Перейти до змісту

Луцик яким був клоуном таким і залишився.


mantagio

Recommended Posts

Головний його тезис-не вбивати клин в керівництві.А то що вони з Гелетеєм обхезалися то не головне.Петро гони від себе тих клоунів!!!!

 

Те, що Луц клоун, заперечувати важко. Але тут він каже в принципі правильно, ЗАРАЗ ще не вистачало масштабних розборок наверху.

Link to comment
Share on other sites

Не можна Югу гнати -у нього дуже великий політикодосвід !

Поперебував вже практично у всіх партіях і блоках !

І він ще охуїтєльний керівник, навіть міністерством любим може рулити !

Ну і до пенсіїї ще далеко...

Link to comment
Share on other sites

Не можна Югу гнати -у нього дуже великий політикодосвід !

Поперебував вже практично у всіх партіях і блоках !

І він ще охуїтєльний керівник, навіть міністерством любим може рулити !

Ну і до пенсіїї ще далеко...

 

О, американська допомога підходить. :D

 

Як ся маєте, чиїх будете ?

Link to comment
Share on other sites

Те, що Луц клоун, заперечувати важко. Але тут він каже в принципі правильно, ЗАРАЗ ще не вистачало масштабних розборок наверху.

Разборки нужны, жёсткие но по тихому. На это реально жутко смотреть. Юга в общем то ничего крамольного не сказал, просто у нас нет опыта войны, в этом вся проблема. Кацапам, что бы хоть не много научится воевать пришлось просрать 1 войну и положить 10к тыщ, да и 2ю они выиграли методом выжженой земли (не факт, что выиграли)  У нас этой роскоши нет.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юга вже біля корита...тепер все що він счітаєт правільно...всі інші думки це провокаціїї

 

Та да, улюблений Жулін міністр не підведе.  :weep:

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

Юга вже біля корита...тепер все що він счітаєт правільно...всі інші думки це провокаціїї

Я не розумію Петра,він якийсь наївний,робить ті самі помилки,що і Ющ.Як можна брати в команду рафінованого ідіота.Підор всіх зрадив.Клоуном був ще в студентські часи.Попався в мєнтярню за то що вкрав у бабки беляш.Напевно не мав що їсти.

Link to comment
Share on other sites

Я не розумію Петра,він якийсь наївний,робить ті самі помилки,що і Ющ.Як можна брати в команду рафінованого ідіота.Підор всіх зрадив.Клоуном був ще в студентські часи.Попався в мєнтярню за то що вкрав у бабки беляш.Напевно не мав що їсти.

На партийной работе. А что? Капиталист Порох тоже всеядный как и соци Луценко. Прекрасно друг-друга дополняют.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не розумію Петра,він якийсь наївний,робить ті самі помилки,що і Ющ.Як можна брати в команду рафінованого ідіота.Підор всіх зрадив.Клоуном був ще в студентські часи.Попався в мєнтярню за то що вкрав у бабки беляш.Напевно не мав що їсти.

 

Та, мабуть, це показує рівень тих, з кого доводиться вибирати.

 

Хоча рішення дійсно, м'яко кажучи, дивне.

Link to comment
Share on other sites

Я не розумію Петра,він якийсь наївний,робить ті самі помилки,що і Ющ.Як можна брати в команду рафінованого ідіота.Підор всіх зрадив.Клоуном був ще в студентські часи.Попався в мєнтярню за то що вкрав у бабки беляш.Напевно не мав що їсти.

куяссе...це про шо мова? можна подробиці? :fp1:

Link to comment
Share on other sites

найстрашніше рєбяткі те, що

всі ці оранжнжо-білосердешно-голубі підараси...розкрадали країну всі роки... замість того щоб будувати її...тепер...питання стоїть  по іншому...чи втримаємо ми державу взагалі

і подивіться...вони лише тепер за нато сраку рвуть..тому що можуть втрратити все...дмають що нато їм жопи прикриє і далі сидіти на наших плечах

Link to comment
Share on other sites

куяссе...це про шо мова? можна подробиці? :fp1:

Мені розповідав колись друг мєнт.Він на той час коли Луцик вчився в політесі,працював в Радянському райвідділі міліції м.Львова.І картавого привели в райвідділ за те що вкрав в бабки чи то пиріжок,чи то біляш,але то зразу зам"яли.Напевно подзвонив баті.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...