Перейти до змісту

Петро на кабмине наживо


ZVIAD

Recommended Posts

Порошенко- я розумію що хтось хоче створити неіснуючу сенсацію  продовжити війну

:fp1:

 

 

Після припинення вогню обстановка на фронті кардинально змінилася,хоч цього,на жаль і не видно по центральних телеканалах,-Порошенко

 

На сьогодні звільнено (з полону) 700 наших громадян.До кінця тижня існує графік,за яким буде звільнено ще 500,-Порошенко на Кабміні

Змінено користувачем Spinoza
Link to comment
Share on other sites

Наєбати як котят...вибєрі меня вибєрі меня. ..

що таке осоливий статус хай пояснить?

 

якщо своя міліція, прокуратура армія і т.п. то нєхєр видавать хуй за палець

Головне побрехати до виборів...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бугога

 

Порошенко: ми будемо не в захваті від депутатів Донбасу, але їх доведеться визнати

 

ви уявіть собі...Вони сфальсифікують вибори в лугандонії і заведуь у ВР губарєвих -українофобів..які будуть лайном поливати україну з трибуни

 

Педро ти єбанувся ? ?

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Раз проиграли войну, придется смириться.. Фракция Губарева будет около 50-ти человек.

А яка легітимність виборів на дільницях не контрольованих владою ?

Можна ще з Криму завести...а чо ?

Тоді прийдеться визнати легітимність референдуму за днр У травні

Link to comment
Share on other sites

Раз проиграли войну, придется смириться.. Фракция Губарева будет около 50-ти человек.

 

 

даж Свободі при бажанні пики натовчуть. свободівців не більше чоловік 30 буде

Link to comment
Share on other sites

Хтось уявляє собі 50 лєнок-бондарєнок(у кращому випадку) і все це з недоторканістю ? І ще я так розумію дотувати їх буде уся країна

Це не пекло...Це ідіотизм

Змінено користувачем Ukraine
Link to comment
Share on other sites

Хтось уявляє собі 50 лєнок-бондарєнок(у кращому випадку) і все це з недоторканістю ? І ще я так розумію дотувати їх буде уся країна

Це не пекло...Це ідіотизм

безвідносно до "лєнок"

можна тільки не допустити до виборів тих, хто здійснив злочин.

якщо умовна "лєнка" злочин не здійснювала (наприклад, я не про саму бондаренко) і реально виграє вибори в умовному словянську - на яких підставах ви її не допустите в парламент?

Link to comment
Share on other sites

Представники Шинфейн та інші ірландські націоналісти сидять в Парламенті Британії.

Інша річ, як бути з голосуванням за партійними списками і контролем за підрахунком голосів.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...