Перейти до змісту

запитання до рибаків


Recommended Posts


до якого віку тягне на рибалку?
до 100, чи шо?

 

мамa цікавиться :fp1:

хоче, щоб батько дома сидів :D

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

враховуючи, що тут восновному люди молодого та середнього віку, поставимо питання так: до якого віку ваш батько їздив на рибалку?
 

Link to comment
Share on other sites

и без компании почапае

 

ні, мій батько таке не признає... дома на Росі хіба що в дитинстві рибу ловив...  а зараз постійно кудись їздять, переважно з ночівкою...  один час страждав, що серед його одноліток вже і бажаючих нема, а мама раділа.....   а тепер знайшов компанію моїх однолітків і з ними митикує щось постійно....  каже: "мені з молодими ще цікавіше"... мама в розпачі: це ніколи не закіньчиться, плаче.

Link to comment
Share on other sites

ні, мій батько таке не признає... дома на Росі хіба що в дитинстві рибу ловив...  а зараз постійно кудись їздять, переважно з ночівкою...  один час страждав, що серед його одноліток вже і бажаючих нема, а мама раділа.....   а тепер знайшов компанію моїх однолітків і з ними митикує щось постійно....  каже: "мені з молодими ще цікавіше"... мама в розпачі: це ніколи не закіньчиться, плаче.

 

А чо так ? Ну добре людині з цією справою, радіти тільки треба.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А чо так ? Ну добре людині з цією справою, радіти тільки треба.

 

 

ну, в її розумінні, робота запланована стоїть....  він, здається, за останній місяць разів 5 вже був... а це ж не тільки день рахується, коли його нема дома: а і день до рибалки - на збори, день і ніч - на  рибалці, день - на відсипання))  от мама і протестує ;)

Link to comment
Share on other sites

ну, в її розумінні, робота запланована стоїть....  він, здається, за останній місяць разів 5 вже був... а це ж не тільки день рахується, коли його нема дома: а і день до рибалки - на збори, день і ніч - на  рибалці, день - на відсипання))  от мама і протестує ;)

 

Ну, як то кажуть, робота не х.., може і постояти.  :D 

 

От вже ті баби, скільки в бідного хлопа щастя, та й те норовлять споганити. :td:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну, як то кажуть, робота не х.., може і постояти.  :D

 

От вже ті баби, скільки в бідного хлопа щастя, та й те норовлять споганити. :td:

 

 та і мій дідусь (батьковий батько) не розумів цьго кайфу, хоч прямо на березі Росі хата стояла...   пам´ятаю, що все сварився на мого батька по молодості: "риба і зайці заведуть в старці"...   нічого не допомогало :rotate:

Link to comment
Share on other sites

А може якусь герлу знайшов на стороні?Пацани могли підігнати.Мій близький друг свого тестя взяв на блядки і підігнав молоду тьолку.Дєд був дуже задоволений.Подякував і просив більше не соблазняти...

Link to comment
Share on other sites

А може якусь герлу знайшов на стороні?Пацани могли підігнати.Мій близький друг свого тестя взяв на блядки і підігнав молоду тьолку.Дєд був дуже задоволений.Подякував і просив більше не соблазняти...

 

:D

 

 

та ніби ж ні: бусик півдня пакували хлопці,  риби он привіз 4 кг, і звалився в ліжко після рибалки, ніби мертвий :)

Link to comment
Share on other sites

Риба тут якраз і прикриття.Купити можна у тих самих чуваків-риболовів...А завалився то від  трудів праведних.Не молодий жеж.Хай мама зробить контрольний приїзд...

Link to comment
Share on other sites

Риба тут якраз і прикриття.Купити можна у тих самих чуваків-риболовів...А завалився то від  трудів праведних.Не молодий жеж.Хай мама зробить контрольний приїзд...

 

та ну його...   які там контрольні приїзди в 70 :fp1: ....     така вже доля жінки рибака B-)

Link to comment
Share on other sites

ну, в її розумінні, робота запланована стоїть....  він, здається, за останній місяць разів 5 вже був... а це ж не тільки день рахується, коли його нема дома: а і день до рибалки - на збори, день і ніч - на  рибалці, день - на відсипання))  от мама і протестує ;)

всю роботу не переробиш. може він відчув себе молодшим. мабуть в цій рибалці чи рибной ловлє, є певний азарт і душа відпочиває. та він жеш не до жінок( звиняюсь, бо то Ваш батько :shuffle: ).

