Перейти до змісту

Індивідуальне будіництво житлового будинку. давайте влаштуємо посиденьки на тему.


Goodman

Recommended Posts

хе, ну так як щось сподобається бери спеців і роби аудіт  B-)

У чела есть земелька, зачем ему парится с продажами и покупками готовых котов в мешке, если сейчас все строится без особых проблем. 

Link to comment
Share on other sites

не всі твої сусіди будуть робити так само, хтось буде кидати по дорозі або за забором, кинув один кинув інший

крім того заіпешься возити мусор в машині,особливо влітку 

неутилизируемый бытовой мусор - пластик

все остальное переработается на месте

но если огорода нет, то добавляется пищевые отходы, а они воняют и пачкают салон автомобиля 

Link to comment
Share on other sites

Собственный дом с участком это новые горизонты сознания...

Даже психологически...

В квартире твой мир ограничен и заключен в 6-ти стенах, за которыми кто то тоже живет...

В частном доме твой мир уже по границе участка, а не стенами дома...

В жизни бы не поменял дом на скворечник общественного жития...

Поэтому забить на квартиру, да еще и в кредит... 

 

Зы. Вышел на улицу... Почухал пузо... Зевнул... Почухал за ухом цуцыка... Попялился на солнышко... Пнул ногой двери в гараж... Сел и поехал... Красота!

 

Висцявся у кущах :D

Link to comment
Share on other sites

але це ж пілять кожен день дві години в машині - до міста по місту і назад. кожен божий день по 80-100 км. а бездин дорожає.

 

Тоді квартира.

 

Це як люди, які хочуть купити машину і раптом дізнаються про витрати на бензин та обслуговування, приймають рішення і надалі їздити на автобусі (таксі).

Link to comment
Share on other sites

але це ж пілять кожен день дві години в машині - до міста по місту і назад. кожен божий день по 80-100 км. а бездин дорожає.

в городе строй

зайди в мерию и потребуй свои 10 соток  ;)

они ща зашуганные, могут выдать 

Link to comment
Share on other sites

але це ж пілять кожен день дві години в машині - до міста по місту і назад. кожен божий день по 80-100 км. а бездин дорожає.

Поставь газ или купи дизель. ;)  Начнем новую тему... "ставить газ или купить дизель?" :D

Link to comment
Share on other sites

если уже сейчас стоит вопрос горючки, то не стОит и начинать строительство загородного дома на 2 часа езды

а в тебе не стоїть ?

ну то буде стояти :)

2 машини по 80-100 ну нехай разом 150 км кожен день на двох.

в середньому 8 дітрів на 100 км. 12 літрів бо 220 гривень у день. це мінімум. 6000 штук тіко на бездин.

і це мінімум.

Поставь газ или купи дизель. ;)  Начнем новую тему... "ставить газ или купить дизель?" :D

теслу брати ?  :D

Link to comment
Share on other sites

а в тебе не стоїть ?

ну то буде стояти :)

2 машини по 80-100 ну нехай разом 150 км кожен день на двох.

в середньому 8 дітрів на 100 км. 12 літрів бо 220 гривень у день. це мінімум. 6000 штук тіко на бездин.

і це мінімум.

 

 

А чого тоді гілку відкривав? Від нех.й дєлать?

А я, як лошара, намагався тут тобі розказати, як душевно інколи можна висцятися у власному садку.... Ех ти.....

Link to comment
Share on other sites

А чого тоді гілку відкривав? Від нех.й дєлать?

А я, як лошара, намагався тут тобі розказати, як душевно інколи можна висцятися у власному садку.... Ех ти.....

та маю я на бездин. так шо не сси...

Link to comment
Share on other sites

Подивившись на методи будівництва вдома і в Канаді я би будував дім з полістирольних форм в які заливають бетон а внутрішні стіни по канадсько американськи каркасні.
Link to comment
Share on other sites

Подивившись на методи будівництва вдома і в Канаді я би будував дім з полістирольних форм в які заливають бетон а внутрішні стіни по канадсько американськи каркасні.

Мій будинок з пінобетону+5 см пінополістірол, а старший син збудував якраз з незйомної пінополістірольної обпалубки. Тепло тримає добре. Ще й не кожна куля візьме...

Link to comment
Share on other sites

When we get piled upon one another in large cities, as in Europe, we shall become as corrupt as Europe." - Thomas Jefferson

 

Частка мудрості від батьків-зановників Америки. Безумовно земля і власний будинок

Змінено користувачем outsider
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Подивившись на методи будівництва вдома і в Канаді я би будував дім з полістирольних форм в які заливають бетон а внутрішні стіни по канадсько американськи каркасні.

Еще в дремучих 90-х на Гороховском стройкомбинате запустили производство таких блоков...

Но всё похерилось...

Идея дискредитированна у нас использованием некачественного материала и придуманных мифов по технологии...

Например даже на одноэтажный дом пихают конструкции из арматуры по углам, хотя она кагбэ до 2-х этажей и нах не нужна...

Заливают тоже не полностью готовую конструкцию, а слоями...

Фошисты по подобной технологии даже пятиэтажки строят...

А так одни плюсы...

Легкий ленточный фундамент...

Первый ряд под уровень...

Как детский конструктор собрал стены...

Прорезал дырки под окна и их вклеил...

