Перейти до змісту

Петро на кабмине наживо


ZVIAD

Recommended Posts

Де покращення вже сьогодні!!!

Где бляха муха нато и ес???

Где высокие пенсии и зарплаты?

Где снижение коммуналки?

Где профессиональная боеспособная армия?

Где наш крым?

Где все это?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ты уже второе чудо в ветке, которое ставится в тупик элементарным вопросом, вытекающим из его же заявления.

Таки да, просто языком ляпать и гневно вопрошать где??? Где??? Где??? - оно проще, чем мозгами шевелить.

Бачу, ти брат аутсайдера по розуму? Ну то теж нахуй.

Link to comment
Share on other sites

Где бляха муха нато и ес???

Где высокие пенсии и зарплаты?

Где снижение коммуналки?

Где профессиональная боеспособная армия?

Где наш крым?

Где все это?

 

 

Абсолютно,  сцука Пєдра вже три місяці при владі а Кубань все ще під кацапами. Обісралося шоколадне падло!!!! :pleasant:  :pleasant:  :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я ще до майдану писав на фупі в темі "потрібна армія менеджерів" чи щось таке. Так от, ми не здатні самі змінити існуючу систему, ці потуги приречені на провал.

Тому, було б у Пєдри бажання щось насправді міняти, він би був змушений погнати нах міністрів, голів, та іншу пиздобратію. І набирати нових чиновників з-за кордону. Випускників іхніх вузів, із украінськоі діаспори, тощо. Там дофіга людей із потрібними знаннями і звісно, західним типом мишлення. А ці би людт набирали своі команди і проводили реформи.

Хтось щось подібне спостерігає? Я особисто ні.

Тому і кажу - без радикальних змін системи цій краіні кізда.

Рукалицо.

У нас президент оказуеццо ещё и министров может всех нахер выгнать!

Во как!

Link to comment
Share on other sites

Петро Олексійович між іншим поки грамотно гне свою лінію. Вивів країну з війни, налагодив міжнародні зв`язки, збив пристойну коаліцію на вибори. І це ще сто днів не пройшло.

 

Успіхи є, беззаперечно.

Якби він ще докорінно змінив військове керівництво, то ціни йому не було б. Але маріонеткові "муженки-гелетеї" - це таки реверанс Путлєру, гарантія, що справжньої війни на перемогу з боку України не буде.

Link to comment
Share on other sites

о, дрищі притягнули в гілку Йулю   :gigi:

 

чого Петя обісрався?

бо юлька сука

просто...констатація факту...

юлька - сука

незалежно ні від чиїх успіхів чи просерів

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Где бляха муха нато и ес???

Где высокие пенсии и зарплаты?

Где снижение коммуналки?

Где профессиональная боеспособная армия?

Где наш крым?

Где все это?

https://www.youtube.com/watch?v=OMbHklfZUbg

Link to comment
Share on other sites

Ну, ваще то не зря говорят - худой мир лучше войны, но что народ предлагает в качестве альтернативы? Записались бы добровольцами и продолжили войну. Слабо?

 

Від них не дочекаєтесь. Воювати повинен ХТОСЬ ІНШИЙ, а Педро - звітувати цим "диванним яструбам".

Взагалі, кореляція між власною імпотенцією та агресивними вимогами воювати є досить чіткою.

Link to comment
Share on other sites

Від них не дочекаєтесь. Воювати повинен ХТОСЬ ІНШИЙ, а Педро - звітувати цим "диванним яструбам".

Взагалі, кореляція між власною імпотенцією та агресивними вимогами воювати є досить чіткою.

"Ми - нуковці! Війна - то не наша справа! А от кал! А от уроди!!! Дайте людині це все, і вона буде панімать, що живе нє напрасна!" ( класик) Змінено користувачем PRom
Link to comment
Share on other sites

Від них не дочекаєтесь. Воювати повинен ХТОСЬ ІНШИЙ, а Педро - звітувати цим "диванним яструбам".

Взагалі, кореляція між власною імпотенцією та агресивними вимогами воювати є досить чіткою.

