Перейти до змісту

Лещенко совсем опустился


Recommended Posts

Я про те що Андрій це менш-більш звичайний хлопець. І поводився так як і 99% його однолітків. Бігав по дівках, любив перехилити чарку і не міг встояти при вигляді нового гаджета. Не світлий ідеал, але і далеко не бидло. 

 

Йому трохи поталанило при народженні. І здорово не поталанило коли його вибрали як інструмент для дискредитації його батька. Ексцеси юності були демонізовані і роздуті до галактичних масштабів. Репутація знищена. І зробити з цим вже нічого не можна.

 

А Лещенка догнав бумеранг, вже в цьому житті. Як це часто в таких випадках і буває.

Я - пас. Жаліти баловня долі, що купається в розкошах і проживе в золоті до кінця днів не вдаривши за все життя пальцем об палець - трутня, свідомо створеного Ющенком-старшим, бо таким ввижається моральне і правильне життя цьому трутню-батькові - жалійте далі. У США він навряд чи зможе вас вбити, переїхавши на швидкості 250 км/годину на регульованому перехресті. А от нам тут з цим доводиться рахуватися. Тим більше, це ж його хресний зараз президентом? Чи я помиляюсь? Але і без цього може зайти до нього відчинивши двері ногою.

 

Жалійте далі.

 

П.С. Розчулило: "Репутація знищена." В Україні цим було СТВОРЕНО Ющу-молодшому репутацію справжнього пацана, якщо хтось може мав якісь підозри, що він лох - тобто не живе у золоті.

Link to comment
Share on other sites

Пох на Юща... От коли він з Коломойським і Філатовим зчепився і при цьому продовжував видавати себе за "високого" і "посвяченого" журнаста (хоча явно вийшов на рівень саме ОСОБИСТОГО, а не ідейного конфлікту, як з якуновичем), це вже виглядало як...

До речі, може звідти і цей тупорилий жарт - мимоволі обсирає всіх, хто пов'язаний з тими хто про нього самого сказав правду.

 

Не пох. Історія не знає умовного нахилу, але "Син Бога" це безумовно була поворотна точка. Українців штучно занурили в обговорення абсолютних дурниць при тому що питання серйозні залишалися без відповідей.

 

Занурили перш за все зусиллями Лещенка і Притули.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я - пас. Жаліти баловня долі, що купається в розкошах і проживе в золоті до кінця днів не вдаривши за все життя пальцем об палець - трутня, свідомо створеного Ющенком-старшим, бо таким ввижається моральне і правильне життя цьому трутню-батькові - жалійте далі. У США він навряд чи зможе вас вбити, переїхавши на швидкості 250 км/годину на регульованому перехресті. А от нам тут з цим доводиться рахуватися. Тим більше, це ж його хресний зараз президентом? Чи я помиляюсь? Але і без цього може зайти до нього відчинивши двері ногою.

 

Він великий хлопчик, йому моя жалість не потрібна. Просто ця історія ідеальний приклад "журналістики" від Лещенка. Дріб`язкової, злої і брехливої. Як і приклад того що вона зробила з не підготованими мізками посполитих, які готові були вірити кожному слову.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Не пох. Історія не знає умовного нахилу, але "Син Бога" це безумовно була поворотна точка. Українців штучно занурили в обговорення абсолютних дурниць при тому що питання серйозні залишалися без відповідей. Занурили перш за все зусиллями Лещенка і Притули.

Я досі не знаю, що є безапеляційно правильним, говорити про все, чи штучно затирати якісь моменти, але Лещенко безперечно дурниці з дрібницями реально любить, а ефект той, що рівномірно розвазюкана фекальна субстанція нікого не лишає чистим... А він дійсно любить очорняти людей на вершині популярності. Я хз, може то не Льовочкін, а просто у жалюгідної людини кайф такий - опускати тих, кого всі люблять.

Link to comment
Share on other sites

Не пох. Історія не знає умовного нахилу, але "Син Бога" це безумовно була поворотна точка. Українців штучно занурили в обговорення абсолютних дурниць при тому що питання серйозні залишалися без відповідей.

 

Занурили перш за все зусиллями Лещенка і Притули.

Ви як довго живете у США? Бо Ваше сприйняття наших реалій є настільки "не-нашим", що може Ви американець з народження? Адже однією з проблем і Росії і України є те - і це не я помітив - це загальне місце - що в нас немає такого поняття, як скандал у західному розумінні слова.