И залил сверху насосом легим бетоном...

Потом поставил на потолок пенополистирольные конструкции и тоже бетоном...

Думаю за неделю легко и непринужденно можно коробок сделать...

И стоимость понты...

Link to comment
Share on other sites

Еще в дремучих 90-х на Гороховском стройкомбинате запустили производство таких блоков...

Но всё похерилось...

Идея дискредитированна у нас использованием некачественного материала и придуманных мифов по технологии...

Например даже на одноэтажный дом пихают конструкции из арматуры по углам, хотя она кагбэ до 2-х этажей и нах не нужна...

Заливают тоже не полностью готовую конструкцию, а слоями...

Фошисты по подобной технологии даже пятиэтажки строят...

А так одни плюсы...

Легкий ленточный фундамент...

Первый ряд под уровень...

Как детский конструктор собрал стены...

Прорезал дырки под окна и их вклеил...

И залил сверху насосом легим бетоном...

Потом поставил на потолок пенополистирольные конструкции и тоже бетоном...

Думаю за неделю легко и непринужденно можно коробок сделать...

И стоимость понты...

 

вот тут и собака порылась ;)

зазор маленький и фиг что спиз.ишь :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

вот тут и собака порылась ;)

зазор маленький и фиг что спиз.ишь :shuffle:

Та вполне возможно...

Да и клиенту трудно будет объяснить, за шо такие бабки, когда все это играючи и не напрягаясь можно делать...

Вот поэтому наверное и устраивают танцы с бубном типа арматуры и заливки слоями...

Link to comment
Share on other sites

Еще в дремучих 90-х на Гороховском стройкомбинате запустили производство таких блоков...

Но всё похерилось...

Идея дискредитированна у нас использованием некачественного материала и придуманных мифов по технологии...

Например даже на одноэтажный дом пихают конструкции из арматуры по углам, хотя она кагбэ до 2-х этажей и нах не нужна...

Заливают тоже не полностью готовую конструкцию, а слоями...

Фошисты по подобной технологии даже пятиэтажки строят...

А так одни плюсы...

Легкий ленточный фундамент...

Первый ряд под уровень...

Как детский конструктор собрал стены...

Прорезал дырки под окна и их вклеил...

И залил сверху насосом легим бетоном...

Потом поставил на потолок пенополистирольные конструкции и тоже бетоном...

Думаю за неделю легко и непринужденно можно коробок сделать...

И стоимость понты...

Мій старший син будував якраз за цією технологією, тому є практичний досвід. 

За НОРМАТИВНИМИ документами арматуру рекомендують класти навідь при будівництві в один поверх. Вона не вариться, а в"яжеться. Бетон заливають саме шарами, на висоту пінопластового блоку, бо інакше блок може просто розперти і він лусне від тиску бетону.  Дуже "розумні" сусіди теж хотіли якомого швидше, то й залили на висоту чотирьох блоків. Декілька нижніх блоків луснули, довелося ставити додаткову дерев"яну обпалубку, щоб хоть щось врятувати. Нижні блоки, що не ліснули, все одно розперло и стінка була вся нерівна. Вартість штукатурки такої стіни зросла зразу у три рази.

Стрелю таким чином не роблять, тому навідь пінополістірольні блоки для цього не виготовляють - нема попиту. Звичайно ставлять залізобетонні перекриття. У сусідньому селі за такою технологією зробили чотирьохповерховий будинок та цілу вулицю двоповерхових котеджів.

Link to comment
Share on other sites

А камінь+дерево, шо, немодно тепер?

У мене 30 см пінобетон+5 см пінопласт. За теплоефективності це дорівнює цегляній стінці в 75-100 см. Чи дерев"яній в 50 см. Стіна з саману, тобто глина+тирса+ кізяк кінський кращий захист від холоду чи спеки ніж цегла чи бетон. Перевірено практикою.

Тому і будують з сучасних матеріалів, бо з традиційних, за однакової теплоефективності, це в три-чотири рази дорожче.

Link to comment
Share on other sites

Мій старший син будував якраз за цією технологією, тому є практичний досвід. 

За НОРМАТИВНИМИ документами арматуру рекомендують класти навідь при будівництві в один поверх. Вона не вариться, а в"яжеться. Бетон заливають саме шарами, на висоту пінопластового блоку, бо інакше блок може просто розперти і він лусне від тиску бетону.  Дуже "розумні" сусіди теж хотіли якомого швидше, то й залили на висоту чотирьох блоків. Декілька нижніх блоків луснули, довелося ставити додаткову дерев"яну обпалубку, щоб хоть щось врятувати. Нижні блоки, що не ліснули, все одно розперло и стінка була вся нерівна. Вартість штукатурки такої стіни зросла зразу у три рази.

Стрелю таким чином не роблять, тому навідь пінополістірольні блоки для цього не виготовляють - нема попиту. Звичайно ставлять залізобетонні перекриття. У сусідньому селі за такою технологією зробили чотирьохповерховий будинок та цілу вулицю двоповерхових котеджів.

А в Канаде не знают что "За НОРМАТИВНИМИ документами арматуру рекомендують класти"...

А розпирает, потому что материал фуфловый для изготовления используют...

Я ж говорю...

Идея дискредетирована банальным лажанием изготовителей...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...