Перейти до змісту

А как дысали, как дысали


Стиви Джи

Recommended Posts

У Мінську почалась зустріч тристоронньої групи
Останнє поновлення: П'ятниця, 19 вересня, 2014 p., 16:16 GMT 19:16 за Києвом

У Мінську розпочалася зустріч тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на сході України, повідомляють ЗМІ.

На зустрічі присутні представники "ДНР" - Олександр Захарченко та Андрій Пургін, та лідери "ЛНР" Ігор Плотницький та Олексій Карякін.

Як і на попередніх зустрічах Україну представляє Леонід Кучма, ОБСЄ – чинний голова ОБСЄ з питань врегулювання ситуації в Україні Хайді Тальявіні, Росію - посол Михайло Зурабов.

Напередодні зустрічі пан Кучма сказав, що найголовніше питання зустрічі буде припинення вогню на сході України.

"Ми плануємо обговорити та підписати меморандум щодо протоколу, як припинити вогонь", - цитує пана Кучму агенція "Інтерфакс"

 

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news_in_brief/2014/09/140919_zsh_minsk_meeting_start.shtml?ocid=socialflow_twitter

 

два дня тому все эти захарченки-пургины говорили, что ни в какой Минск они не поедут, пока не признают их независимость и ваще они ни с кем не хотят договариваться

Link to comment
Share on other sites

протокол про припинення вогню?

тобто підписати протокол про те, що вогонь буде припинено, до меморандуму, про те, що вогонь буде припинено?

ок.

я знаю, про що будуть наступні зустрічі.

ще є директива, додаток в кінці кінців....

Link to comment
Share on other sites

Стиве, они же просто нэзалэжные наблюдатели!

и вообще их пацтавили!

 

не пацтавили а поставили

в позу болгарской певицы Стойки Раковой

Link to comment
Share on other sites

Вот Кучму почему-то не жалко. Хотя я бы послала Ющенко. Что бы он им мозги вынес Трипiллям. Или что там у них вместо мозгов

Це садизм - міжнародна громадськість протестуватиме.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...