Перейти до змісту

шеф Бєса Герасімов, Жванія, комуніст Вадатурський, Немілостівий, Петьовка, три балоги....


OldBoy

Recommended Posts

Тимошенко (і у більшості очі налились кров'ю) 

Це мої думки в голос. Тезами:
- Ющенко кидонув Тимошенко і зв'язався з Янковичем, просравши все;
- Янукович посадив саме Тимошенко. Мабуть вона була загрозою для його режиму, а інші ні (зрештую, всі ці Яценюки так і не змогли зробити революції.. її зробили "радикальні" організації, назви самі знаєте)
- Тимошенко випустили лише після того, як Янукович втік, а Луценка і ще деяких раніше. Дивно;
- Як бачимо зараз, Тимошенко кинули всі її найближчі друзі: Яценюк, Турчинов, Луценко і т.д. Йдуть окремо, або з Порохом.
- Порошенко зассяв на виборах президента проводити з нею дебати декілька разів. В подальшому ні разу з нею не вступав в прямий публічний діалог, наскільки я помічав;
- Зараз вона каже досить правильні речі про необхідність воєнного стану, про те, що не можна заморожувати конфлікт на Донбасі, даючи йому якісь там особливі статуси, відкладати імпелементацію договору з ЄС і ще багато чого;

Особисто я хоч і підозрюю, що ця людина не чиста на руку і може вішати людям лапшу на ваху, але я підневільно їй починаю симпатизувати!

Звичайно, пріоритетними лідерами для мене є більш "радикальні" націоналісти типу Яроша чи Тягнибока, але на фоні Порошенка і його команди, які мали зв'язок з регіоналами, які не проводять жодних реформ, які зливають регіон за регіоном, не садять бандитів, то Тимошенко здається не таким вже й жахливим варіантом. (Останнє відео з нею у Шустера https://www.youtube.com/watch?v=OJ4sLNS3LLg )

Не знаю до чого це я, але думки в собі тримати не звик! )
Олександр Маховський

10671397_710337409045510_164093191517062
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Новітня Нація
‏@WilloftheNation   Помните знаменитое фото,где нардеп вытирает сопли с костюма другого нардепа флагом Украины?
Это кандидат от Пороха тушка Виталий Немилостивый

 

:fp1:

 

 

 

 

http://izvestia.kiev.ua/static/images/content/7/72704/images/1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Новітня Нація

‏@WilloftheNation   Помните знаменитое фото,где нардеп вытирает сопли с костюма другого нардепа флагом Украины?

Это кандидат от Пороха тушка Виталий Немилостивый

 

:fp1:

 

 

:clapping: bravi , Pedro !

Link to comment
Share on other sites

а може Пєті боярє не докладували як список формували?

Пєтя побачив і обидився. Каже, я на таке не підписувався. Ето ж мойо чесноє імя всьо такоє   :fp1:

 

не не не

сообщалось, что список составляется ЛИЧНО. так что не катит отмазка 

 

@ukrpravda_news

Петр Порошенко обещает своим соратникам по партии приятные сюрпризы в избирательном списке. Формированием списка он занимается лично

 

 

вот и они : список, он же и сюрприз :gigi:

 

 

 

Новости Украины @Dbnmjr · 18 мин

 

Папа Пороха и сын, три Балоги (витя,паша,ваня), Парцхаладзе, Зварич, Билозир, "тушка"Немилостивий и многие др. Новые бля лица! Совесть есть?

 

Link to comment
Share on other sites

16721_750426771669543_574999976293809649

 

 

Завжди казав, і ще раз повторю, дорогущі годинники — це хвороба і збочене марнославство. Таким людям не місце у владі.
Сьогодні на з'їзді політичної партії Блок Петра Порошенка Богдан Дубневич дефілював у годиннику з платини Ulysse Nardin Forgerons Minute Repeater ціною від $213500 до $305000
-----------------------------------------------
От є волонтери, їх всі знають, їм багато людей переводять кошти, і вони ж самі пишуть, що нема у них часу, як то було, постити звіти прозакуплене-доставлене.

А є такий собі містечковий олігарх, який дуже хоче в депутати, і навіть двоє їх, брати Дубневичи з Львівщини. ФБ сторінка Богдана Дубневича, рясніє першокласними звітами, з табличками подяки собі любимому на капотах вантажівок для АТО.

У 2012-му році молодший Дубневич, Ярослав пройшов у ВР, тероризуючи у себе на окрузі конкурентку - Таню Чорновол.

Старший Богдан, тоді не зміг пройти, і тепер реваншує. Округ №118 (місто Львів, Личаківський район, Пустомитівський район) - сьогодні на з'їзді його було оголошено кандидатом по мажоритарці від провладної партії до ВР.

Інтернет дає можливість ознайомитись з подвигами Дубневичів. Їх бізнес-схема проста і примітивна: через колишнього голову Укрзалізниці(Костюка), вони отримали держзамовлення, і впродовж кількох років збагачувались на мільярди гривень, потім прийшли ригі і відтягнули їх від корита. І от тепер Дубневичам певно здалось, що їх хфірма має право на підряди від Укрзалізниці. 
До того ж, як пишуть в інтернеті, вони банально тирили у держави лісові угіддя на Пустомитівщіні і Самбірщині через спірні рішення облради.

Спільні статки братів, «Фокус» оцінив у 38,2 млн. доларів... але щось мені підказує, що вони помилились і мільйонів набагато більше.
Всі дані за мотивами: http://politrada.com/dossier/persone/id/4636 - (копіпейстерам особливо це уважно перечитати і не посилатись у своїх передруківках на мене!!!)

Мені просто цікаво, чим ще таким корисним може прислужитись цей громадянин нашій державі і сфері законотворчості. Навіщо "бізнесмени" такого штибу лізуть у парламент? Навіщо політична партія президента віддала йому округ на Львівщині?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Герасимов Артур - дружок Безлера, точнее начальником его охраны был.. Игорь Безлер! "Бес" из Горловки.

 

Шахов - партнер Пшонки.

Змінено користувачем Alter Ego
Link to comment
Share on other sites

37. Валерий Ищенко :nose3: 

 

Помните историю с приездом в Днепр смотрящего Ярошенко?

Он все тогда ссылался на Ищенко. Порошенко так хотел лично контролировать, что взял в список? 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...