Перейти до змісту

Опитування: У Раду проходять (п'ять/семь/кто больше) партій. Дополняется


Nadin

Recommended Posts

 

 

То оце була звичайнісінька передвиборча мулька?

Есть мое собственное мнение, которое может быть ошибочным. А есть предмет спора. И то и другое я обозначил. Что неясно?

Link to comment
Share on other sites

хызы я наверное за самопомощь и ипись оно конем пройдут не пройдут.

 

тут уже вроде нет ситуации когда каждый голос не прошедший играет на руку бандосам. вроде все партии боль мень.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

хызы я наверное за самопомощь и ипись оно конем пройдут не пройдут.

 

тут уже вроде нет ситуации когда каждый голос не прошедший играет на руку бандосам. вроде все партии боль мень.

Я боюсь, що все може саденлі несподівано фігово обернутись.

Не забуваймо, що синячо-комунячого електорату в нас завжди було дофіга і трошки. І він нікуди не дівся, хоча з окупацією Криму та Лугандону й підупав на силі. Я так думаю, що цей електорат в опитуваннях громадської думки зараз соромиться признаватись, але на вибори прийде та проголосує за своїх давніх кумирів.

Фатально може бути, якщо одночасно 3-4 проукраїнські партії ледь-ледь не дотягнуть до подолання бар"єру. А коммі та пост-риги наберуть свої сумарні 40%.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

блин, какая  Самопомощь????????   неужели вы не видите в ней молодую команду типа  Черновецкого??????????????????

Киевлянин, я, моя семья, все соседи в доме - однозначно СВОБОДА.

думаю тоже за свободу голоснуть....

Link to comment
Share on other sites

"6 партій проходять у Раду за опитуванням центру "Софія" та Інституту соцдосліджень ім. Яременка"

 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/10/22/7041649/

 

"Так, за "Блок Петра Порошенка" готові проголосувати 28,3% опитаних, за "Радикальну партію", - 12,6%; за "Народний фронт" - 10,9%; за "Опозиційний блок" - 8,7%; за Об'єднання "Самопоміч" готові проголосувати 8,5% і за "Батьківщину" - 7,1%.

 

Близькою до прохідного бар'єра є партія "Громадянська позиція", за яку готові проголосувати 4,7% респондентів.

 

Опитування проводилося з 16 по 21 жовтня."

Link to comment
Share on other sites

@RiG, шо ржош? Забьемся на сто баксов, что БПП не наберет как партия больше 20% (мажоритарку не учитываем).

 

Звиняй, не побачив відповіді тоді.

 

Зараз, думаю, закладатись буде не зовсім чесно ( з мого боку). B-)

 

Якщо хочеш, можеш скинути ту сотку на хлопців з АТО. Якщо раптом все таки, то я теж скину. Піде так ?

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

Звиняй, не побачив відповіді тоді.

 

Зараз, думаю, закладатись буде не зовсім чесно ( з мого боку). B-)

 

Якщо хочеш, можеш скинути ту сотку на хлопців з АТО. Якщо раптом все таки, то я теж скину. Піде так ?

отжеж эти мурзчины  :X  - сдедлали ж темку, иди сорите деньгами там :) http://uapolitics.com/topic/14344-pari-vybory-vr-kto-i-skolko-delajte-vashi-stavk/

Link to comment
Share on other sites

 

 


запиши в титрадку...потом прочитаешь...
Дедушка, я Вам где-то на хвост наступила, что Вы мне распальцовки устраиваете? я старость уважаю, в т.ч и Вашу, во всех ее маразматических проявлениях. печалька, что со страростью мудрость уходит и Вы это настойчиво демонстрируете
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дедушка, я Вам где-то на хвост наступила, что Вы мне распальцовки устраиваете? я старость уважаю, в т.ч и Вашу, во всех ее маразматических проявлениях. печалька, что со страростью мудрость уходит и Вы это настойчиво демонстрируете

Бабушка, я Вам где-то на хвост наступил, что Вы мне распальцовки устраиваете? я старость уважаю, в т.ч и Вашу, во всех ее маразматических проявлениях. печалька, что со страростью мудрость уходит и Вы это настойчиво демонстрируете

 

Вообще то "запиши в титрадку..." это цитата из некоего широко известного на фупе гипофиза, которого вобщем то все фуповцы знают ... :fp1: 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вообще то "запиши в титрадку..." это цитата из некоего широко известного на фупе гипофиза, которого вобщем то все фуповцы знают ...  
но это никак не оправдывает Вашего хамства. выдыхайте - на ЮВТ и "Батькивщине" вся Вселенная не держится, даже если Вы себе так напридумывали и видите смысл своей жизни в истреблении злостных инакомыслящих.

