали думати категоріями " європа нам допоможе". Ні, не допоможе. У України є тільки Україна і Україна знаходиться у стані війни з Росією.

 

+1

хоча є країни які нам співчувають

Link to comment
Share on other sites

Зграя вовків - це світ. Слабких добивають і ділять здобич. Відкрийте підручник історії.

 

та я курсі. просто "приймуть в зграю " занадто пафосно, З нами просто почнуть рахуватися.

А ЄС нам нафіг не треба, максимум - асоціація і ін торгові справи. І чим довша агресія раші тим більше це будуть розуміти прості українці, дивлячись на продажних євробюрократів.

Link to comment
Share on other sites

Те ж саме було у 2008-му з Грузією. Спочатку весь світ підтримував грузинів, а потім по європейських столицях роз'їхалися спецпосланцi Хуйла з великими валізами й все...

 

Саак раптом став агресором. CNN не перестаючи крутило вже ролик про йогону краватку. А про жертви бомбардувань Горі усi вони раптом замовкли... 

 

Бабло перемагає усьо. 
 
Україна прогавила момент. Спочатку чекали виборів, потім інавгурації, потім закінчення одностороннього перемир'я... А коли дочекалися, то виявилося, що Хуйло вже з усіма домовився.
 
Отаке.
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ну как--если его 30 миллионов украинцев ненавидит до дрожи!!!

тому що (с) х**йло

 

в них кажуть "от любві до нєнавісті 1 шаг", от і замріявся

ну гаразд, полюбимо. Як бик вівцю

Link to comment
Share on other sites

@ladzio,давно тебя не было нытик, но смотрю снова на посту

Та чого, наше дєло правоє, перемога буде за нами. Ми велика країна і здатні відбитись від Росії, але для цього потрібно усвідомлюіати реальну ситуацію і не займвтись шапкозакидуванням. Самк це потрібно донечти до українців, а не " все фігня, іще місяць і усе закінчиться". Цкоаїнці аоіинні усвідомити, що іде війна за вижмвання державм, а не якачь там АТО проти дурнуватих бандитів.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 є пасивна симпатія від Європи

Немає, Україна в ЕС Вже нікому непотрібна..... можливо  польща, прибалтика...і все, газети пишуть приблизно  так "як  повідомляє ріа новості повстанці розбили...."

і це  помірковано співчуваюча начебто газета....в інших українофобія зашкалює.

А звичайному манюпасу взагалі настрати...вони далекі від цього всього...

Link to comment
Share on other sites

Я казав про нашу відносну самотність ще в лютому, коли повіз першу зібрану гуманитарку для хлопців на Перекоп.

Ніхто, особливо Європа нам не допоможе. Ми повинні все зробити самі.

Це наша війна за Незалежність, справжня. Просто війна

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я казав про нашу відносну самотність ще в лютому, коли повіз першу зібрану гуманитарку для хлопців на Перекоп.

Ніхто, особливо Європа нам не допоможе. Ми повинні все зробити самі.

Це наша війна за Незалежність, справжня. Просто війна

 

до речі, мабуть якнайкраще нас розуміють оті, що на вішій аві. Вони з таким 70 років живуть

Link to comment
Share on other sites

Немає, Україна в ЕС Вже нікому непотрібна..... можливо польща, прибалтика...і все, газети пишуть приблизно так "як повідомляє ріа новості повстанці розбили...."

і це помірковано співчуваюча начебто газета....в інших українофобія зашкалює.

А звичайному манюпасу взагалі настрати...вони далекі від цього всього...

Ну, також не потрібно перебільшувати, симпвтія є, особливо в цьому допомагає історична нелюбов до Росії. За Росію в європі і світі, ліві і популічти. І то не так за росію як проти сша.

Link to comment
Share on other sites

В цілому, можна сформулювати так : подавиться чи не пожавиться Путін Україною.

Я думаю--він просто хоче нас принизити,він хоче,щоб з нас сміялися,як з Саакашвілі,який жував краватку плюс нанести нам побільше матеріальних збитків.Поки,що перше в нього не получається!!!

Link to comment
Share on other sites

Немає, Україна в ЕС Вже нікому непотрібна..... можливо  польща, прибалтика...і все, газети пишуть приблизно  так "як  повідомляє ріа новості повстанці розбили...."

і це  помірковано співчуваюча начебто газета....в інших українофобія зашкалює.

А звичайному манюпасу взагалі настрати...вони далекі від цього всього...

 

що за зМІ такі? У більшості євроЗМІ тон абсолютно нейтральний і власне це і є зрадою демцінностей про які вони так люблять казати. Типу хай сторони сідають домовляються... Але такого як ви описали реально мало.

Link to comment
Share on other sites

що за зМІ такі? У більшості євроЗМІ тон абсолютно нейтральний і власне це і є зрадою демцінностей про які вони так люблять казати. Типу хай сторони сідають домовляються... Але такого як ви описали реально мало.

 

новости в нормальной европейской прессе это информирование. Мол, как сообщает агентство трам-пам-пам сегодня там то и там то произошло то то и то то.

А есть еще статьи аналитические, обзорные, публицистика, мнение автора.

 

Если информация подается приправленная оценкой и выдается за новости, то это пропаганда.

 

В немецкой прессе я не встречал просепаратисткой позиции. Правда я просматриваю 5-7 сайтов газет и журналов. В каком нибудь Штерне или Вельте может быть кто и высрался на тему "хунты"...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...