Перейти до змісту

Доленосне позачергове засідання Ради


Газда

Recommended Posts

Всьо хорошо.

За війну заплатять усі.

 

Не зовсім так. А точніше зовсім не так.

Регіонали отримають бабло на васстановлєніє данбаса (навіть незвільненого), а на війну скинуться лошаріки.

Link to comment
Share on other sites

Из положительного. Разрешили иностранный спецназ отправить к месту крушения Боинга. Из отрицательного - бюджетные изменения приняты за закрытими дверями, кулуарно. В документе, который я прикрепил, есть то что они приняли. Ну а кратко то вот:

 

Проектом закону запропоновано: скасувати пільгове оподаткування податком на прибуток підприємств прибутку суб'єктів готельної діяльності та підприємств галузі електроенергетики, які виробляють електричну енергію виключно з відновлювальних джерел енергії;
  • обмежити пільгове оподаткування податком на прибуток підприємств інститутів спільного інвестування;
  • скасувати оподаткування за зниженою ставкою (10%) прибутку, отриманого від операцій з цінними паперами та деривативами;
  • скасувати звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання лісоматеріалів, паливної деревини, відходів лісопереробної промисловості;
  • скасувати оподаткування за нульовою ставкою ПДВ послуг з перевезення пасажирів швидкісними потягами Інтерсіті +;
  • продовжити до 31 грудня 2014 року включно режим звільнення від оподаткування ПДВ операцій з експорту зернових і технічних культур;
  • віднести до алкогольних напоїв напої, які сьогодні класифікуються як продукти дієтичного харчування і містять етиловий спирт 8,5% та більше та встановлено для таких напоїв ставку акцизного податку на рівні горілки - 70,53 грн. за 1 літр 100% спирту, із маркуванням таких напоїв марками акцизного податку;
  • запровадити оподаткування альтернативних палив;
  • збільшити ставки плати за користування надрами для природного газу, який реалізується не для потреб населення;
  • тимчасово, до 1 січня 2015 року, запровадити новий загальнодержавний збір - військовий збір.
Також з метою забезпечення збалансованості та фінансової стабільності бюджетів соціальних фондів запропоновано внести зміни до деяких законодавчих актів України щодо надання права уряду встановлювати пропорції розподілу єдиного соціального внеску між фондами соціального страхування та закріпити законодавчо норму щодо затвердження Кабінетом Міністрів України бюджетів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.
 
Экпортеры как тырили "возврат" ПДВ, так и будут тырить, а лохи пускай тужатся и платят. Живем по -новому
Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Я не удивлюсь, что он точно также голосовал за закрытыми дверями..

 

Серед тих, хто голосував за відставку Яценюка народний депутат Анатолій Гриценко, Адам Мартинюк та інші.

Link to comment
Share on other sites

Ребята вошли во вкус:

 

Фракція УДАР обіцяє внести на розгляд парламенту наступного тижня законопроект щодо оподаткування благодійників.
Про це у четвер розповів лідер фракції Віталій Ковальчук, відповідаючи на закиди щодо небажання УДАРу вносити це питання до порядку денного.
За його словами, фракція не відмовляється від розгляду законопроекту, однак має ще й свій, у якому передбачені запобіжники на випадок, якщо хтось спробує ухилятися від податків через доброчинність.
Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Я готовий підтримувати і голосувати "за" розумні пропозиції Уряду, як і робив це дотепер. Попри те, що за призначення Яценюка прем'єром не голосував. Але і сьогодні в доопрацьованих проектах Уряду бачу ручні-корупційні схеми, бачу зговір Уряду з олігархами... Війна війною, а "тьорки" тривають і дають "результат", на жаль, за рахунок мільйонів громадян. Тому в цілому за ТАКЕ не можу і не буду голосувати, проголосую "за" лише в першому читанні - з наступним вичищенням проектів. Якщо ж Яценюк наполягатиме на голосуванні ТАКИХ проектів без змін, одразу в цілому, тоді не здивуюся, якщо він і його урядовці не просто "в темі", але і "в долі" з олігархами. В такому випадку нехай краще звільнить крісло прем'єр-міністра...

Link to comment
Share on other sites

Экпортеры как тырили "возврат" ПДВ, так и будут тырить

 

а как теперь тырить возврат ПДВ (там где фиктивный экспорт), если ПДВ с них (фальсификаторов) не будет собираться, соответственно и возврат не предполагантся ?

Змінено користувачем Darkwalker
Link to comment
Share on other sites

а как теперь тырить возврат ПДВ (там где фиктивный экспорт), если ПДВ с них (фальсификаторов) не будет собираться, соответственно и возврат не предполагантся ?

В смысле? Что вы за вопрос задаете? НДС и до этого не собирался, они просто продолжили термин.  Экспортер - эта контора которая не выращивает зерно, а покупает его у другой фирмы, которая тоже его не выращивает. Получается экспортер как будто платит НДС за покупку зерна. Этот НДС государство возвращает по экспортным документам. Так понятно?

 

Могу конечно подробно поспрошать, но думаю что гандоны себя не обидели, продолжив существующий порядок вещей.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Я не удивлюсь, что он точно также голосовал за закрытыми дверями..

 

Эй, кто там мне свистел про войну и "форс-мажорные обстоятельства"? Почему остальные законы нужные не принимают, а?

Бюджет приняли в  пользу "бедных", оставили Кроля и разбежались. Куда разбежались? - ВОЙНА ведь!

 

Я свистела. Что предлагаете? Заменить Раду ? Скоро будет. Заменить Сеню? На кого?  

Link to comment
Share on other sites

Я свистела. Что предлагаете? Заменить Раду ? Скоро будет. Заменить Сеню? На кого?  

Я не говорю заменить - это фантастика...... нужно просто держать их в постоянном напряжении. Вся эта беда происходит оттого, что народ не стоит возле Рады с шинами напоготове. А помните какие они шелковые были, когда народ под Радой стоял? А сейчас  они уже заборчик опять вернули, расслабились, можно опять лохов начинать осторожно нагибать.

 

А оттого что мы поменяем Сеню на Ваню мало что поменяется....Сеня тоже сначала рубаху на груди рвал - но система быстро перестраивает людей. А вы берете и оправдываете хреновую работу узлов механизмов этой  гнилой машины войной, форм-мажором, на которые ИМ глубоко наплевать. Не они отдуваются за форс-мажоры, а мы.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...