Перейти до змісту

В гостях у Яремы...


хозяин

Recommended Posts

и? при чем тут твои сапоги и обсуждение состояния главного прокурора, который получил должность на крови Сотни, которая в 2013 ходила голой и босой?

давай еще позаступайся за Давиденко и его юного дарования ( 140 и 5 га - это только то, что откопали)

 

зы твой сын тоже талантлив и сидит в Минюсте ?

 

а я ні за кого не заступаюся, й розмову веду не про давиденків, кожному по справах

але робити огульні закиди й поділяти усіх на буржуїв і пролетарів теж не діло, маєшь шось конкретне на ярему, пиши заяву про злочин і вперед

а революційні трійки вже були й довели до того шо маємо зараз

 

зі ярема мені не кум й не сват :gigi:   

Link to comment
Share on other sites

 

 


але робити огульні закиди й поділяти усіх на буржуїв і пролетарів теж не діло, маєшь шось конкретне на ярему, пиши заяву про злочин і вперед

 

Это все не ново, это риторика чиновников всех последних лет, мы в курсе они просто успешные люди, а мы лузеры...

Link to comment
Share on other sites

фегассе!

ты што, уже Надинку перекрикиваеш, штоле?  :consul:

 

и што вы ото все там арьоте, в том зале?  ;o

Так приїхав Булатов до Яреми чи ні?!

АТО Лєса мене хоче з пантелику збити, шоб я про своє питання забув...

Link to comment
Share on other sites

@mg42

 

"...звернемо увагу на любопитний науковий факт – люба людина, яка в українців стає державним мужем, тут же об’являєцця підарасом. Тут же! І чим вищу посаду займає цей державний муж, тим громче йому кричать, шо він підарас. Запам’ятаємо цей цікавий феномен..."  http://repka.club/istoriya-ukrajini/item/465-7-vytoky-davnoukrainskoi-derzhavnosti

:lol2:

Link to comment
Share on other sites

@mg42

 

"...звернемо увагу на любопитний науковий факт – люба людина, яка в українців стає державним мужем, тут же об’являєцця підарасом. Тут же! І чим вищу посаду займає цей державний муж, тим громче йому кричать, шо він підарас. Запам’ятаємо цей цікавий феномен..."  http://repka.club/istoriya-ukrajini/item/465-7-vytoky-davnoukrainskoi-derzhavnosti

:lol2:

 

Есть такое дело, но если подобные утверждения ошибочны, почему так плохо живет Украина?

Link to comment
Share on other sites

@mg42

 

"...звернемо увагу на любопитний науковий факт – люба людина, яка в українців стає державним мужем, тут же об’являєцця підарасом. Тут же! І чим вищу посаду займає цей державний муж, тим громче йому кричать, шо він підарас. Запам’ятаємо цей цікавий феномен..."  http://repka.club/istoriya-ukrajini/item/465-7-vytoky-davnoukrainskoi-derzhavnosti

:lol2:

 

я твоего подзащитного никогда дартаньяном и не считал.

А в мае прошлого года даже схлестнулся с ним при конфликте с БРДМ.

Бо подумал, что синячий мусор в гражданке какойто ломится на разборки.

Подсказали, шо бютовец.

Link to comment
Share on other sites

Есть такое дело, но если подобные утверждения ошибочны, почему так плохо живет Украина?

 

 

 "...наш народ – безусловний світовий чемпіон і держить безумовне мірове первенство в такій історичній дисципліні, як развал держав. У цьому ділі українці не знають собі рівних в цілому світі. Жоден народ не може похвалитися такою кількістю зруйнованих держав, як українці, яким здебільшого відверто похуй яку державу руйнувати – чужу чи свою...."

 

"...огида до держави може вважатися однією з головних національних рис українців, появу якої можна простежити ще з давніх часів. Щоправда, протягом століть українці предпрінімали спорадичні спроби сформувати власну державність, но робили це всігда мляво і без огонька...." 

 

http://repka.club/istoriya-ukrajini/item/465-7-vytoky-davnoukrainskoi-derzhavnosti

Link to comment
Share on other sites

 

 


 "...наш народ – безусловний світовий чемпіон і держить безумовне мірове первенство в такій історичній дисципліні, як развал держав. У цьому ділі українці не знають собі рівних в цілому світі. Жоден народ не може похвалитися такою кількістю зруйнованих держав, як українці, яким здебільшого відверто похуй яку державу руйнувати – чужу чи свою...."

 

Я не склонен идеализировать наш народ, но стремление к свободе, которое присуще Украинцам в отличии от тех же Россиян это скорее плюс чем минус.

 

 

 

 


"...огида до держави може вважатися однією з головних національних рис українців, появу якої можна простежити ще з давніх часів. Щоправда, протягом століть українці предпрінімали спорадичні спроби сформувати власну державність, но робили це всігда мляво і без огонька...." 

