Перейти до змісту

Путін заявляє про домовленість з Порошенком


OldBoy

Recommended Posts

@RomanN

багато міст зачистили?

чому кацапи беруть наші міста і нічого особливо їх в зачистці не бентежить?

 

Че они там зачищают то?  Да и что они берут? Хоть один НАШ город это лугандораша взяла?  Они "берут" то где изначально и "самозародились", вы должны прекрасно понимать что наша армия не пользуется путлеровским советом- прикрываться живым щитом, армия стоит в окресности, а боевики закрепляются именно в городе.

Link to comment
Share on other sites

референдумів уже ніхто проводити не буде.

 

що хто контролюватиме на момент часу Х, той із тим і залишиться

 

В таком случае еще марик кацапи захватить должни

Link to comment
Share on other sites

Че они там зачищают то?  Да и что они берут? Хоть один НАШ город это лугандораша взяла?  Они "берут" то где изначально и "самозародились", вы должны прекрасно понимать что наша армия не пользуется путлеровским советом- прикрываться живым щитом, армия стоит в окресности, а боевики закрепляются именно в городе.

ви, правда, впевнені, що брати місто - це щось незвичайно-незвичне і ніколи такого не було?

(про кількість знищеного майна і мирних жителів зараз не обговорюємо). 

Link to comment
Share on other sites

 

Идеальная позиция РФ - приднестровский статус для Донецкой и Луганской областей, право вето этих областей на внешнеполитические решения Украины и их квота во власти Украины (опять-таки, оптимально - с блокирующими пакетами по ряду вопросов).

Бред каокойты, приденстровский статус это непризнанная республика луганда, откуда у нее будет право вето и представители во власти? 

Link to comment
Share on other sites

@RadioGaGa

 

або вжахнути на якесь іншу область - на той же Херсон чи Одесу з Придністров'я.  теж класний козир і предмет для торгу. 

варіантів маса. а даних розвідки свіжих щось не принесли...

Link to comment
Share on other sites

Бред каокойты, приденстровский статус это непризнанная республика луганда, откуда у нее будет право вето и представители во власти? 

не треба розуміти все так буквально. 

 

пи.си. імхо, я взагалі не думаю, що буде якийсь варіант "придністровського". якщо ЄС зі Штатами дозволить - то він ці області зразу  до Хуйлостану приєднає. щоб показати свої понти і всіх ще раз принизити разом зі світовим порядком. 

він людина ідеологічна, а не практична

Link to comment
Share on other sites

ви, правда, впевнені, що брати місто - це щось незвичайно-незвичне і ніколи такого не було?

(про кількість знищеного майна і мирних жителів зараз не обговорюємо). 

Да фигня, было конечно, в Грозном например.. ВОТ ИМЕННО что нужно учитывать и убитых мирных жителей и наших военных. 

 

Вот одни уже взяли , хвалятсо..

 

http://topwar.ru/uploads/posts/2012-12/1355646320_1291828195_er4-b.jpg

Link to comment
Share on other sites

що, скільки і куди я здаю, це не твоє собаче діло

це питання моєї совісті

 

а щодо обсирання, то це коли намагаються облити брудом за зачіску, взуття, сімю, вигадують нічим не підтверджену брехню і т.п. Ну ци типу як те, чим займаєшся ти із своїми друзями дрищами.

А я пишу про політику, яку здійснює президент моєї країни. Маю право.

Крім маю право обсирати всі без виключення дії нової влади,

ти ще маєш ОБОВЯЗОК підтримувати ту нову владу в один із самих важких часів України

в її історії ! Держава чекає від тебе конструктивізму, а не облизування юліної вагіни !

Link to comment
Share on other sites

не треба розуміти все так буквально. 

 

пи.си. імхо, я взагалі не думаю, що буде якийсь варіант "придністровського". якщо ЄС зі Штатами дозволить - то він ці області зразу  до Хуйлостану приєднає. щоб показати свої понти і всіх ще раз принизити разом зі світовим порядком. 

він людина ідеологічна, а не практична

Хотело бы- давно присоединило, как Крым. Крым ему нужен был целеньким, а луганду оно использует чтоб втянуть Украину в милитаризм, подорвать экономику, отвратить от нас ЕС(а гламурным еуропейуам нужна страна в которой война? ). Это во сто крат хуже чем приднестровье, там до границы с мордором далеко ...

Link to comment
Share on other sites

Крім маю право обсирати всі без виключення дії нової влади,

ти ще маєш ОБОВЯЗОК підтримувати ту нову владу в один із самих важких часів України

в її історії ! Держава чекає від тебе конструктивізму, а не облизування юліної вагіни !

 

 

наведи приклад які дії нової-старої влади я "обсираю"

Link to comment
Share on other sites

наведи приклад які дії нової-старої влади я "обсираю"

хе-хе.. тебя забавляет дискуссия со стоней?. это ж все равно, что беседовать с ребенком-дауном.. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

хе-хе.. тебя забавляет дискуссия со стоней?. это ж все равно, что беседовать с ребенком-дауном.. :nose3:

Ашмуда ! Колись давно, на заняттях по патанатомії я препаріравал мозок імбіцила !

