Перейти до змісту

Віктор Трегубов про заклики "на Київ"


Marser

Recommended Posts

свою помилку самі знайдете?

підказка - в значної частини країн міністр оборони - цивільний.

ви навіть не розумієте, хто керує армією.

Василіса дуже добре розуміє. Сторож не повинен керувати військом.

Link to comment
Share on other sites

Згадуємо війну Росії з Наполеоном. Там попервах такий же, як наш "головнокомандувач" командував, поки докомандувався й все ж передав подальше командування Кутузову.

Під час війни, зауважте.

:fp1:

Я ж прекрасно завжди знвю, що в мене не вистарчить терпцю чемно завершити суперечку з юльками. І чому ж тоді в ці суперечки влізаю?!

Link to comment
Share on other sites

Згадуємо війну Росії з Наполеоном. Там попервах такий же, як наш "головнокомандувач" командував, поки докомандувався й все ж передав подальше командування Кутузову.

Під час війни, зауважте.

 

хм. цікавий приклад.

ок.

давайте пофантазуємо.

фантазія - тільки одна. наявність інтернета.

армія відступає, спалює ї залишає москву...

ну, мабуть на той час всі уявні інтернет користувачі пишуть, що молодці, герої! ніяких істерик, ніяких "нас зливають". правда ж? :)

Змінено користувачем Азазелло
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Для чого влаштовувати чергову істерику?

Маєте шанс змінити владу шляхом виборів, легітимно та законно. Ось прямо завтра.

Це набагато дієвіший спосіб, ніж разом з путінськими диверсантами громити адміністративні будівлі в Києві.

Та без проблем.

Тільки спочатку передпорядкуйте мені весь репресивно-силовий апарат держави, передайте в управління всі засоби масової інформації, та переведіть на мій рахунок всі мільярди, якими володіють олігархи.

Запквняю вас тоді всі пересвідчаться в моїй дієвості й здатності виграти вибори.

Link to comment
Share on other sites

Юльки насправді мають легальну можливість змінити й людину. Але для цього треба виграти вибори. Здається юльки самі в таку фантастику не вірять, тому марять новими Майданами.

У вас хоч один пост може бути без згадування Юлі і юльків7 Чи ви схиблені, чи ви нею налякані?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А поки деякі тут наводять тінь на плітінь там люди гинуть...

 

Семен Семенченко: Поручение президента по эвакуации окруженных бойцов сорвано. Если виновные не будут наказаны, то люди добьются этого сами 

"Сегодня совершено преступление. Сорвано поручение президента по организации гуманитарного конвоя для эвакуации бойцов из зоны окружения под Червоносельским. С 6.00 до 10.00 утра должны были забрать бойцов, которые более 10 дней штурмуют Иловайск с минимальным количеством подкрепления, которые попали сейчас в засаду и на руках имеют более 80 раненых. Машины не пришли вообще", — заявил Семенченко. 

"Весь день руководство танковой бригады РФ и 137-го полка ВДВ 32-й дивизии укатывало их на сдачу в плен, но они не разбежались. Сдаваться небольшими группами начали к вечеру, после обстрела из "Градов", минометов и снайперского оружия", — отметил комбат. 
"Я целый день держал связь с руководством АТО, Минобороны и Национальной гвардии и мне говорили: "Держитесь, помощь идет". Я не знаю, пришла ли помощь сейчас, но связи с бойцами нет", — добавил Семенченко. 

Командир "Донбасса" отметил, что данная ситуация должна быть расследована, а виновные понести наказание, иначе народное недовольство может резко обостриться. 
"Мы находимся в Комсомольском, это последний рубеж, после которого начинаются российские войска. Путь занимает всего 22 минуты. Никакой другой транспорт, кроме конвоя Министерства обороны туда не пускали", — заявил Семенченко. 

"Я считаю, что все, что произошло — это преступление, которое должно быть однозначно наказано. Потому что это подлость и предательство. Там погибают лучшие люди страны. И если этого не произойдет, то народ добьется наказания сам, потому что чаша терпения переполнилась", — заключил Семен Семенченко. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

тому що цією людиною буде путін. точніш, у кожної з 3-5 країн, які колись були україною, буде своя нова людина. а україна втратить можливість на державність ще на 100-200 років.

