Перейти до змісту

Как могло случится так, что вся нация вдруг сошла с ума?


Recommended Posts

Читаю вот форум Винского, казалось бы пишут там не глупые люди, путешественники, которые могут реально сравнивать жизнь в разных странах, а многие уже давно не живут в России, но.....

Есть конечно исключения, но к сожалению это всего лишь исключения. Кому интересно вот ссылка.

http://forum.awd.ru/viewtopic.php?f=851&t=233305

Link to comment
Share on other sites

ну там очень, даче очень сдержанные пользователи в сравнении с другими ру-форумами

 

Там много достаточно интересных людей, которые по уровню развития гораздо выше чем среднестатистический люмпен...

Link to comment
Share on other sites

Їм  змалечку  століттями!!!  прививали  ненависть  до  всього  українського.  Не  виключення  сім ї  так  званих  "інтелігентів",  насправді  сталінської  (совдепівської)  наукової,  творчої  гвардії.  Шкода  тих  росіян,  хто  не  підпав  під  ту  сталінську  машину,  і  зберіг  розум,  бо  і  на  них  тепер  дивиться  світ,  як  на  бидло.  Їх  так  нікчемно  мало,  що  не  можуть  вплинути  на  маси.

Але  якщо  дасть  Бог  і  Раша  прозріє,  то  путінський  карточний  домик  посипеться  в  момент  і  з  тріском.  Тільки  де  та  рушійна  сила?

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Еще здесь и церковь мацковская одержима бесами. Вот случай с моими родственниками. Они верующие и живут вроде по заповедям. Но мозгов нет совершенно! Когда освободили Славянск и Краматорск бежали в крыссию, а потом вообще в рашу, да еще и в адыгее оказались! У них ребенок родился 2 недели назад ;o А науськал полностью ипанутый поп Серега. Их духовный наставник. :fp1:  Тот, который по Краматорску с колорадской лентой бегал и призывал захватывать админздания.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Їм  змалечку  століттями!!!  прививали  ненависть  до  всього  українського.  Не  виключення  сім ї  так  званих  "інтелігентів",  насправді  сталінської  (совдепівської)  наукової,  творчої  гвардії.  Шкода  тих  росіян,  хто  не  підпав  під  ту  сталінську  машину,  зберегли  розум,  але  їх  так  нікчемно  мало.

 

 так, вони просто ненавидять українців,

 і так було завжди, у тому ж совку було так само.

 вони з якогось дива вважають нас кимось типу недолюдей і не раз чула від утирків, що ми будемо їх рабами.

Link to comment
Share on other sites

Как, как... у Сурка в общих чертах расписано как.

Данная лекция Юрия Громыко » Консциентальное оружие и консциентальные войны» была прочитана еще в 2002 году в Высшей школе экономики в Москве. Однако, что означают его постулаты на практике жители Украины смогли убедиться в 2014-м. Феномен массового помутнения сознания, управляемого из Кремля, Юрий Громыко блестяще описал еще 12 лет назад.

http://hvylya.org/interview/society2/taynoe-oruzhie-rossii-chto-takoe-voynyi-za-identichnost.html

Link to comment
Share on other sites

Еще здесь и церковь мацковская одержима бесами. Вот случай с моими родственниками. Они верующие и живут вроде по заповедям. Но мозгов нет совершенно! Когда освободили Славянск и Краматорск бежали в крыссию, а потом вообще в рашу, да еще и в адыгее оказались! У них ребенок родился 2 недели назад ;o А науськал полностью ипанутый поп Серега. Их духовный наставник. :fp1:  Тот, который по Краматорску с колорадской лентой бегал и призывал захватывать админздания.

предать анафеме или чему там псевдодуховных наставников предают.

от жеж лекари душ человеческих  с вавками в головах.

Link to comment
Share on other sites

Там много достаточно интересных людей, которые по уровню развития гораздо выше чем среднестатистический люмпен...

 

в Германии 30-х годов, наверное, тоже было много интересных с высоким уровнем развития...

а гляди ж ты, за кем пошли :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Как могло случится так, что вся нация вдруг сошла с ума?

 

Вона завжди такою була, а тих, хто на це вказував, ти називав "нациками".

З запізнілим прозрінням. Тепер ти теж "нацик".

Змінено користувачем abandon
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Достаточно почитать историю Германии и провести паралели. Так на вскидку :

Крах Веймарской республики (условно демократической) на волне кризиса 1928-30  = Крах Ельцинской России, кризис 1998

Приход Приход к власти нацистов = Приход Хуйла 2000

Экономическое возрождение

Недовольство(обида) немцев  результатами Первой мировой = Недовольство(обида) Хуйла (хуйлят) распадом СССР 

Защита немцев в Судетах / Аннексия Судет   =  Защита русских в Крыму/Донбассе

Пропаганда. Многие немцы  до конца войны не подозревали о существовании Освенцима

Змінено користувачем ButtHead
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Они не сошли с ума, а вернулись к своей идентичности - имперской, и это, кстати, их не вина, а беда, кратко говоря "против природы не попрешь". 