Думаю твій там би був не кращий !

Link to comment
Share on other sites

Всі ! Без виключення ! Подивись назви всіх своїх гілок !

І свої коменти ! Хуйло-Смі ховаються !

 

 

всі ? давай виділи що є обсиранням а не реальними  фактами:

 

Link to comment
Share on other sites

не вижу причин защищать педро, сначала народ развел на 1 тур, теперь разводит на переговоры, хотя все знают, что с русскими лучше не питать иллюзий. За это время никаких системных реформ не начали, зато поставил своих людей на потоки, которые доят нас. Поэтому господа не затыкайте нам рот.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А де у них конструктивізм ? Ну хоч би 1% ?

Link to comment
Share on other sites

я за війну навіть якщо кацапи дійдуть до Полтави і мою хату рознесуть нахуй.

А дрищі завтра шоколадну сраку вилизуватимуть, якщо Петя здась Україну з потрохами.

Будуть розказувати що так і треба.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А де у них конструктивізм ? Ну хоч би 1% ?

 

 

хто що порадить по опаленню без газу?

У першому півріччі експорт продукції до ЄС зріс на 1,3 млрд

майно Курченка арештоване

 

 

чим не конструктивізм?   мало???

так а що реально конструктивного зроблено? аж ніхуя. 

Link to comment
Share on other sites

хто що порадить по опаленню без газу?

У першому півріччі експорт продукції до ЄС зріс на 1,3 млрд

майно Курченка арештоване

 

 

чим не конструктивізм?   мало???

так а що реально конструктивного зроблено? аж ніхуя.

 

А скільки часу у нього було щоб щось зробити ?

І то все під час війни ! Я розумію що Юля язиком би заїбошила набагато більше !

Але думати треба тверезо, нє ?

От ти хабарі перестав брати в лікарні від родичів хворих ? Ти себе поміняв ?

З такого потрібно починати !

Link to comment
Share on other sites

Ашмуда ! Колись давно, на заняттях по патанатомії я препаріравал мозок імбіцила !

Думаю твій там би був не кращий !

как ты мог препарировать собственный "мозок"? :consul:

Link to comment
Share on other sites

мои предки в украине, а не в америке ниггерам жопы моют, как ты.. :lol2:  бро..

Якщо би твої прєдкі були з України, то ти б міг щось хоч раз українською написати.

А так значить твої прєдкі були завезені в товарняках з Кастрамской губєрніїї в Україну, нє ?

90 % упоротих юльків з усскага міра ! Акуєть !

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якщо би твої прєдкі були з України, то ти б міг щось хоч раз українською написати.

А так значить твої прєдкі були завезені в товарняках з Кастрамской губєрніїї в Україну, нє ?

90 % упоротих юльків з усскага міра ! Акуєть !

то есть , про жопы я угадал..  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

то есть , про жопы я угадал..  :nose3:

То єсть ! Одна у тебе думка шо би поєсть !

Голодний, блять ! Чекаєш що тобі підкинуть ? І на халяву, за рахунок держави,

як всі юльки, нє ? А хуй тобі в рило ! На роботу іди , і паши на благо держави, гнида !

Розвелося вас як собак нерізаних роспіздяїв і хамелеонів !

Чекають тільки від президента манни небесної ! А сам сука пробував чимось допомогти державі, гнида ?

Ти сука , хабарі перестав брати ? А давати ? Ти гроші на АТО здав ? Чи пизделенькаєш тільки на форумах ?

Я , блять, піндос, перераховую кожні 2 тижні по 100 $ на українську армію, !

А ти гнида що зробила доброго ?

Підарас форумний, юльок хуєв ! Тьфу, блять, гидота !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Путлєр за жодних умов не домовлятиметься, оскільки Потрох, зціплений страхом, створив йому абсолютно всі передумови для позитивної для нього, Путлєра, динаміки подій.

Путлєр прийме лише беззастержну капітуляцію.

Link to comment
Share on other sites

домовлятиметься.

я думаю, він обмежиться лугандонією і домбабве. 

питання тільки у якому статусі

 

Ні, він чекатиме, коли Потрох САМ прийде до нього і принесе пропозиції, які влаштовують самого Путлєра.

А захоче він не лише ЛуганДонію (Луганськ + Донецьк) в статусі квазі-суверенної держави в складі України з власними збройними силами та кацапськими базами, які б гарантували виконання домовленостей, а ще й визнання втрати Криму, довгострокову газову угоду в інтересах Москви, відмовуу від НАТО та ЄС, ну ще й по "дрібницях".

Link to comment
Share on other sites

Ні, він чекатиме, коли Потрох САМ прийде до нього і принесе пропозиції, які влаштовують самого Путлєра.

А захоче він не лише ЛуганДонію (Луганськ + Донецьк) в статусі квазі-суверенної держави в складі України з власними збройними силами та кацапськими базами, які б гарантували виконання домовленостей, а ще й визнання втрати Криму, довгострокову газову угоду в інтересах Москви, відмовуу від НАТО та ЄС, ну ще й по "дрібницях".

нах такие договора

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...