Перейти до змісту

Собачники! Отзовитесь!


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

апять ?

як там з феєрверками справи ?

 та трохи попустило )) до наступного разу мабуть )))

а прохання ось яке....

В Харьковграде нигде не могу найти игрушку фирмы "Kong" http://www.bule4ka.ru/articles/dogs-maintenance/kong/

Без неё никак! Бо все игрушки, которые покупаются, разрываются в хлам после 10-15 минут игры ((((

Link to comment
Share on other sites

 та трохи попустило )) до наступного разу мабуть )))

а прохання ось яке....

В Харьковграде нигде не могу найти игрушку фирмы "Kong" http://www.bule4ka.ru/articles/dogs-maintenance/kong/

Без неё никак! Бо все игрушки, которые покупаются, разрываются в хлам после 10-15 минут игры ((((

 

 

так может сделай куклу, типа заверни в яркую  тряпочьку кирпичь, намазанный перцем чили

Link to comment
Share on other sites

так может сделай куклу, типа заверни в яркую  тряпочьку кирпичь, намазанный перцем чили

 

*упалавобмаракпацтоливаляюсь*

 

)))))))))))))))))))))))))))

OS! Спасибо огромное!!! Завтра игрушечка будет у меня!!!! :rotate:

Змінено користувачем Бродяжка ☂
Link to comment
Share on other sites

*упалавобмаракпацтоливаляюсь*

 

)))))))))))))))))))))))))))

OS! Спасибо огромное!!! Завтра игрушечка будет у меня!!!! :rotate:

ты там это, хорошенько проверь игрушечку. а то может привезут не для пёзика, а для тебя.

а ты же такая затурканная, что еще возьмешь ;)

Змінено користувачем Гоша
Link to comment
Share on other sites

Я колись давно,коли в мене була собака,бачив такі штуки в зоомагазині.Між іншим,біля мене є супер магазин з такими прибамбасами,Якщо треба,то можу заглянути до них...

Link to comment
Share on other sites

Я колись давно,коли в мене була собака,бачив такі штуки в зоомагазині.Між іншим,біля мене є супер магазин з такими прибамбасами,Якщо треба,то можу заглянути до них...

і що? пришлете мені йух? :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

А ти де живеш?

Я зараз піду спитаю у продавців.У нас у Львові багато товару з Польщі.Може і є щось таке.

Правда мушу відпчихатися.Щойно закінчив чистити гору перцю чілі і так пробрало,що не можу вийти з хати.Подумають,що я заразний...

Link to comment
Share on other sites

мому псу таке замале.

там макс вага 41 кг...

треба вдвічі більший сайз...

Там є великий сайз...

http://dog-decor.com.ua/gifts-for-dogs/toys/kong-rubber/kong-rubber-extreme-dog-toy/kong-rubber-extreme-dog-toy-xlarge-detail

Link to comment
Share on other sites

Бродяжко,ходив я той магазин-є такий товар(пеніси),порізані по 10см і коштує 300гр за кг.

всем!!!

ветку обязательно читать с самого начала, чтобы не было недоразумений  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

та я бачив.

але теж фігня.

Змінено користувачем Goodman
Link to comment
Share on other sites

всем!!!

ветку обязательно читать с самого начала, чтобы не было недоразумений  :lol2:

:rofl: :rofl: :rofl:

Бродяжко,ходив я той магазин-є такий товар(пеніси),порізані по 10см і коштує 300гр за кг.

мені кілька пенісів по 10 см будь ласочка :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Бродяжко,ходив я той магазин-є такий товар(пеніси),порізані по 10см і коштує 300гр за кг.

 

 

нафига ж было нарезать, юзеркыни и сами могут порезать, дело не хитрое, а вот нарастить....  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...