От Юля б все зробила все як треба. І перемога була б і з дивану можна було б не злазити

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"Ми - нуковці! Війна - то не наша справа! А от кал! А от уроди!!! Дайте людині це все, і вона буде панімать, що живе нє напрасна!" ( класик)

 

Ти особисто чому не на фронті?

Що дає тобі підстави вимагати, щоб інші воювали за твої вимоги?

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

От Юля б все зробила все як треба. І перемога була б і з дивану можна було б не злазити

Та що ви з тою йулою носитесь, як дурень із довідкою?

Вона при владі? Критикує Пєдру? Пропонує правильні кроки?

Хєр там. Нефіг іі сюди тягнути.

Link to comment
Share on other sites

Ну, справедливости ради, даже несчастный налог 1,5% на войну и то вызвал шумные дискуссии, что уж говорить про реальное участие в боевых действиях.  В целом - это индикатор настроя общества воевать.

Link to comment
Share on other sites

Ти особисто чому не на фронті?

Що дає тобі підстави вимагати, щоб інші воювали за твої вимоги?

 

Де моі вимоги, щоби за мене воювали? Конкретно, з цитатами. Або нєх пиздіти намарно.

Я хочу від влади змін. Я плачу податки. Допомагаю хлопакам в АТО, волонтерам.

Я маю право вимагати у влади зайнятись своіми прямими обов"язками, а не маринуванням застойних врімьон і здачею нац. інтересів?

Link to comment
Share on other sites

@PavloKlimkin

 

Потужне було засідання Кабміну за участі Президента.

 

А у цього перемога за перемогою )))

Ага. І генпрокурор наш теж порадував.

Кажу, буде "як талановито просрати все-2" тільки по скороченій версіі, і із ріками крові. 18+.

Матрос Желєзняк вимагає, хулє...

Бля, ти тупе? Та йди вже нахуй і не відсвічуй, дрищь сраний.

Link to comment
Share on other sites

Де моі вимоги, щоби за мене воювали? Конкретно, з цитатами. Або нєх пиздіти намарно.

Я хочу від влади змін. Я плачу податки. Допомагаю хлопакам в АТО, волонтерам.

Я маю право вимагати у влади зайнятись своіми прямими обов"язками, а не маринуванням застойних врімьон і здачею нац. інтересів?

 

Влада інертна, і одразу чудес не буде. Ти усвідомлюєш це?

Вже є ознаки поступу вперед: Закон про освіту, рух до електронних закупівель, законопроект про Антикорупційне бюро, наближення Асоціації з ЄС, зростання оброноздатності.

Тому припини істерики і критикуй конструктивно, а не волай "Дайте мені рехворми!".

Link to comment
Share on other sites

Влада інертна, і одразу чудес не буде. Ти усвідомлюєш це?

Вже є ознаки поступу вперед: Закон про освіту, рух до електронних закупівель, законопроект про Антикорупційне бюро, наближення Асоціації з ЄС, зростання оброноздатності.

Тому припини істерики і критикуй конструктивно, а не волай "Дайте мені рехворми!".

Ти де істерики побачив?

Ще раз кажу - насправді ніхєра на відбувається в плані змін.

А конструктивно - он Допа нє віновєн, а хлопаки із АТО - розслідують іх злочини. Як тобі такий вивєрт? Як конструктив?

 

І ця муть відбувається тільки тому, що взято курс на маринування існуючоі системи.

Link to comment
Share on other sites

PRom, залишаю тебе наодинці зі своїми істериками.

Та йой, як так?

Хотілось би комент щодо заяв Яреми почути. А ти так взяв і звалив.

І до речі, пишу я доволі рідко і строго по дєлу. А по істерикам і "всьо пропало" у нас тут інші товариші атжигають.

Link to comment
Share on other sites

просто...констатація факту...

юлька - сука

незалежно ні від чиїх успіхів чи просерів

 

 

ну це такий же "факт" як те що ти імбецил.

можуть бути люди, які саме так субєктивно оцінюють тебе або Тимошенко. Але до чого це в даній темі ???

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...