Перейти до змісту

Как местами в списке торговали


Recommended Posts

"Тушка" від "Батьківщини" заявив, що потрапив у Раду за $6 мільйонів

Четвер, 09 жовтня 2014, 11:32

 

Версія для друку Коментарі2

Депутат Верховної Ради, колишній член фракції "Батьківщина" Ігор Скосар стверджує, що для потрапляння на прохідне 58-ме місце у списку партії заплатив шість мільйонів доларів.

Про це він заявив телеканалу "ЗІК".

За його словами, він потрапив у список за квотою партії "Фронт змін" Арсенія Яценюка.

"Жодних секретів немає. Я заплатив гроші. Шість мільйонів американських доларів", – стверджує він.

Скосар додав, що передав гроші особисто депутату Миколі Мартиненку за узгодженням з Яценюком і Олександром Турчиновим.

"Цифра була велика, тому що вони мотивували тим, що Верховну Раду немає законних способів розпустити", – додав Скосар.

За його словами, гроші за попадання у прохідну частину списку "Батьківщини" платили не менше 15 людей, іноді навіть більшими сумами.

"ЗІК" також продемонстрував два документи за підписом Юлії Тимошенко від 2006 року, які, як стверджує канал, також свідчать про корупцію у партії – на першому з них Тимошенко пропонує певній невідомій політсилі зайняти з 25 по 30 місця у списку партії Віктора Ющенка "Наша Україна", а на другому написані лише суми в доларах США з підписом Тимошенко.

Як відомо, Ігор Скосар вийшов з фракції "Батьківщини" 4 квітня 2013 року, в період масового виходу "тушок". При цьому він звинуватив Яценюка у надмірних владних амбіціях.

У свою чергу Яценюк заявив, що на "тушок" тиснули люди Віктора Януковича – шляхом погроз їх бізнесу або прямого підкупу. Він стверджував, що за вихід з "Батьківщини" депутатам пропонували п’ять мільйонів доларів плюс 100 тисяч доларів щомісячного утримання.

Скосар також був серед тих, хто не голосував за відставку уряду Миколи Азарова, а також серед тих, хто разом з комуністами і регіоналами підписав лист до польського сейму з проханням визнати геноцидом поляків події на Волині 1942–1944 років.

Зараз Скосар балотується у Раду по 94 округу (Київська область) як самовисуванець.

 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/10/9/7040220/

 

:gigi: :gigi: :gigi:

 

Ну давайте, убютки, расскажите что Уличька выгнала пастора с кролем узнав что они местами в списках торгуют

Змінено користувачем Стиви Джи
Link to comment
Share on other sites

Яценюк заявив, що на "тушок" тиснули люди Віктора Януковича – шляхом погроз їх бізнесу або прямого підкупу. Він стверджував, що за вихід з "Батьківщини" депутатам пропонували п’ять мільйонів доларів плюс 100 тисяч доларів щомісячного утримання.  :fp1: 

Link to comment
Share on other sites

Яценюк заявив, що на "тушок" тиснули люди Віктора Януковича – шляхом погроз їх бізнесу або прямого підкупу. Він стверджував, що за вихід з "Батьківщини" депутатам пропонували п’ять мільйонів доларів плюс 100 тисяч доларів щомісячного утримання.  :fp1: 

 

Надо ж как то людЯм было компенсировать их затраты на БЮТ?  :gigi:

 

Где ж ты видел тушку, которая заплатила 6 лямов мамке, а потом мамку бесплатно послала?  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Понад те корупційна складова настільки відчутна в українській політиці, що на це навіть звернули увагу європейські партнери. Так, 3 жовтня інвестори великих зарубіжних компаній під час зустрічі із Президентом Петром Порошенком та прем’єром Арсенієм Яценюком висловили свої застереження щодо ведення бізнесу в нашій країні.


Зокрема, голова інвестиційної кампанії «Dragon Capital» Томас Фіала поцікавився, чому попри заяви про проведення чесних виборів, місця у партійних списках продавалися за  3-4 млн доларів.


«І я маю на увазі всі партійні списки, включаючи ваші», – наголосив Фіала.  :pleasant: 


Link to comment
Share on other sites

я лично знаю кренделя который провел в БЮТ три тела включая свое за 15 000 000 президентов и на досрочных выборах чаичка потребовала опять но он выторговал за новые 15 000 000 уже не три места а пять )))) дисконт

Л З Ш Ж П

Змінено користувачем na100ika
Link to comment
Share on other sites

 

Понад те корупційна складова настільки відчутна в українській політиці, що на це навіть звернули увагу європейські партнери. Так, 3 жовтня інвестори великих зарубіжних компаній під час зустрічі із Президентом Петром Порошенком та прем’єром Арсенієм Яценюком висловили свої застереження щодо ведення бізнесу в нашій країні.

Зокрема, голова інвестиційної кампанії «Dragon Capital» Томас Фіала поцікавився, чому попри заяви про проведення чесних виборів, місця у партійних списках продавалися за  3-4 млн доларів.

«І я маю на увазі всі партійні списки, включаючи ваші», – наголосив Фіала.  :pleasant: 

 

 

 

увод темы нахуй(ц) детектед 

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

так юльки ж ))) стиль

Цитата из статьи по ссылке в старт посте... :fp1:

Цікаво, чи існує у нас партія яка не торгує місцями у списку?

Зокрема, голова інвестиційної кампанії «Dragon Capital» Томас Фіала поцікавився, чому попри заяви про проведення чесних виборів, місця у партійних списках продавалися за  3-4 млн доларів.

«І я маю на увазі всі партійні списки, включаючи ваші», – наголосив Фіала.   :pleasant: 

Link to comment
Share on other sites

За його словами, він потрапив у список за квотою партії "Фронт змін" Арсенія Яценюка.


 


"Жодних секретів немає. Я заплатив гроші. Шість мільйонів американських доларів", – стверджує він.


Скосар додав, що передав гроші особисто депутату Миколі Мартиненку за узгодженням з Яценюком і Олександром Турчиновим.  :fp1: 


Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...