 може це для чоловіків, як для нас взуттєвий магазин,нє? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

:D

 

 

та ніби ж ні: бусик півдня пакували хлопці,  риби он привіз 4 кг, і звалився в ліжко після рибалки, ніби мертвий :)

це для нього вседно відпочинок. вже немолодий, хтозна люди в цьому віці вже не такі моторні і працездатні, як 10-15 років тому.  а може слідуючого літа буде вже важкувато цим займатись, а так задовольнить свою душу. :)

 

[A] і ми упрошуєм Вашу маму, шоб відпустила батька на рибу.

 

:rotate:

Link to comment
Share on other sites

всю роботу не переробиш. може він відчув себе молодшим. мабуть в цій рибалці чи рибной ловлє, є певний азарт і душа відпочиває. та він жеш не до жінок( звиняюсь, бо то Ваш батько :shuffle: ).

 може це для чоловіків, як для нас взуттєвий магазин,нє? :nose3:

 

щось на зразок того, мабуть ;)

Link to comment
Share on other sites

Я ездил до 1986 года. Потом там куда ездил и была действительно рыбалка, взорвался блок какой то и все.  :(

А тут рядом можно ловить вроде и сидят на набережной некоторые, но то не рыбалка, просто времяубивание. 

Про платные ставки вообще не пишу. Хотя сейчас вода чище стала. Может просто старый стал и ленивый?  B-)

Link to comment
Share on other sites

Я ездил до 1986 года. Потом там куда ездил и была действительно рыбалка, взорвался блок какой то и все.  :(

А тут рядом можно ловить вроде и сидят на набережной некоторые, но то не рыбалка, просто времяубивание. 

Про платные ставки вообще не пишу. Хотя сейчас вода чище стала. Может просто старый стал и ленивый?  B-)

 

Ви ж не баришня, можна цікавитись: а скільки Вам років?   але думаю, що таки від компанії залежить:  розмалювали б Вам гарний кльов - куди б Ви ділись :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

це для нього вседно відпочинок. вже немолодий, хтозна люди в цьому віці вже не такі моторні і працездатні, як 10-15 років тому.  а може слідуючого літа буде вже важкувато цим займатись, а так задовольнить свою душу. :)

 

[A] і ми упрошуєм Вашу маму, шоб відпустила батька на рибу.

 

:rotate:

 

та відпускає ж....  сьогодні тільки оно повернувся, спить.... і сниться йому, мабуть, наступна рибалка :D

 

і вам всім доброї ночі...

ну і перемоги нашим хлопцям [ua]

Link to comment
Share on other sites

Ви ж не баришня, можна цікавитись: а скільки Вам років?   але думаю, що таки від компанії залежить:  розмалювали б Вам гарний кльов - куди б Ви ділись :pleasant:

Возраст у меня в профиле есть. А клев и компания вроде, да, но так же есть и НО. :)

Змінено користувачем dominus
Link to comment
Share on other sites

до якого віку тягне на рибалку?

до 100, чи шо?

 

мамa цікавиться :fp1:

хоче, щоб батько дома сидів :D

У меня даже удочки нет, но на рыбалку исправно езжу...  :D  Вечерком у костра под шашлычек, уху, стаканчик рома потравить байки с друзьями, подрыхунть в палатке на свежем воздухе, утром встать когда над водоемом туман, птички только начинают петь, первые лучи солнца... об чем вы говорите, какое дома... :)

Link to comment
Share on other sites

Рыбалка это самое замечательное занятие. В любом возрасте. Она как любовь к женщине, можно пытаться уйти, но все одно вернешься. Ну и как пойти супротив самой мужской природы? Другое дело, что современная рыбалка весьма дорогое удовольствие и требует хорошей физической подготовки. Но, ведь у нас, всегда остается обычная поплавочная удочка. Она по силам и мальцу и даже дряхлому деду.. То, что пожилой мужчина не бросает свое увлечение, говорит о  все еще имеющемся интересе к жизни. Она продолжается и доставляет ему большое удовольствие. А вот уж, как забросит, так и жди беды! Мой тесть, научивший меня очень многому, как забросил удочки в пыльный чулан, так через год и помер.

Змінено користувачем Абориген
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...