Перейти до змісту

Избирательность в действии.


Аліє

Recommended Posts

Мене Фома забанив начебто за суперечки з адмінами й модераторами під час виконання ними службових обов'язків, хоч там такого не було, і до того ж одразу поставив 8.8 без 8.1, 8.2, ..., 8.7.

Користувачів Слав і тарадайка Фома взагалі забанив за дописи на іншому форумі (ФУПі).

А ви й далі розказуйте, яка тут "справедлива" модерація.

І Фома писав ось:
 

Як і обіцяли - кодекс відкрито для всіх

 

Модератори будуть приймати рішення ЛИШЕ згідно цього кодексу, який прийнято форумачанами.

 

Раджу ще прочитати моє повідомлення за першим посиланням, за яке мене забанили. Воно викриває шахрайство так званих адмінів Фоми й MG42. Вважаю, що вони повинні вибачитися за це.

Змінено користувачем Мешканець дороги
Link to comment
Share on other sites

Модерация этого форума явно однобока. В украинском стиле - свои все, врагам буква закона.

Майдан пэрэмиг!

Я хотів би знати, хто у Вашому розумінні "свій"? Досі здавалось, що юльки :shuffle: , але СлавРедько та Аліє возмущаються, то може я й помилявся :consul:

Link to comment
Share on other sites

Я хотів би знати, хто у Вашому розумінні "свій"? Досі здавалось, що юльки :shuffle: , але СлавРедько та Аліє возмущаються, то може я й помилявся :consul:

Когда кажется крестится нужно, если верите в сказки, конечно :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну если вам нужны примеры то могу привести.

 

Меня забанили на 12 часов со следующей формулировкой:

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 12.1 Систематичне переслідування та цькування форумчанина, ПОПЕРЕДЖЕННЯ (5). Розділ: Кармодрочер Ali(UA) за работой!.

Отримано від модератора штрафних балів: 5. -- Обмеження діє до 04 жов 2014 05:06

Можливість дописувати на форумі відключено на 12 годин(и)

 

Створення персональної гілки що містить образи у назві.

 

Во первых причина "Систематичне переслідування та цькування форумчанина" абсолютно притянуты за уши.

Никакого преследования, цькування, а тем более систематического не было.

Просто открыл ветку в которой пытался обратить внимание Фомы, на то что форумчанин Ali(UA) нарушает им же установленные правила не срать в карму.

Причем использовал введенный им же (Фомой) термин "кармодрочер".

Так как он сам предложил этот термин, то теоретически он не может быть оскорблением.

И тем более цькуванням.

 

С другой стороны, форумчанин Ali(UA) неоднократно (в разных сообщениях) использовал этот термин применительно ко мне, то есть по мнению "модератора" систематически преследовал, цькувал, и ображал, кроме того искажал мой ник, но реакции на доповиди модератору нет никакой.

 

Вот такая у нас "принципиальная" модерация. Модель украинского общества :(

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну если вам нужны примеры то могу привести.

 

Меня забанили на 12 часов со следующей формулировкой:

 

 

Мене забанили на 10 діб за дії, які я не чинив. Пожартував невчасно.

А Ви тут зі своїми нещасними 12 годинами :fp1: .

Та вас з  Аліє взагалі щодня можна банити (багато хто вважає, що і треба, але це вже модерам вирішувати)...

Тому повернусь до питання: "Хто  свій?"

Змінено користувачем borderlander
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мене забанили на 10 діб за дії, які я не чинив. Пожартував невчасно.

А Ви тут зі своїми нещасними 12 годинами :fp1: .

Та вас з Аліє взагалі щодня можна банити (багато хто вважає, що і треба, але це вже модерам вирішувати)...

Тому повернусь до питання: "Хто свій?"

Та ясное дело что не только можно но и нужно!

Почему? Да потому что... (Продолжите сами) :)

 

И дело не в сраных 12 часах а в принципе

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Своих Фома, конечно , не увидел. Это уже ниже плинтуса.  Нормальную идею форума своими руками превратить в УГ - это надо уметь.  Барахтаться в этом дерьме не вижу смысла. 

