Перейти до змісту

Свобода попереджає. Молодці.


Гість shpylka

Recommended Posts

Не  бачила,  щоб  хтось  тут  про  це  вже  гутарив.  Але  заслуговує  на  увагу.

На  ФУПі  Тягнибок  в  блозі  пояснює  позицію  Свободи. 

Пропонована  Яценюком  приватизація  "периферії"  труби  може  привести  до  небажаних  наслідків  і  опинитись  під  Газпромом,  чи  такими  ж.  

Дивуюсь.  Вони  там  у  палатах  не  зустрічаються,  не  перемовляються  між  собою.

Оце  коаліція!  Права  рука  не  знає,  що  робить  ліва.

 

Чесно  кажучи,  Яценюкові  страсті  насторожили  відразу,  але  думала...  Отож,  добре  що  Свобода  пильнує!

Link to comment
Share on other sites

Мда...

Яценюк, який без санкції Вашінгтону навіть пукнути не сміє, здає трубу москалям.

Що курить Тягнибок?

 

А може він сам - тово... шльондра проплачена, га?\

 

Кстати москалями я так думаю...

Link to comment
Share on other sites

Ще  які  будуть  мислі?

 

Як  на  мене,  то  береженого  Бог  береже.  І  те,  що  стосується  стратегічних  об єктів  не  повинно  кому-небуть  продаватися,  передаватися  і  ким-небуть  керуватися.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Ще  які  будуть  мислі?

 

Як  на  мене,  то  береженого  Бог  береже.  І  те,  що  стосується  стратегічних  об єктів  не  повинно  кому-небуть  продаватися,  передаватися  і  ким-небуть  керуватися.

Як на мене, з газопроводом може бути досить цікава ситуація.

Європейці, маючи долю в український газотранспортній системі, будуть мати змогу для перегляду умов постачання газу з точкою обліку на кордоні з Україною.

Така схема дасть можливість їм стабільно і гарантовано отримувати газ в необхідних кількостях,а також зменшити ціну газу.

Нам це дасть можливість зберегти доходи від труби,і не паритися з реверсними поставками.

Чому "Свобода" проти - неясно.

Аргумент що труба теоретично, опосередковано може опинитися у власності росіян, виглядає трішки дебільно. :( 

Link to comment
Share on other sites

Хай  акціонерами  стають  державні  ЄСівські  компанії,  а  не  приватні,  у яких  невідомо  звідки  ноги  будуть  завтра  рости.  Але  я  і  тут,  скажімо,  не  за.

 

Я  відкривала  гілку  ще  з  іншим  запитанням -  усі  ці  Яценюки,  Клички,  Тягнибоки  не  спілкуються  між  собою?  Трійця,  котра  хотіла  вершити  долю  України!  Чи  вони  не  можуть  домовитися, прийти  до  консенсусу,  щоб  не  виносити  "страсті"  на  широкий  загал  і  не  давати  приводів  ворогам  для  реготу?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Ще  які  будуть  мислі?

 

Як  на  мене,  то  береженого  Бог  береже.  І  те,  що  стосується  стратегічних  об єктів  не  повинно  кому-небуть  продаватися,  передаватися  і  ким-небуть  керуватися.

 

Вы металлоломом занимаетесь? Почем нынче тонна?

Link to comment
Share on other sites

Як на мене, з газопроводом може бути досить цікава ситуація.

Європейці, маючи долю в український газотранспортній системі, будуть мати змогу для перегляду умов постачання газу з точкою обліку на кордоні з Україною.

Така схема дасть можливість їм стабільно і гарантовано отримувати газ в необхідних кількостях,а також зменшити ціну газу.

Нам це дасть можливість зберегти доходи від труби,і не паритися з реверсними поставками.

Чому "Свобода" проти - неясно.

Аргумент що труба теоретично, опосередковано може опинитися у власності росіян, виглядає трішки дебільно. :(

Хай свобода РИЄ про дані власників під час конкурсу по продажі.а не тепер.Сам факт продажі не контрольного пакету є тільки позитивом,бо відсікає корупційні схеми(захід такого не дозволить).а от хто купує-тут і прапор в руки свободі,нехай ставить "вето".якщо лізе хуйлостанівське бізнесове бидло бо того.десь так. B-)

Link to comment
Share on other sites

сука, Тягнычмок опять палится

кому выгодно, чтобы сланец мы не разрабатывали? Газпрому. Кто блокирует решение по сланцу во Львовской облроасти? Сех и "Свобода"

кому выгодно, чтобы труба была "госудасрственная", то бишь ничья по сути-только бы не европейцы с амерами за неё заплатили? Газпрому. Кто пиздит? Опять "Свобода"

палятся пацаны, ой палятся

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Руководство "Свободы" в очередной раз показало, что им место - на свалке истории, вместе с другими российскими агентами в Украине.

 

 

 

Хай  акціонерами  стають  державні  ЄСівські  компанії,  а  не  приватні,  

 

:fp1:

Link to comment
Share on other sites

Хай свобода РИЄ про дані власників під час конкурсу по продажі.а не тепер.Сам факт продажі не контрольного пакету є тільки позитивом,бо відсікає корупційні схеми(захід такого не дозволить).а от хто купує-тут і прапор в руки свободі,нехай ставить "вето".якщо лізе хуйлостанівське бізнесове бидло бо того.десь так. B-)

Я ж кажу що їх позиція якась дивна.

До того ж, на скільки я розумію, планується створення міжнародного консорціуму за участю американців.