 

Именно огыда до державы заставлял умирать молодых пацанов на майдане и в донецке? Мне кажется, что уровень патриотизма как раз очень высок он гораздо выше уровня заботы государства Украины о гражданах и именно этот патриотизм еще как то держит страну.

Link to comment
Share on other sites

я твоего подзащитного никогда дартаньяном и не считал.

А в мае прошлого года даже схлестнулся с ним при конфликте с БРДМ.

Бо подумал, что синячий мусор в гражданке какойто ломится на разборки.

Подсказали, шо бютовец.

 

життя не чорно біле , більш того інколи воно кумедне 

я нікого не захищаю, мені взагалі то покуй , не покуй скочування суспільства до рівня люмпенського усвідомлювання життєвих реалій

імхо

Link to comment
Share on other sites

 

 

"...звернемо увагу на любопитний науковий факт – люба людина, яка в українців стає державним мужем, тут же об’являєцця підарасом. Тут же! І чим вищу посаду займає цей державний муж, тим громче йому кричать, шо він підарас. Запам’ятаємо цей цікавий феномен..."  http://repka.club/istoriya-ukrajini/item/465-7-vytoky-davnoukrainskoi-derzhavnosti

:lol2:

 

не менее любопытній факт, что не люба людына может стать державным мужем

хотелось бы, чтобы что-то поменялось, ан нет, пидарасы власть просто так не отдают

они только меняются местами оппо-власть, власть-оппо, оппо- власть...........

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

життя не чорно біле , більш того інколи воно кумедне 

я нікого не захищаю, мені взагалі то покуй , не покуй скочування суспільства до рівня люмпенського усвідомлювання життєвих реалій

імхо

 

особенно оно кумедийное, если копнуть кто у мента-прокурора жена

ну то такэ

Link to comment
Share on other sites

життя не чорно біле , більш того інколи воно кумедне 

я нікого не захищаю, мені взагалі то покуй , не покуй скочування суспільства до рівня люмпенського усвідомлювання життєвих реалій

імхо

 

А вот мне сдается, что в роли люмпена как раз выступаешь ты, не может человек, который зарабатывает деньги и платит налоги за которые шикарно живут яремы быть безразличным к этой проблеме, а вот люмпену пох, люмпен любит красиво говорящих панов...

особенно оно кумедийное, если копнуть кто у мента-прокурора жена

ну то такэ

 

Интересно?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А вот кстати статейка про уже экс генпрокурора махницкого, прочитайте интересно..

http://from-ua.com/obzor-pressi/325405-mahnovschina-lvovskogo-razliva-vsya-pravda-o-prodelkah-eks-genprokurora.html

Link to comment
Share on other sites

життя не чорно біле , більш того інколи воно кумедне 

я нікого не захищаю, мені взагалі то покуй , не покуй скочування суспільства до рівня люмпенського усвідомлювання життєвих реалій

імхо

 

нет уж, общество идет к тому, чтобы спасти страну, которую почти убили паразиты, разворовывающие ее на корню.

 

Какой нахуй из вора прокурор?

Только продажный.

Он будет за мзду отмазывать воров и убийц.

 

Или он уже автоматически хороший потому, что твой сосед?

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Я не склонен идеализировать наш народ, но стремление к свободе, которое присуще Украинцам в отличии от тех же Россиян это скорее плюс чем минус.

 

повністю згоден :tu: , тіки тому ми вижили як нація

 

 

Именно огыда до державы заставлял умирать молодых пацанов на майдане и в донецке?

 

десь може й так плюс юначий максималізм і не усвідомлювання можливих наслідків своїх дій персонально до своєї долі, ви ніколи не думали чому в армію забривають 18 річних? сапіенси взагалі то єдині з приматів хто воює дітьми

 

 

Мне кажется, что уровень патриотизма как раз очень высок он гораздо выше уровня заботы государства Украины о гражданах и именно этот патриотизм еще как то держит страну.

 

давайте не плутати державу і націю, до речі багато моїх знайомих не українців за своїм національним похдженням усвідомлюють себе і є Українцями всупереч тому що останні 23 роки держава Україна проводила антиукраїнську політику, імхо, бо керували комуністи, отакий парадокс 

 

 

Link to comment
Share on other sites

нет уж, общество идет к тому, чтобы спасти страну, которую почти убили паразиты, разворовывающие ее на корню.

 

Какой нахуй из вора прокурор?

Только продажный.

Он будет за мзду отмазывать воров и убийц.

 

Или он уже автоматически хороший потому, что твой сосед?

