Перейти до змісту

Нэ ...дамбас не вилікувати...


Ukraine

Recommended Posts

Може,  там  дійсно  треба  зробити  буферну  зону,  а  мешканців  порозкидати  по  всій  країні.  Вони  потрохи  асимілюються  і  не  буде  в  нас  5-ї  колони.

Link to comment
Share on other sites

Да пох, кому Украина не нравится пусть в рашу валят, кто не хочет, раком и арбайтэн на благо страны. Мы слишком большую цену платим, шоб на этих уебков внимание обращать.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Може,  там  дійсно  треба  зробити  буферну  зону,  а  мешканців  порозкидати  по  всій  країні.  Вони  потрохи  асимілюються  і  не  буде  в  нас  5-ї  колони.

Дякуємо, пане.

А звідки ви? Це, певно, секрет?

А можна мешканців порозкидати десь до вас? Бо нам не дуже і треба, дякуємо...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Може,  там  дійсно  треба  зробити  буферну  зону,  а  мешканців  порозкидати  по  всій  країні.  Вони  потрохи  асимілюються  і  не  буде  в  нас  5-ї  колони.

Нет, не ассимилируются, т. к. слова такого не знают и знать не хотят. И это самое главное, человек САМ не хочет расти.

Link to comment
Share on other sites

Да пох, кому Украина не нравится пусть в рашу валят, кто не хочет, раком и арбайтэн на благо страны. Мы слишком большую цену платим, шоб на этих уебков внимание обращать.

:tu: абсолютно согласен! хуарить вату вовсю! чем больше сьебнет тем лучше!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


А звідки ви? Це, певно, секрет? А можна мешканців порозкидати десь до вас?

Секрету  нема - Львів.  Їх  вже  є  всюди  потрохи.  І  не  усі  погані.  Ті  донецькі,  що  мені  довелося  зустріти  в  житті -  надзвичайно  інтелігентні  люди.  Але  є  поганючі.  Куди  їх  понад  6  млн.  таких  прилаштувати -  це  велика  проблема.  З  другого  боку -  країна  віддала  стільки  життів,  найкращих  хлопців.  А  тепер  ще  десяток  років  на  них  працювати,  відбудовувати  їм  усе  і  щоб  вони  далі  залишалися  5-ю колоною,  грізною,  з  ненавистю  до  усього  українського.

Їх  14 % від  усього  населення.  Це  дуже багато.  Але  який  вихід?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Їх 14 % від усього населення. Це дуже багато. Але який вихід?

если понастроят заводов там ...будут работать там....да и всё...

самое главное борьба с корупцией и самое главное зпретить русское тв...полностью...и все русские партии...как террористические....

и жёстко садить....

 

но на всё это нужна полит воля.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

47-ю хромосому нельзя выпилить... даже если очень хочется...

то есть это всё будет конченым и тупиковым вариантом...

не, я не за то чтобы полировать их напалмом...

ненене...

хотя...


зы я не хочу кормить этот мусор своими налогами...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...