А це значно посилить не тільки економічну, енергетичну а також і військову безпеку України.

Схоже максимум, на що стає розуму "Свободі", це товкти пики в прямому ефірі :(

Link to comment
Share on other sites

сука, Тягнычмок опять палится

кому выгодно, чтобы сланец мы не разрабатывали? Газпрому. Кто блокирует решение по сланцу во Львовской облроасти? Сех и "Свобода"

кому выгодно, чтобы труба была "госудасрственная", то бишь ничья по сути-только бы не европейцы с амерами за неё заплатили? Газпрому. Кто пиздит? Опять "Свобода"

палятся пацаны, ой палятся

 

А язык\мову водьми, кто эту тему больше всех педалирует? Правильно с одной стороны москва с другой свобода...

Link to comment
Share on other sites

Цирк какой то, ГТС и Нафтогаз долгие годы не приватизированный, а бал там правили кацапы.

Чего только Бойко-Фирташ стоят.

 

А тут истерика, москали идут.

Да это чуть ли не единственный шанс навсегда этих москалей отвадить от трубы...

Link to comment
Share on other sites

После всего что мы пережили, надеяться на европейцев, что они будут управлять трубой в наших интересах это просто идиотизм. Сдадут Х-лу с потрахами и к бабке не ходи. Нельзя управление выпускать из рук. Пусть так помогают наполнить, покупают на границе с Кацапией себе газ. Если они даже такой мелочи не могут сделать, что полностью в духе их задекларированной энергополитики, то о чем вообще говорить. Змінено користувачем Abamenkov
Link to comment
Share on other sites

Я ж кажу що їх позиція якась дивна.

До того ж, на скільки я розумію, планується створення міжнародного консорціуму за участю американців.

А це значно посилить не тільки економічну, енергетичну а також і військову безпеку України.

Схоже максимум, на що стає розуму "Свободі", це товкти пики в прямому ефірі :(

Позиція не дивна,бо то в їх програмі-типу розрахунок на власні сили і не вір буржуям.Коротко-типічна партія соціалістичного напрямку з націоналістичними лозунгами(тільки лозунгами-підкреслюю).

Link to comment
Share on other sites

После всего что мы пережили, надеяться на европейцев, что они будут управлять трубой в наших интересах это просто идиотизм. Сдадут Х-лу с потрахами и к бабке не ходи. Нельзя управление выпускать из рук. Пусть так помогают наполнить, покупают на границе с Кацапией себе газ. Если они даже такой мелочи не могут сделать, что полностью в духе их задекларированной энергополитики, то о чем вообще говорить.

 

Так, нехай вони купують газ на нашому кордоні а ми їх будемо шантажувати.

Link to comment
Share on other sites

Так, нехай вони купують газ на нашому кордоні а ми їх будемо шантажувати.

Зачем шантажировать. Мы их пустим в качестве наблюдателей. Пусть все будет прозрачно, но в наших руках.

Link to comment
Share on other sites

Позиція не дивна,бо то в їх програмі-типу розрахунок на власні сили і не вір буржуям.Коротко-типічна партія соціалістичного напрямку з націоналістичними лозунгами(тільки лозунгами-підкреслюю).

 

То зрозуміло

 

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» (попередня назва - Соціал-Національна партія України)

 

Але вони ж декларують розбудову "могутньої Української держави", хоч на ділі схоже вони більше переймаються знищенням своїх ідеологічних конкурентів - комуністів. :(

Link to comment
Share on other sites

Зачем шантажировать. Мы их пустим в качестве наблюдателей. Пусть все будет прозрачно, но в наших руках.

 

Які механізми впливу на ціноутворення транзиту та гарантії поставок до їх споживачів ви згодні надати?

Link to comment
Share on other sites

Зачем шантажировать. Мы их пустим в качестве наблюдателей. Пусть все будет прозрачно, но в наших руках.

 

руки больно шаловливые.

Украине еще в 2008 предложили путь в общую систему европейскую энергосистему.

Для этого нужно разделить транспортировку и закупку газа на два хозяйствующих субъекта ну и так далее.

Правда в этой системе тяжело греть руки на вонючем газе...

Link to comment
Share on other sites

Які механізми впливу на ціноутворення транзиту та гарантії поставок до їх споживачів ви згодні надати?

Вот об этом и надо договариваться. Пусть покупают на границе у кацапов и мы тогда с европейцами о ценах на транзит, рентабельности и прочем поговорим.

Link to comment
Share on other sites

руки больно шаловливые.

Украине еще в 2008 предложили путь в общую систему европейскую энергосистему.

Для этого нужно разделить транспортировку и закупку газа на два хозяйствующих субъекта ну и так далее.

Правда в этой системе тяжело греть руки на вонючем газе...

Вот в этом направлении и нужно работать, а не отдавать за стеклянные бусы контроль над всем и вся.

 

Я, кстати, к Свободе отношусь с симпатией, но не их избиратель из-за их социалистической направленности. Но в этом случае ни о какой чистой экономике и рынке речи быть не может. Все вопросы по газу в Европе очень заполитизированы.

Змінено користувачем Abamenkov
Link to comment
Share on other sites

Вот об этом и надо договариваться. Пусть покупают на границе у кацапов и мы тогда с европейцами о ценах на транзит, рентабельности и прочем поговорим.

 

Я б на їх місці не це не згодився б.

І ви, думаю, також.

Не факт що ГТС завтра не зламається або не буде зламана.

Дерижаблями газ возити?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...