 

ще раз, маєшь шось конкретне пиши заяву про злочин і вперед,

покишо рівень дискуссії відповідає феномену з  мого посилання "підорас!"  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

ще раз, маєшь шось конкретне пиши заяву про злочин і вперед,

покишо рівень дискуссії відповідає феномену з  мого посилання "підорас!"  :gigi:

 

что еще нужно конкретнее, чем несоответствие доходов расходам?

 

ЗЫ. И я бы на твоем месте пальцы не гнул, мол, пиши заяву и вперед. Бо на далбасе тоже многие пальцы гнули. А счас - в беженцах. А некоторые вообще зажмурились. Так шо, подумай сначала на будущее, прежде, чем тут юродствовать и вписываться за пидараса....

В следующий раз элэгантнойи рэволюцыйи нэ будэ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ще раз, маєшь шось конкретне пиши заяву про злочин і вперед,

покишо рівень дискуссії відповідає феномену з  мого посилання "підорас!"  :gigi:

  Так он и есть пидорас. Потому что деньги отобрал у государства себе в карман. Точнее просто спиздил, как мелкый вор. И не я должен доказывать, а он должен из кожи лезть и доказать как он построил этот дом. И за какие шишы его подчинёные покупают машины стомость которых равна их пожизненой зарплате, и дома строят за суммы с шестью нулями, не?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А вот мне сдается, что в роли люмпена как раз выступаешь ты, не может человек, который зарабатывает деньги и платит налоги за которые шикарно живут яремы быть безразличным к этой проблеме, а вот люмпену пох, люмпен любит красиво говорящих панов...

 

люмпен любить тіки себе й шару

давай не узагальнювати стосовно "ярем", є закон, є презумпція невинуватості, мають бути конкретні звинувачення і відповідні дії відповідних державних установ, і це залежить не від конкретних осіб а від громадян виборців, тобто від носія влади,- народу, спільноти громадян, громади яка не може бути за визначенням збіговіськом люмпенів, інакше буде те шо маємо на сході  

Link to comment
Share on other sites

люмпен любить тіки себе й шару

давай не узагальнювати стосовно "ярем", є закон, є презумпція невинуватості, мають бути конкретні звинувачення і відповідні дії відповідних державних установ, і це залежить не від конкретних осіб а від громадян виборців, тобто від носія влади,- народу, спільноти громадян, громади яка не може бути за визначенням збіговіськом люмпенів, інакше буде те шо маємо на сході

 

Не знаешь, какого перца при таких фактах, на западе чиновник в отставку уходит? Причем сам, добровольно, и практически на следующий день!
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Так он и есть пидорас. Потому что деньги отобрал у государства себе в карман. Точнее просто спиздил, как мелкый вор. И не я должен доказывать, а он должен из кожи лезть и доказать как он построил этот дом. И за какие шишы его подчинёные покупают машины стомость которых равна их пожизненой зарплате, и дома строят за суммы с шестью нулями, не?

 

це не тобі визначати, це справа суда та відповідних державних органів, а їх дії вже прямо залежать і від тебе особисто

в мене не викликають співчуття пенсіонери що волають про свою сьогоднішню мізерну пенсію, бо це справа і наслідки їх особистих дій,

бо коли треба було голосувати за чьорновола вони вибрали кравчука а потім кучму, то мають те шо мають

все імхо 

Link to comment
Share on other sites

что еще нужно конкретнее, чем несоответствие доходов расходам?

 

ЗЫ. И я бы на твоем месте пальцы не гнул, мол, пиши заяву и вперед. Бо на далбасе тоже многие пальцы гнули. А счас - в беженцах. А некоторые вообще зажмурились. Так шо, подумай сначала на будущее, прежде, чем тут юродствовать и вписываться за пидараса....

В следующий раз элэгантнойи рэволюцыйи нэ будэ.

 

юродствуєшь поки шо ти, бо в прілічном обществе якщо хтось кого сь назвав підорасом, на слушне питання добродіїв "про базар", він має це довести...

почни з себе :gigi:  , будь мужіком, а потім повчай мене про те як і де треба "гнуть пальци" 

Link to comment
Share on other sites

Не знаешь, какого перца при таких фактах, на западе чиновник в отставку уходит? Причем сам, добровольно, и практически на следующий день!

 

або подає до суду і виграє справу B-) , але я шось не бачу фактів, поки шо усьо зводиться до вою "ааааааа, підорас!" 

Link to comment
Share on other sites

юродствуєшь поки шо ти, бо в прілічном обществе якщо хтось кого сь назвав підорасом, на слушне питання добродіїв "про базар", він має це довести...

почни з себе :gigi:  , будь мужіком, а потім повчай мене про те як і де треба "гнуть пальци" 

 

ты чо тут про приличное общество замычал, люмпен-буржуй?

приличный человек вжизни за прокурорского, или мусора не впишется, не говоря уже за такого, который себе именьице "на зарплату построил".

 

А мужики - на барщине.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...