Перейти до змісту

Устал. Простите. Суб офтоп..... Зачем мужики носят усы?


злой

Recommended Posts

Знаю декількоїх знайомих, які все життя носили вуса, можливо мода, можливо щоб здаватися дорослішим, але коли досягли Бальзаковського віку та познаходили собі молодих коханок - позбривали. Один начав фарбуватись, я на нього тепер кажу Зібров. :D

Link to comment
Share on other sites

Я лично ношу усы и бороду потому что иначе придётся бриться утром и вечером, слишком быстро растут волосы на лице. А два раза в день брицца - слишком сильное раздражение для моей кожи на лице.

Link to comment
Share on other sites

Антинаукова постанова питання. Вуса й борода ростуть самі - це природна річ. Правильне питання: Чому _європейці_ голяться? Уявіть, як важко це було робити ще яких 100 років тому. У одного латинського автора є навіть поема про страждання від гоління. Але голилися.

 

Після хрещення Русі Володимир почав забороняти своїм воякам голитися, бо християнство вважає гріхом піклуватися про свою зовнішність. Нічого йому не вдалося.

 

Навпаки ~750 років потому Петро І-й намагався заборонити бороди. Найзаможніші платили гроші, лише щоб її залишити. Це, до речі, доводить, що росіяни не європейці, бо гоління _саме борід_ (вуса дозволяються) є виключно європейською традицією.

Link to comment
Share on other sites

Антинаукова постанова питання. Вуса й борода ростуть самі - це природна річ. Правильне питання: Чому _європейці_ голяться? Уявіть, як важко це було робити ще яких 100 років тому. У одного латинського автора є навіть поема про страждання від гоління. Але голилися.

 

Після хрещення Русі Володимир почав забороняти своїм воякам голитися, бо християнство вважає гріхом піклуватися про свою зовнішність. Нічого йому не вдалося.

 

Навпаки ~750 років потому Петро І-й намагався заборонити бороди. Найзаможніші платили гроші, лише щоб її залишити. Це, до речі, доводить, що росіяни не європейці, бо гоління _саме борід_ (вуса дозволяються) є виключно європейською традицією.

 

а козаки?

Link to comment
Share on other sites

Я лично ношу усы и бороду потому что иначе придётся бриться утром и вечером, слишком быстро растут волосы на лице. А два раза в день брицца - слишком сильное раздражение для моей кожи на лице.

А я думаю, шо ти просто косиш під олдову вату типа кизяка "бабая".

Link to comment
Share on other sites

Знаю декількоїх знайомих, які все життя носили вуса, можливо мода, можливо щоб здаватися дорослішим, але коли досягли Бальзаковського віку та познаходили собі молодих коханок - позбривали. Один начав фарбуватись, я на нього тепер кажу Зібров. :D

Я бальзаковского возраста(очень быстро это происходит)...... я не ищу молодых..... я знаю беду, ИДУЩУЮ ОТ НИХ....  Последнюю, третью жену  люблю и лелею 19ть лет..... наигрался я в любовниц....

Link to comment
Share on other sites

Щодня це садо-мазо. Я голюсь щопонеділка, за тиждень відростає трохи менше см. Ну і форс мажорні випадки : фото на паспорт, гламурне бухло, візит до стоматолога.
Link to comment
Share on other sites

Для Фомы... обычно я  опору делаю на лицо........ но если оно небритое и кусается то навесу.... Разница в конечном результате ощутимая :)  . Поэтому перед стоматологом желательно побриться..... Я еще бы вам рассказал что бывает, когда силиконовая оттискная масса попадает на халат, про бороду и усы я молчу..... Есть в штате бродобрей..... для клиента бесплатно.

Link to comment
Share on other sites

ти ж їх оминув в пості, то ж я і спитав :gigi:

До речі, де наші історики? (Не толочки, звичайно.) Наскільки пам'ятяю з дисидентських книжок, князівське військо було саме козачим (зовнішньо, принаймні). І на Царгород на чайках ходили (князі тобто)...

Link to comment
Share on other sites

До речі, де наші історики? (Не толочки, звичайно.) Наскільки пам'ятяю з дисидентських книжок, князівське військо було саме козачим (зовнішньо, принаймні). І на Царгород на чайках ходили (князі тобто)...

 

Свирид Опанасович, до речі, пише B-) .

Дуже цікаво, вже, здається, 8 розділів.

http://repka.club/istoriya-ukrajini/item/300-1-zaselennia-ukrainy

Link to comment
Share on other sites

Свирид Опанасович, до речі, пише B-) .

Дуже цікаво, вже, здається, 8 розділів.

http://repka.club/istoriya-ukrajini/item/300-1-zaselennia-ukrainy

Дотепно. Але я про серйозніші речі. Радянська історіографія відсікає Україну від Русі, показуючи руських воїнів такими суворими бороданями з обличчями грецьких філософів. Всі у латах і з величезними мечами. Такими вони й покинулу з якогось дива Україну й пееселилися в Московщину.

 

Українці ж з'являються луше 500 років потому з примхи якогось Байди у вигляді веселих п'яниць і гультіпак. Тож жодного відношення до Русі не мають. Але Байда-Вишневецький був походження княжого. І наскільки розумію намагався відтворити саме княже військо, яким воно було насправді, а не в фантазіях московських писак.

Link to comment
Share on other sites

Друзья, спасибо вам за историю....... Я просто спросил........ нахрена они (борода и усы ) нужны....... Я же тему мандавошек (лобок и борода и усы) даже не затронул..... Киев без горячей воды.... :)

Link to comment
Share on other sites

Друзья, спасибо вам за историю....... Я просто спросил........ нахрена они (борода и усы ) нужны....... Я же тему мандавошек (лобок и борода и усы) даже не затронул..... Киев без горячей воды.... :)

Політично коректне запитання. Відповідь: щоб бути схожим на Достоєвського, який був шовінюгою, антисемітом і україножером. Тож гасло дня: Бороді - бій! :rider:

 

Додаткове гасло: "Борода робить тебе схожим на москаля!"

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

Ребята, вы такие классные и искренние...... у меня один раз после поезда(клянусь не после секса)  были мандовошки......Херня страшная...... Но они ж  и поселяются в бороде и усах....  думаете чего бабай ушел с арены.....

Link to comment
Share on other sites

Ребята, вы такие классные и искренние...... у меня один раз после поезда(клянусь не после секса)  были мандовошки......Херня страшная...... Но они ж  и поселяются в бороде и усах....  думаете чего бабай ушел с арены.....

Наші таємну біологічну зброю застосували? ;o

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

у мене є зустрічне питання до тих хто щодня вранці зрізає собі волосся на морді :

ви і лобок і підмишки щодня збриваєте ?

а ноги теж бриєте ? і руки - бо вони у мужчин також волосаті у всіх.

 

ну я просто з цікавості спитався бо - якщо зрізати до шкіри те волосся яке нам придумав творець, то його треба зрізати всюди. ось як я думаю  :D  :D  :D

Link to comment
Share on other sites

Сейчас наступает 1 сентября...... Оно всегда было опасно-насторожено в отношении педикулеза(вшей в голове)

Дети возвращаются из сел и детских лагерей...... В Киеве нет горячей воды.....   Жена работает  в детской медицине...... Ни одного приказа, настороженности НЕТ.....  Не удивлюсь если половину киевских школ в сентябре закроют на карантин.....

Я не паникер, я реалист.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...