 

если совсем не реагировать на то, что происходит сейчас, путин может оказаться здесь еще быстрее 

 

многие, в том числе и я, ну вот совсем не реагировали на события в крыму, до последнего думали, что у власти есть какой-то хитрый план

 

п.с. путин здесь не будет ни-ког-да

Змінено користувачем vasilisa
Link to comment
Share on other sites

Василіса дуже добре розуміє. Сторож не повинен керувати військом.

 

да я ЗНАЮ, хто керує армією

шо там розуміти :(

 

могу сказать по-другому: гражданский человек/военный и мусор - соооовсем не одно и тоже

 

мда. 

шановні... цивільний не керує армією. мент не керує армією.

армією керує армійський генерал-полковник Муженко Віктор Миколайович

бачу, все ж таки підказки не допомагають.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та без проблем.

Тільки спочатку передпорядкуйте мені весь репресивно-силовий апарат держави, передайте в управління всі засоби масової інформації, та переведіть на мій рахунок всі мільярди, якими володіють олігархи.

Запквняю вас тоді всі пересвідчаться в моїй дієвості й здатності виграти вибори.

З якого це дива хтось щось має віддавати лузеру та халявщику? :lol2:

Працюйте, а не канючте!

Змінено користувачем borderlander
Link to comment
Share on other sites

мда. 

шановні... цивільний не керує армією. мент не керує армією.

армією керує армійський генерал-полковник Муженко Віктор Миколайович

бачу, все ж таки підказки не допомагають.

Та зрозуміли різницю. І ви зрозуміли, про що ми говоримо.

Link to comment
Share on other sites

если совсем не реагировать на то, что происходит сейчас, путин может оказаться здесь еще быстрее 

 

многие, в том числе и я, ну вот совсем не реагировали на события в крыму, до последнего думали, что у власти есть какой-то хитрый план

 

п.с. путин здесь не будет ни-ког-да

 

мені б вашу впевненість - гори б звернув :)

йому не потрібно самому тут бути. йому потрібна розколота на куски україна - федералізацією або просто на окремі частини.

Link to comment
Share on other sites

йому не потрібно самому тут бути. йому потрібна розколота на куски україна - федералізацією або просто на окремі частини.

 

да какая разница как это называть

 

===========================

 

@borderlander,  

я не юлек и никогда не была/не состояла )) 

Змінено користувачем vasilisa
Link to comment
Share on other sites

@Азазелло

 

руководитель МО - не Муженко

генштаб - не руководит всеми процессами в армии

він керую армійськими операціями. їх розробкою та втіленням. 

він є головнокомандувачем збройних сил, а не міністр оборони. що не так?

Link to comment
Share on other sites

З якого це дива хтось щось має віддавати лузеру та халявщику? :lol2:

Працюйте, а не канючте!

Влада, яка за своїми законами вкрала в народу все, не повинна жалітися і істерити, якщо народ захоче це повернути назад по своєму розумінню справедливості.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Влада, яка за своїми законами вкрала в народу все, не повинна жалітися і істерити, якщо народ захоче це повернути назад по своєму розумінню справедливості.

ви зараз підмінили поняття "народ" на поняття "я"  :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

він керую армійськими операціями. їх розробкою та втіленням. 

він є головнокомандувачем збройних сил, а не міністр оборони. що не так?

 

а я вот сегодня прочитала призыв о помощи (с номером карточки), Яневский в ФБ активно распространял, потому верю

 

просили скинутся НА ОДЕЖДУ тем, кто сейчас на передовой, потому что после боев многие чуть ли не голые 

 

за это кто отвечает, м? неужели не известный вор и коррупционер гелетей? и как это отражается на боеспособности? много ли "операций", разработанных муженко во главе генштаба, они смогут выполнить? 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

а я вот сегодня прочитала призыв о помощи (с номером карточки), Яневский в ФБ активно распространял, потому верю

 

просили скинутся НА ОДЕЖДУ тем, кто сейчас на передовой, потому что после боев многие чуть ли не голые 

 

за это кто отвечает, м? неужели не известный вор и коррупционер гелетей? и как это отражается на боеспособности? много ли "операций", разработанных муженко во главе генштаба, они смогут выполнить? 

Мене з самого початку добивала ситуація, коли солдати мають споряджатися на війну за власний рахунок.

Це просто геніальне управління.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

По суті прошу. Згодні про право народу на справедливість?

що таке право народу на справедливість?

тому що, наприклад, один вважає, що все розділити порівну - справедливо. інший вважає, що справедливо не порівну, а скільки заробив.

я згоден про право народу делегувати повноваження на виборах.