есть суперский форум Дурдом где с модерацией все идеально :nose3:

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

А мне похер. Форум это что? Это не дом, не работа, это почти развлечение. Ну, можно тут немного попропагандировать, поубеждать, посамовыражаться, поисследовать, порезвиться. Но это мало чего стоит в реале, это ближе к реллаксу. Единственно ценная функция форума - быть средством коммуникации для решения реальных задач. Все остальное не стоит нервов. А если кто реально оскорбит или достанет, то проще найти в реале и в реале же сломать ногу аля сПОЦ-мен. И то лучше, зачем держать зло в себе? :gigi:   А посылать буду кого хочу и куда хочу. Если будет натхнэння, но оно бывает редко. А модеров в личке уже посылал нецензурно,и, если надо будет, еще пошлю. НЕ ЦЕПЛЯЙТЕСЬ ЗА ФОРУМ. Зависимость от форумов, и жажда сохранить себя в форуме любой ценой - сродни психическому заболеванию. Люди, будьте собой! Ничего не стесняйтесь, здесь можно не кривить душой, и даже честно получить в табло в реале  :shuffle:  Делайте и говорите, что считаете нужным, и будь что будет :tu: Модера бояться - в форум не ходить (с)

Змінено користувачем Faultfinder
Link to comment
Share on other sites

 

 


но тут банят юльков

От брехати не треба. Я модерив десь 2 доби, бо модер був у відпустці. За цей час отримали бани:

1) Смит

2) Аутсайдер

3) Асмодей

4) СлавРедко

 

Усі юльки? 

Link to comment
Share on other sites

бидняжка Слав Редко... :fp1: абидели маленького. ни обижайсо!

На долбоебов я не обижался никогда. :)

От брехати не треба. Я модерив десь 2 доби, бо модер був у відпустці. За цей час отримали бани:

1) Смит

2) Аутсайдер

3) Асмодей

4) СлавРедко

 

Усі юльки?

 

А на хера воно тобi :D Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Так чьто, дарехтор с кнопкой, избирательность модерации прокомментировать не хочешь?

Чы "на хера воно тобі"?

Тебе Слав вкусив? Розказуй. Асмодей не культурно висловився про Аборигена і його дружину, почався срач. Юзер Аліє дзьобом натиснула доповідь 100500 разів в темі. Я зайшов, побачив хто влаштував срач і виписав 5 діб згідно прейскуранту (5 раз хамство). Питання є?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так чьто, дарехтор с кнопкой, избирательность модерации прокомментировать не хочешь?

Чы "на хера воно тобі"?

А потім юльок питає "за що"? тупе створіння і таке хамовите? От гамлетівське питання. :fp1:

Link to comment
Share on other sites

А мне похер. Форум это что? Это не дом, не работа, это почти развлечение. Ну, можно тут немного попропагандировать, поубеждать, посамовыражаться, поисследовать, порезвиться. Но это мало чего стоит в реале, это ближе к реллаксу. Единственно ценная функция форума - быть средством коммуникации для решения реальных задач. Все остальное не стоит нервов. А если кто реально оскорбит или достанет, то проще найти в реале и в реале же сломать ногу аля сПОЦ-мен. И то лучше, зачем держать зло в себе? :gigi:   А посылать буду кого хочу и куда хочу. Если будет натхнэння, но оно бывает редко. А модеров в личке уже посылал нецензурно,и, если надо будет, еще пошлю. НЕ ЦЕПЛЯЙТЕСЬ ЗА ФОРУМ. Зависимость от форумов, и жажда сохранить себя в форуме любой ценой - сродни психическому заболеванию. Люди, будьте собой! Ничего не стесняйтесь, здесь можно не кривить душой, и даже честно получить в табло в реале  :shuffle:  Делайте и говорите, что считаете нужным, и будь что будет :tu: Модера бояться - в форум не ходить (с)

 

У мене таке скромне питання-які завдання ви тут ставите.щоб їх реально рішити.а форум для того служить засобом комунікації? підвищити свою юльківську карму перед собіподібними,заробити на копіпасті трохи грошей,подрочити опонента? Бо все решту-то ваші хворі фавнтазії.якщо ви думаєте.що форум виконує якісь інші завдання.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...