 

зы. при цитировании вапщет обозначают что есть цитата. вместе со старостью к Вам еще и безграмотность пришла. пичяльно

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

но это никак не оправдывает Вашего хамства. выдыхайте - на ЮВТ и "Батькивщине" вся Вселенная не держится, даже если Вы себе так напридумывали и видите смысл своей жизни в истреблении злостных инакомыслящих.

 

зы. при цитировании вапщет обозначают что есть цитата. вместе со старостью к Вам еще и безграмотность пришла. пичяльно

 

:fp1:

Link to comment
Share on other sites

Націоналісти потрапляють до Парламенту, комуністи - ні!

23-10-2014 15:07

 

Про це свідчать результати соцопитування, яке представили Інститут соціальної та політичної психології і Асоціація політичних психологів.

 

Якби вибори відбувалися на  момент опитування, прохідний бар'єр могли б подолати Блок Петра Порошенка

(23,2% виборців, які визначився з вибором), "Народний фронт" (14,9%), Радикальна партія (10,3%), "Опозиційний блок" (8,8%), "Самопоміч" (8,5%),  "Батьківщина" (8,1%) і ВО "Свобода" (5,4%). Менше п'яти відсотків набирають  Компартія України, "Громадянська позиція" та "Сильна Україна". Опитування  здійснювалося 13 - 19 жовтня методом інтерв'ювання. Було опитано 2000  респондентів у 152 населених пунктах (з них 71 - міські, 81 - сільські) усіх  регіонів за винятком Криму та територій Донбасу, не контрольованих  українською владою. Похибка вибірки становить 3,2%.

Link to comment
Share on other sites

Націоналісти потрапляють до Парламенту, комуністи - ні!

23-10-2014 15:07

 

Про це свідчать результати соцопитування, яке представили Інститут соціальної та політичної психології і Асоціація політичних психологів.

...и  Всемирная лига сексуальных реформ.

Link to comment
Share on other sites

ЗВЕДЕНА ТАБЛИЦЯ ЕЛЕКТОРАЛЬНИХ СИМПАТІЙ УКРАЇНЦІВ НА ОСНОВІ ДАНИХ КІНЦЯ ВЕРЕСНЯ - СЕРЕДИНИ ЖОВТНЯ 2014 р.
1) Щойно сьогодні, 22 жовтня, опубліковано дані авторитетної структури "Демократичні ініціативи", які - навдивовижу збігаються із двотижневої давності даними не менш авторитеної групи "Рейтинг" і також - із сьогоднішніми ж даними Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України.
2) Дана таблиця, групування політсил і надто пропорційний перерахунок "невизначених" і відмовників (там, де це не зроблено соцфірмою) - жодним чином не претендує на Істину й цілковиту об"єктивність. Але прагне лише показати основні тенденції - які вже явно вимальовуються і які ІСТОТНО змінились порівняно із серпнем-вереснем!
3) "Блок Петра Порошенка" помітно втрачає рейтинг. Чітко зрозуміло на користь кого - на користь "Народного фронту", який у свою чергу цілковито подолав "хвороби становлення" і має шанси посісти навіть 2-ге місце.
4) Радикальна партія втратила свій "апогейний" рейтинг, але 10-12%-й кістяк зберігає. Падіння припинилось.
5) Як БПП втрачає переважно на користь НФ, так й "Громадянська позиція" Гриценка втрачає - але на користь "Самопомочі". Електорат в обох пар - майже однаковий, тож взаємно перетікає.
6) Все скидається на те, що матимемо новий парламент без націоналістичної фракції... Але "Свобода" іще шанси певні має.
7) Рейтинг ОБ і СУ "скаче" найбільше, бо ж електорат подібний, відомо - який). Прогнозую, що з трьох умовно синіх сил - дві пройдуть, і молімось, аби не КПУ. Все це визначиться в день виборів, так само як і доля гриценка й "Свободи".

ОСТАННІ ДЖЕРЕЛА:
http://ispp.org.ua/index.php?inc=docs&id=26 - Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України
http://www.dif.org.ua/…/elektoralni-nastroi-naselennja-nape… - Дем.Ініціативи
.

1800305_744413402273378_4653901116489812

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...