Перейти до змісту

Голосовать надо только за СВОБОДУ. ОТМЕЧАЕМСЯ!


злой

Recommended Posts

Хозя, ты  на Швайку наезжаешь....Хоч сказать что тебе Присяжнюк больше сделал?   Может конечно и больше.... ты не хочешь признавать что ты есть Восточный регион? :) и получал от ПР по максимуму.

 

Я злой ни от кого ничего не получаю, ни от швайки ни от присяжнюка и разницы между ними никакой не вижу...

Link to comment
Share on other sites

так "пусте місце" чи "урод". Ви заплутались. Це різні поняття. Поясніть будь ласка, що Ви маєте на увазі.

 

Я маю на увази то что швайка явно не на своем месте поэтому он пустое место, но он говорит о каких то своих достижениях, которых де факто нет и поэтому он мудак. Так ясно?

Link to comment
Share on other sites

Три минуты назад в новостях по Украине..... Вопрос Ляшку - что вы скажете о Свободе? Ответ - о мертвых или ничего или хорошо......

Я офигел...... Может тогда ляшко отсосет у половины электората Украины.... ИДИОТ Ляшко

Змінено користувачем злой
Link to comment
Share on other sites

 

 


Три минуты назад в новостях по Украине..... Вопрос Ляшку - что вы скажете о Свободе? Ответ - о мертвых или ничего или хорошо...... Я офигел...... Может тогда ляшко отсосет у половины электората Украины.... ИДИОТ Ляшко

 

Так и не понял связи орального секса Ляшко с половиной избирателей Украины, с мертвых и с Свободой...


Раньше я был терпимый к этому пидару и даже где-то симпатизировал ... Сщас Ляшка порву на презервативы.

 

Хреновенькие выйдут презервативы. Годные только падающую рождаемость повышать....

Link to comment
Share on other sites

В 2102 я особисто голосував за Во "Свобода" та інших переконував, як міг, робити так само.

Коли я розмірковую щодо сучасної ВО "Свобода", в мене починається щось на кшталт когнитивного дисонансу.

З одного боку - рядові члени партії, Герої України, найщиріші її сини, яких немало полягло на Майдані та в АТО.

З іншого - брати Тягнибоки (разом із незрозумілими сірими кардиналами на кшталт Вови Морди або Ігоря Кривецького), Махницький, Кубів та інші...

Коротше кажучи, "отака хуйня, малята". (С) 

Бо вони зріз суспільства.Певного району.так само як і інші партії.Ліпших не буде (тобто в кожній новій "найчистішій" парті\ї будуть і ті і другі).Але що говороить + за свободу-залізна дисципліна в парламентській фракції і нетушкування та голосування всіма без винятків за закони.хоч тут вони відрізняються від решту в позитивну сторону.І не треба думати =а си підтримають їхні депутати те чи інше рішення.Їх дії відомі наперед і без винятків.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

от тепер Цинік Ви мене збиваєте. У мене 2 вибори --- ПС або Свобода і ніхто інший.Хочу, щоб Свобода ввійшли в Раду, бо дійсно показали себе :tu: , але й хочу, щоб ПС також був у Раді.

Шо дєлать?

Шо дєлать?

Link to comment
Share on other sites

Так и не понял связи орального секса Ляшко с половиной избирателей Украины, с мертвых и с Свободой...

 

Хреновенькие выйдут презервативы. Годные только падающую рождаемость повышать....

Я писал как комментатор футбольного матча , с экрана. Я не Озеров, хотя он бы был великим допысувачем форума. :)

Link to comment
Share on other sites

от тепер Цинік Ви мене збиваєте. У мене 2 вибори --- ПС або Свобода і ніхто інший.Хочу, щоб Свобода ввійшли в Раду, бо дійсно показали себе :tu: , але й хочу, щоб ПС також був у Раді.

Шо дєлать?

Шо дєлать?

голосувати за тих, хто більш подобається. в ідеалі - проаналізувавши хоча б основні програмні позиції.

і не шукати внутрішніх компромісів на кшталт "та вони мабуть не пройдуть, давайте я проголосую за когось з тих, хто точно пройде".

я для себе це правило уяснив 2 роки назад. иак, пізно, але міняти його вже не збираюсь

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...