 

Преса: "Президент (Росії/України/Білорусі/...) вкрав зі скарбниці мільярд доларів, поїхав у відпустки з малолітніми шльондрами, яких купав у ванні наповненій шампанським за 1000 баксів пляшка, у якій одна з них втопилась, але охорона її винесла й закопала в саду, а інші задовільняли президента сексуально до самого ранку." - все з доказами і фотографіями. Реакція публіки: Живуть же люди! От нам би так! (с)

 

Та на ту історію може лише на Заході і звернули увагу.

Link to comment
Share on other sites

Я досі не знаю, що є безапеляційно правильним, говорити про все, чи штучно затирати якісь моменти, але Лещенко безперечно дурниці з дрібницями реально любить, а ефект той, що рівномірно розвазюкана фекальна субстанція нікого не лишає чистим... А він дійсно любить очорняти людей на вершині популярності. Я хз, може то не Льовочкін, а просто у жалюгідної людини кайф такий - опускати тих, кого всі люблять.

А може викривати шахраїв і брехунів? Бо навряд чи люди люблять людину за те, що іх обдурила, чи не так?

Link to comment
Share on other sites

Я досі не знаю, що є безапеляційно правильним, говорити про все, чи штучно затирати якісь моменти, але Лещенко безперечно дурниці з дрібницями реально любить, а ефект той, що рівномірно розвазюкана фекальна субстанція нікого не лишає чистим... А він дійсно любить очорняти людей на вершині популярності. Я хз, може то не Льовочкін, а просто у жалюгідної людини кайф такий - опускати тих, кого всі люблять.

 

Ці моменти вони для таблоїда а не для передової статті в серйозному суспільно-політичному виданні. Новина на рівні - Джулія Робертс вагітна від свого коханця раптом стала чи не головною темою в країні

Link to comment
Share on other sites

Ви як довго живете у США? Бо Ваше сприйняття наших реалій є настільки "не-нашим", що може Ви американець з народження? Адже однією з проблем і Росії і України є те - і це не я помітив - це загальне місце - що в нас немає такого поняття, як скандал у західному розумінні слова.

 

Преса: "Президент (Росії/України/Білорусі/...) вкрав зі скарбниці мільярд доларів, поїхав у відпустки з малолітніми шльондрами, яких купав у ванні наповненій шампанським за 1000 баксів пляшка, у якій одна з них втопилась, але охорона її винесла й закопала в саду, а інші задовільняли президента сексуально до самого ранку." - все з доказами і фотографіями. Реакція публіки: Живуть же люди! От нам би так! (с)

 

Та на ту історію може лише на Заході і звернули увагу.

 

Достатньо довго. Шостий рік пійшов. Скажемо так, я знаю Андрія особисто. Бачив як він сам сприймав цю історію. Була звичайна юнацька дур, як до речі і при одруженні. Практично всі навколо розуміли що шлюб розпадеться. І за цю свою дур він безумовно ціну заплатив. Як моральну так і чисто життєву. Розпальцовкою там не пахне.

Просто ціна виявилася абсолютно неспівмірна зі "злочинами".

 

Захід, до речі, в цьому плані дійсно прагматичніше. Він завжди готовий надати людині другий шанс

Link to comment
Share on other sites

Достатньо довго. Шостий рік пійшов. Скажемо так, я знаю Андрія особисто. Бачив як він сам сприймав цю історію. Була звичайна юнацька дур, як до речі і при одруженні. Практично всі навколо розуміли що шлюб розпадеться. І за цю свою дур він безумовно ціну заплатив. Як моральну так і чисто життєву. Розпальцовкою там не пахне.

Просто ціна виявилася абсолютно неспівмірна зі "злочинами".

 

Захід, до речі, в цьому плані дійсно прагматичніше. Він завжди готовий надати людині другий шанс

Індивідуально він не постраждав ані на йоту. Як написав - ця історія йому лише додала ваги в очах дуже багатьох (нажаль - це я про суспільну мораль в Україні). Його проблема - це неадекватний батько, який спершу абсолютно неадекватно відреагував на цю історію, а тепер, підозрюю, звинувачує у провалі свого президентства сина, хоча син там ні до чого - вся провина на Ющі-старшому.

