Перейти до змісту

Гумор: у юзера asmodey 600 з лишком лайків від юзера Панька


outsider

Recommended Posts

нет, не пойду я в кармодрочеры.

 

Тогда в правилах не было запрета на злоупотребление кармой. Запрет гдето через месяц появился.

 

Но вот за ваше бригадное скотство с рейтингами вас говнюков надо было перебанить назавжды... Но так как это было невозможно, я взял на себя грех и немного наказал одну гниду...

только вместе с вами, говнюками... раз ты даже не осознаешь, что пакостишь, а еще этим и гордишься.. тем более, если еще и учесть, что ты нагло врешь про 1200 плюсиков.. ну это ж дело привычное?

Link to comment
Share on other sites

Тю, я только кацапам и нашим плакальщикам минусую когда заслужили. Вроде всегда так делал))

ну вишь, не все ж такие - некоторые еще этим и гордятся.. :lol2:

Link to comment
Share on other sites

только вместе с вами, говнюками... раз ты даже не осознаешь, что пакостишь, а еще этим и гордишься.. тем более, если еще и учесть, что ты нагло врешь про 1200 плюсиков.. ну это ж дело привычное?

 

я пакощу?  :lol2:

 

Ты  ВСЕМ ПОДРЯД минусуешь, тебе 2-3 бригадных литса рисуют плюсы от нефиг делать на постоянной основе, а я пакостник?  :weep:

 

жжошь!

 

Я вру "про 1200 плюсиков"? Ок.

 

Давай спросим Фому сколько тебе эЛКа наплюсовала? Заодно и Дидуся не забудем, хотя он меньше эЛКи тебе плюсовал

Link to comment
Share on other sites

я пакощу?  :lol2:

 

Ты  ВСЕМ ПОДРЯД минусуешь, тебе 2-3 бригадных литса рисуют плюсы от нефиг делать на постоянной основе, а я пакостник?  :weep:

 

 

да ты бредишь!!! когда это я тебе минусовал? :fp1:  :lol2:  мамадарагая :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Главпукан, то тут намагаєшся довести, що ти не хуйло ( нижчого порядку, не еквівалент  ВВХ) ?

 

Ти опять виглядіш жалко. :weep:

егорка жалче чем ты, выглядеть невозможно.. :lol2:   пукан у тебя так и не привели в порядок?

Link to comment
Share on other sites

Якось навіть трохи шкода Асмодея стало. Це ж наскільки він себе опущеним відчуває, що такі методи почав застосовувати :fp1: ...

Нагадав ще одного опущеного юлька - Главбольного з Дурки. Він був знаменитий тим, що організував форум тернопільських юльків. Був там і адміном, і модером, і одним-однісіньким юзером. Сперечався там сам з собою бідолашний :lol2: ...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

да ты бредишь!!! когда это я тебе минусовал? :fp1:  :lol2:  мамадарагая :lol2:

 

в апреле месяце, дружбаня, как и прочим в юльковетках... Я ж не на ровном месте осерчал, правда?  :D

 

Так что, будем спрашивать Фому, сколько тебе эЛКа настреляла?  :rotate:

Link to comment
Share on other sites

Якось навіть трохи шкода Асмодея стало. Це ж наскільки він себе опущеним відчуває, що такі методи почав застосовувати :fp1: ...

Нагадав ще одного опущеного юлька - Главбольного з Дурки. Він був знаменитий тим, що організував форум тернопільських юльків. Був там і адміном, і модером, і одним-однісіньким юзером. Сперечався там сам з собою бідолашний :lol2: ...

 

Знаєш, не шкода. Що б зробила нормальна людина коли її ось так піймали за руку? Реготнулася б беззлобно і сказала б щось на зразок "Добре дрищі, ваша взяла спіймали ви мене на цей раз. Будемо далі змагатися!".

 

А оце непорозуміння навіть не вкурює який він смішний. З незворушним виразом обличчя продовжує доводити своє і сичить від злості. Є в ньому щось чисто Путінське.

Link to comment
Share on other sites

О, синесракое на ЛК обиделось)))))))А ващее ничего неожиданного в любви между синежопыми и дрыами нет - пидарасы они любят между собой и ненавидят женщин...

в апреле месяце, дружбаня, как и прочим в юльковетках... Я ж не на ровном месте осерчал, правда?  :D

 

Так что, будем спрашивать Фому, сколько тебе эЛКа настреляла?  :rotate:

Link to comment
Share on other sites

Нема лікарні діду.  І не буде. Юльківське гівно потопило проект в ефемерній погоні за кріслом для бублика, насравши на власних дітей і онуків. А тепер плюсує собі за убитих дітей.  Типа, як ми дрищів "сдєлалі".

 

Взагалі скажу коротко. Перетворення дитячої лікарні на політичний футбол один з самих страшних злочинів БЮТа. 

бютараси, ви за мною не скучили? (P)

 

це бютоватники ніколи не визнають, що вана зробила все, щоб цієї лікарні не було, щоб ця ідея побудови лікарні і її проект дістався пуйлу. юльковатники не хочуть знати, що х**ло будує тце в падмасковьє.

 

но юльковатники не знають, що цей проект живе і онкохворим дітям допомагають отримати лікування за кордоном.

Link to comment
Share on other sites

в апреле месяце, дружбаня, как и прочим в юльковетках... Я ж не на ровном месте осерчал, правда?  :D

 

Так что, будем спрашивать Фому, сколько тебе эЛКа настреляла?  :rotate:

так фома ж сам сказал, что все будет посмотреть.. но возникает загадка сохранения энергии - куда ж эти полторы тысячи делись? ты следом бегал и минусовал? все ж ты не думаешь, когда пишешь.. не уподобляйся аутсайдеру - там органические поражения.. :lol2:

Link to comment
Share on other sites

видно человеку нравится мое творчество.. попроси, может бордерлендер и cynic тебе поплюсуют, как делают обычно :lol2:

от вцьому "папрасі" ви, юльковатники всі такі. то тільки ви, змовившись мінусуєте , або накидаєте плюсів своїм убюткам.

какійє ви  м є л а ч ь н и й є :fp1::66:

 і    н і п а р я д а ч ь н и й є  :shok:

 

добре, що outsider підняв цю тему.  асмодей любить мінусувати "втіхую". на слідуючий день відкриваєш сторінку, а там на 10 менше :tu: , ніж було вчора.

 

особлива криза у асмоддей була, коли в нього і в мене була однакова кількість :tu: , приблизно 170. я не могла і подумати, що бувають такі  мєлочнийє мужики :bluet: , фу :K

 

слиш, асмодей, а це не противно самому собі плюси ставити?

 

от і вся партєйка така во главє с ваной, заснована на брехні, паказухє, гадостях. юльковатніки от такі ви майже всі. знаю, в бют є кілька порядних людей, але вони дуже наїівні :(

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...