Link to comment
Share on other sites

Влада, яка за своїми законами вкрала в народу все, не повинна жалітися і істерити, якщо народ захоче це повернути назад по своєму розумінню справедливості.

Юля подасть.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тут Барклай-де-Толлі згадали... То ви ще згадайте, що його змінив імператор, а мова йде про заклики валити владу взагалі. І тут нам ще в лютому пощастило, що вдалося схилити на свій бік адекватнішу частину провладної більшості. А що зараз?

 

Мені дико не подобається, що Гелетей красується, а не працює, що в Муженка підозрілі дружні зв'язки, що ревізія кадрів відбувається дуже повільно. Але я впевнений, що від перевороту легше не стане, такі прецеденти в історії невідомі.

Link to comment
Share on other sites

а я вот сегодня прочитала призыв о помощи (с номером карточки), Яневский в ФБ активно распространял, потому верю

 

просили скинутся НА ОДЕЖДУ тем, кто сейчас на передовой, потому что после боев многие чуть ли не голые 

 

за это кто отвечает, м? неужели не известный вор и коррупционер гелетей? и как это отражается на боеспособности? много ли "операций", разработанных муженко во главе генштаба, они смогут выполнить? 

 

тут певні проблеми є.

частково вони вирішуються, значною мірою - ні.

частково в цьому винен, мабуть, і гелетей. але більше не в тому, що немає, а в тому, що повільно з'являється.

тільки від теми ми зовсім відійшли, ІМХО :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


тільки від теми ми зовсім відійшли

 

ні, не відійшли

 

якщо влада не справляється, то, чим скоріш народ їй на це вкаже, тим краще

в будь-яких умовах, в тому числі і в умовах війни

 

методы воздействия на власть могут быть разные - если нужно, то и выламывание дверей и новый майдан

 

если бы мы ждали выборов при власти януковича, то сейчас стране под названием Украина уж точно был бы конец (придаток россии) 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Мені дико не подобається, що Гелетей красується, а не працює, що в Муженка підозрілі дружні зв'язки, що ревізія кадрів відбувається дуже повільно. Але я впевнений, що від перевороту легше не стане, такі прецеденти в історії невідомі.

Марсер, юльки по любому би до Гелетея присікались. Якби не їздив в зону АТО, сказали би, що боїться за свою шкуру.

І тиди.

Link to comment
Share on other sites

методы воздействия на власть могут быть разные - если нужно, то и выламывание дверей и новый майдан

 

если бы мы ждали выборов при власти януковича, то сейчас стране под названием Украина уж точно был бы конец (придаток россии) 

1) про новий майдан і виломування... ще раз... сотий... ЩО ви збираєтесь робити, зайшовши в кабінет? ви розумієте, що в той же момент вся армія просто піде по домам, як мінімум?

2) янукович не давав вибори провести. зараз же навпаки - ці вибори прагнуть провести.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


1) про новий майдан і виломування... ще раз... сотий... ЩО ви збираєтесь робити, зайшовши в кабінет? ви розумієте, що в той же момент вся армія просто піде по домам, як мінімум?

 

Вам нравится ходить по кругу) никуда армия не разойдется, жаль, что Вы этого не понимаете)

и, потом, я уже ответила на этот вопрос) 

Link to comment
Share on other sites

що таке право народу на справедливість?

тому що, наприклад, один вважає, що все розділити порівну - справедливо. інший вважає, що справедливо не порівну, а скільки заробив.

я згоден про право народу делегувати повноваження на виборах.

Спитайте в народу, якщо самі не знаєте.

Наприклад чому народ повинен делегувати комусь права владарювати, а народу не делеговані права мати зброю, обирати собі міліцію, суддів. прокурорів, визначати скільки податків народ хоче платити й за що?

Link to comment
Share on other sites

Вам нравится ходить по кругу) никуда армия не разойдется, жаль, что Вы этого не понимаете)

и, потом, я уже ответила на этот вопрос) 

блін...

частина підрозділів дезертують тільки при наближенні ворога, якщо ви не помітили, оптимістка ви наша.

до наближення ворога додаємо відсутність командирів. профіт.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

мова йде про заклики валити владу взагалі. І тут нам ще в лютому пощастило, що вдалося схилити на свій бік адекватнішу частину провладної більшості. А що зараз?

Мова йде про те, що влада не змінилася і все так само бездарно управляє країною і істерить, коли їй про це кажуть й пропонують піти геть.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...