Но хуже всего, что это беда не только для них, но и для всего "шарика".

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

не вдруг, а постепенно

Я в 90-ті працював 5 років в Дубні, 120 км на північ від Москви - Об"єднаний Інститут Ядерних Досліджень, ОИЯИ російською. Бачив постійно групи малолєток РНЕ (Русское Национальное Единство) біля Савеловського вокзалу. Вже тоді ці фашисти кричали, що: "русские - единственная вьісшая раса, которая должна управлять всем!". Це та молодь, що зараз реально керує на середньому рівні. Від тогдашніх пенсів чув: "Нам нужен такой правитель, которьій не пожалеет крови, но сделает Роисю хозяином ВСЕГО!". Мої колеги, кандидати наук, коли я питав за кого вони будуть голосувати на виборах, відповідали: "Нам скажут, за кого надо". Коли я питав, а що вони вамі думають, то отримував у відповідь: "Енто у вас НА Украине люди вольнодумствуют, а мьі строим великую державу".

Тобто, всі верстви населення не живуть, а "служат державе". І дітей народжують для "служения державе".

Тобто, ординська суть росіянчиків не змінилася з часів панування Батия та Ваньки-4 кривавого.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Читаю вот форум Винского, казалось бы пишут там не глупые люди, путешественники, которые могут реально сравнивать жизнь в разных странах, а многие уже давно не живут в России, но.....

Есть конечно исключения, но к сожалению это всего лишь исключения. Кому интересно вот ссылка.

http://forum.awd.ru/viewtopic.php?f=851&t=233305

Коли я тобі давно на ФУПі казав що кацапи це вселенська нечисть, банда агресивних ублюдків що живуть за рахунок паразитування на інших народах та висосування корисних копалин "шоп прадать на запад і купіть мерседес"

 

Ти казав тоді що я нацик, і шо ти рускій і шо твоя мама учіт рускій язик дєтям

Нещасні діти, їм нищать мозок з дитинства...

Link to comment
Share on other sites

Коли я тобі давно на ФУПі казав що кацапи це вселенська нечисть, банда агресивних ублюдків що живуть за рахунок паразитування на інших народах та висосування корисних копалин "шоп прадать на запад і купіть мерседес"

 

Ти казав тоді що я нацик, і шо ти рускій і шо твоя мама учіт рускій язик дєтям

Нещасні діти, їм нищать мозок з дитинства...

 

Ну русский и мама детей учила и что дальше? Что во мне изменилось, взгляды? Так я их не менял и не собираюсь...

Момент прозріння... Не переживай, хозяін, ти не один, таких як ти тепер - тисячі

 

 

А мне че переживать? Я в Россию не собирался и не собираюсь - русський миръ это не для меня, я свободу люблю...

Link to comment
Share on other sites

то поєднані в страшну отруйну суміш комплекс меншовартості (порівнюють себе з цивілізованими народами і "відчувають різницю"), паразитизм на результатах роботи і творчості тих розвинутих народів, імперство - "пєрвий парєнь" на контрольованій ними, і через те малорозвиненій території

 

імперство+паразитизм+комплекси = русскій, який зовсім і не русскій часто, а россійський

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну русский и мама детей учила и что дальше? Что во мне изменилось, взгляды? Так я их не менял и не собираюсь...

 

 

А мне че переживать? Я в Россию не собирался и не собираюсь - русський миръ это не для меня, я свободу люблю...

Якщо ти нормална людина, що працює, щось робиш корисного для себе і людей, і в тебе в голові нема "рускомірного сміття" то ти автоматично ніякий не рускій. Ти нормальний, якого собі хочеш етнічного походження. Українець по громадянству.

Рускій це коли бандит вбивця подонок паразит п'яниця злодій фашист

Link to comment
Share on other sites

ну так недарма кажуть, що російська інтелігенція закінчується на українському питанні.... і це не нове

 

Ну вопрос спорный, скорее даже стереотип. 

Link to comment
Share on other sites

та вони просто нам заздрять, але не можуть цього визнати, от і поводять себе так агресивно.

їхня агресія по відношенню до українців - це прихована заздрість. банальщина, звісно, але факт. -)

Link to comment
Share on other sites

Якщо ти нормална людина, що працює, щось робиш корисного для себе і людей, і в тебе в голові нема "рускомірного сміття" то ти автоматично ніякий не рускій. Ти нормальний, якого собі хочеш етнічного походження. Українець по громадянству.

Рускій це коли бандит вбивця подонок паразит п'яниця злодій фашист

 

Понимаешь в чем заковыка, если спросить например Макаревича кто он, то он ответит я Русский, но он точно не подонок, не убийца и не фашист. Кстати смотрит одно и то же ТВ со своими соотечественниками которые вдруг ебанулись и дышит воздухом одним, а вот как так получается хер его знает. Я думаю, что во всем виноват Батый....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...