Перейти до змісту

"Кучма считает, что Украине еще долго придется бороться с донбасскими уголовниками"


boojum

Recommended Posts

http://glavnoe.ua/news/n195938

 

"Украину ждет повторение операции "Ликвидация", которую в послевоенное время провели под руководством маршала Жукова для очистки города от разгула уголовных банд в Одессе. Нам не избежать этого на Донбассе, где в каждой семье сейчас есть хотя бы один автомат Калашникова."

Link to comment
Share on other sites

Мене цікавить інше питання: як довго Україна буде боротись з Кучмою :shuffle:

Бо в мене останнім часом таке враження, що він у нас знов президент :X

При всьому негативі, об'єктивно найбільше зробив для суверенітету. Пам'ятаєте Тузлу? А спроби вступити до НАТО? Більше нього ніхто не зробив.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


При всьому негативі, об'єктивно найбільше зробив для суверенітету. Пам'ятаєте Тузлу? А спроби вступити до НАТО? Більше нього ніхто не зробив.

 

Ну, Овоч теж Крим не віддав, від цього він кращим не став.

Просто Кучма асоціюється з старою совково-олігархічною системою, і поки він буде так чи інакше виступати на політичній арені - нічого нового і прогресивного нам не бачити.

ЗІ А те, що він каже - це "Капітан Очевидність"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну, Овоч теж Крим не віддав, від цього він кращим не став.

Просто Кучма асоціюється з старою совково-олігархічною системою, і поки він буде так чи інакше виступати на політичній арені - нічого нового і прогресивного нам не бачити.

ЗІ А те, що він каже - це "Капітан Очевидність"

:S Та він якраз і був головним виконавцем цієї операції. Хто розставив агентуру Пуйла на всі більш-менш чутливі посади в армії і СБУ?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


:S Та він якраз і був головним виконавцем цієї операції. Хто розставив агентуру Пуйла на всі більш-менш чутливі посади в армії і СБУ?

 

А от я думаю, що не тільки Овоч почав, а Кучма посприяв неабияк цій ситуції. Та й Овоча хто своїм наступником призначив? Ми ж не знаємо, може Кучма на сделку з Хуйлом ще тоді пвшов, щоб Овоч президентом став? Чого Хуйло так взбісилось, що він в 2004 не переміг?

Не хочу сперечатись, але, ІМХО, Кучма - це страшенне зло, бо Овоч вже в Ростові, а Рижа Чучма "міротворцем" виступає, і в що нам це вильється, невідомо.

Забули, як цей "міратворец" тут теж намагався диктатуру влаштувати?

Link to comment
Share on other sites

Кучма - це нове молоде обличчя в українській політиці. І до того ж - професіонал ( якщо хтось забув).

 

Все нове - це добре забуте старе.

 

(нагадування для дрищів, педротів, любителів Самопомічі та іншої ультрамодної лабуди).

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Т  Кравчук,що Кучма,наробили багато шкоди Україні.Кравчук привів вполітику Мєртвєчука і 7-ку,а головне заклав здачу ЯЗброї і залишив Чорноморський флот кацапам.Хоча там була можливість забрати собі і позбавитися окупаційного гарнізону.Кучма докінчив здачу ЯЗ і розграбив всі смачні активи.А найголовніше,він вивів в політику Овоща.Ющенко просрав таку можливість,як проведення реформ і люстрації.І він витягнув на вершину політичного Олімпу-Тимошенко.Аферистку і тупу козу.  

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Кучма - це нове молоде обличчя в українській політиці. І до того ж - професіонал ( якщо хтось забув).

 

Все нове - це добре забуте старе.

 

(нагадування для дрищів, педротів, любителів Самопомічі та іншої ультрамодної лабуди).

Іди мамку доїти на гроші за пости.ВОНА стара шалава не забувай хлопчику.Може поставити на бабки і не помітиш.До старості.як дід,не отримаєш. :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...