 

Поясню: Ющ вважав, що є гомологом монарха, притому абсолютного. Отже, його син - це спадковий принц і має відповідно жити. Андрій Ющенко для українців - це ніхто. Скажіть, ким є діти американських президентів? - Ніким. Іноді бувають скандали з ними - і що? Якщо батьки реагують адекватно - це ніяк не відбивається на їхньому політичному становищі. У тій історії нікому не був цікавий Андрій. Але реакція Юща-старшого вразила. Виявилося, що для нього абсолютно нормально, що його син (1) пригощає друзів шампусіком по 1000 єврів пляшка (2) їздить на авті за мільйон доларів (3) має "мабілу" за 40 тисяч, (4) плює на ПДД. Реакція Юща: "Ви що, не знаєте, з якої він сім'ї - кинь йому в морду той рахунок." Ось ці слова і підірвали дуже сильно реноме Юща-старшого. І Андрій тут лише зіграв роль лабораторної миші, яка дозволила діагностувати важку моральну хворобу нашого президента.

Змінено користувачем boojum
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якщо точно, то це те що нам розказали. Красива була казка. Про чесного і сміливого журналіста який кинув виклик самому Президенту.

 

А в реалі Андрій отримав доброго прочухана, правда кому ж це  цікаво.

 

І Лещенко виявився таки мордою. Коли нарешті публіка побачила його справжнього, без ореола тираноборця.

Link to comment
Share on other sites

Якщо точно, то це те що нам розказали. Красива була казка. Про чесного і сміливого журналіста який кинув виклик самому Президенту.

 

(1) А в реалі Андрій отримав доброго прочухана, правда кому ж це  цікаво.

 

(2) І Лещенко виявився таки мордою. Коли нарешті публіка побачила його справжнього, без ореола тираноборця.

(1) Це дійсно нікому не цікаво (бо за свою дурість кожен має платити сам) і я вже написав, що винен на 100 відсотків Ющ-старший. Якби не вважав себе Людовиком 14-м - не мав би з цієї історії жодної шкоди.

 

(2) Яке це взагалі має значення? У Маяковського були якісь сексуальні збочення - це що, зменшує його поетичний дар? Згадав саме його, бо сказав добру фразу: "Я - поет. Цим і цікавий." Лещенко робить добру журналістику. А підарас він, чи ні - це його близьких нехай хвилює.

Link to comment
Share on other sites

Семенченко со своей внешностью Воин, а этот чмошник есть чмошником, что внешне, что по сути

тепер зрозумів

 

А взагалі малюнок схожий на карикатуру на росіян

- злобний найманець знімає маску, і виглядає нікчемним звичайним хлопцем (не контрактником! і не офіцером), а нічого не тямлячий в приїзді замість полігону Ростова в Донецьку область проти українців

 

Ще скоро картина буде схожа на багатьох українців

- ніби підготовлені війська, а якщо маску зняти - Україну захищає звичайний пересічний громадянин

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
Link to comment
Share on other sites

(1) Це дійсно нікому не цікаво (бо за свою дурість кожен має платити сам) і я вже написав, що винен на 100 відсотків Ющ-старший. Якби не вважав себе Людовиком 14-м - не мав би з цієї історії жодної шкоди.

 

Слухай, вважав би він себе Людовіком він би очкастому сину козла просто голову відрізав. А взагалі ти яскравий приклад саме того що я сказав. Всі розуміють що Лєщенко гандон, але соромно визнати що цей гандон десять років водив їх за ніс. Тому з усіх сил чіпляються за оцю легенду. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

До речі він один з небагатьох з громадського...що не був у зоні ато(часто дивлюсь. ..Майже кожен день...не бачив репортажів його...На відміну від станко. ..гнапа. ..кутєпова...мустафи)

...там навіть баби туди їздять

На майдані теж його не пам'ятаю

 

Да ты че?? Он же вроде героически отправился искать хаты ахметки.. Нащастя они были в Лондоне

Link to comment
Share on other sites

Кстати я вообще не очень понимаю претензии к его внешности. У него шо, дефекты какие-то? или со статурой что-то не так? нормальный человек.

Они кого там себе, интересно, ожидали увидеть, киборга шо ль какого-то.....

 

не, ну 18-летняя экзальтированная барышня могла бы быть разочарована

таинственный незнакомец в маске... представляется эдакий байроновский герой...

ну типа таинственная незнакомка в маске тоже всегда прекрасна и чарующа...

а тут не байроновский герой, а просто мушчина - сирожа разочарован

пысы а какой сирожа ориентации?

Link to comment
Share on other sites

пысы а какой сирожа ориентации?

 

пидарас, разумеется.

но не #боевой, конечно, как Ляшко :laugh: , а жидкодристливенький  :lol2:

Змінено користувачем YUGRED
Link to comment
Share on other sites

С девиртуализацией Героя всё понятно, не понятно, правда, при чём здесь Пелевин. А вот с дефлорацией Сирожи не всё ясно, было ли это по обоюдному согласию, по принуждению, или за деньги? 

Змінено користувачем ITS
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...