Перейти до змісту

Хто тут довго париться?


Гість Хома

Recommended Posts

А давно - це як?

 

Наприклад, моя реэстрація була ще вчора, лист-відповідь знайшовся сьогодні щойно в розділ "спам". То скільки часу я маю провести в Карантині?

 

І ще - частина оформлення цього форуму зроблена українською, частина (наприклад "Отправить", "Прикрепите файльі" - мовою сусідньої недружньої держави. То це, виходить, знову форум на москальському движку, чи як?

Link to comment
Share on other sites

 

 


І ще - частина оформлення цього форуму зроблена українською, частина (наприклад "Отправить", "Прикрепите файльі" - мовою сусідньої недружньої держави. То це, виходить, знову форум на москальському движку, чи як?

Форум - англійською.  Але локалізація була ЛИШЕ - на російську. Щодня Фома і МГ займаються перекладом, я сьогодні переклав 50 строк з приблизно 3000. Ще питання?

Link to comment
Share on other sites

Форум - англійською.  Але локалізація була ЛИШЕ - на російську. Щодня Фома і МГ займаються перекладом, я сьогодні переклав 50 строк з приблизно 3000. Ще питання?

Так раздайте патроны строки форумчанам - быстрее дело пойдет.

Link to comment
Share on other sites

Так що, тут знову є Пісочниця?

Я лінку на фупівський профіль не дам, тому що далі Пісочниці не писав. Та й там мене одразу забанили чорт зна коли.

 

Коротше кажучи, якщо мені знову пропонують бути форумчанином третього сорту, то ну його нафік. Краще одразу ліквідуйте мій аккаунт.

Те, що я реальна людина, можуть підтвердити Марсер і можливо Ксеня. Я з ними разом їздив на могилу Пуми.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Так що, тут знову є Пісочниця?

Чим загальний форум вас не влаштовує? 

 

 


Краще одразу ліквідуйте мій аккаунт.

Давайте без паніки, ок?  Ніхто не знає що тут буде за тиждень. 

Link to comment
Share on other sites

Чим загальний форум вас не влаштовує? 

 

 

Давайте без паніки, ок?  Ніхто не знає що тут буде за тиждень. 

Ніхто не знає що буде тут, ніхто не знає, що буде в Україні, ніхто не знає, сільки йому на роду написано... Навкруг одні незнайки :fp1: ...

Стосовно що мене не влаштовує. Тут кілька моментів одразу можу назвати. От щойно читав непрочитані теми, в одній з них захотілось відповісти, і одразу відлуп отримав: не маєш права тут писати. Ну й основне: ніколи нічого доброго не дочекаєшся, якщо тобі з порогу дають зрозуміти, що ти дарма сюди приперся. Це факт життя.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...