Перейти до змісту

Сопливі, сцикливі покидьки


abandon

Recommended Posts

нормальный пост ........но боян

 

Не завадить.

Бо сцикливі, істеричні виблядки безперестанно заливають мережу своїми міазмами.

Окрім кацапських матів відтепер у мене для них нічого іншого не буде.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Пороха я нищівно критикуватиму й критиму матом й надалі, але вимоги мої виключно конструктивні і покликані посилити нашу військову потенцію:

 

- Звільнення і притягення до відповідальності Муженка

- Реформа Генштабу та його взаємодії та співіснування з МО

- Початок масштабної програми побудови потужних, ешелонованих фортифікації по ліні фронту

- Визанння ДУК ПС офіційним віськовим угрупованням ЗСУ

 

ТОЩО

Змінено користувачем abandon
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Пороха я нищівно критикуватиму й критиму матом й надалі, але вимоги мої виключно конструктивні і покликані посилити нашу військову потенцію:

 

- Визанння ДУК ПС офіційним віськовим угрупованням ЗСУ

А ДУК ПС не спадало на думку самій себе визнати офіційним віськовим угрупованням ЗСУ?

Народ же за.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це він редьку,ситизену і іншим нашим  "диванним героям" написав.В точку. :tu:

Пруф есть? Эксдрыщи повесили новую икону на стену. Теперь это Пэдро вместо Юща

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

А ДУК ПС не спадало на думку самій себе визнати офіційним віськовим угрупованням ЗСУ?

Народ же за.

ДУК ПС має статус незаконного збройного формування, і цей статус його цілком влаштовує.

Тому наш шановний abandon завше зможе критикувати матом Президента :tu:

Link to comment
Share on other sites

Под 32-м блок постом погибло несколько десятков украинцев.

Погибли они когда шли на помощь своим товарищам, которых окружили сепары с тяжелой техникой.

Этих ребят расстреляли в упор.

 

Почему это случилось? Потому что украинская артиллерия молчала и не уничтожила этих сепаров.

Почему молчала украинская артиллерия? Ответ на этот вопрос знают все.

Но слышать его не хотят и поэтому включают патриотическую глушилку приведенную в топике.

 

Украинские киборги в аэропорту держатся только потому что имеют поддержку со стороны той же артиллерии

Как только ее уберут очередной "головещенко" напишет очередную патриотическую глушилку.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Пруф есть? Эксдрыщи повесили новую икону на стену. Теперь это Пэдро вместо Юща

де ти бачив ікону? та і до чого ТУТ ікона.На форумі? Що ти своєю тріскотнею ТУТ робиш реально для зміни того що існує в країні? Що можеш змінити крім в якогось нестійкого в психіці настрашити ще більше.ти того прагнеш? тільки? бо іншого тут на форумі НЕ ДОСЯГНЕШ.

Link to comment
Share on other sites

Под 32-м блок постом погибло несколько десятков украинцев.

Погибли они когда шли на помощь своим товарищам, которых окружили сепары с тяжелой техникой.

Этих ребят расстреляли в упор.

 

Почему это случилось? Потому что украинская артиллерия молчала и не уничтожила этих сепаров.

Почему молчала украинская артиллерия? Ответ на этот вопрос знают все.

Но слышать его не хотят и поэтому включают патриотическую глушилку приведенную в топике.

 

Украинские киборги в аэропорту держатся только потому что имеют поддержку со стороны той же артиллерии

Как только ее уберут очередной "головещенко" напишет очередную патриотическую глушилку.

А зміниться від твого "срання"? От цікаво,що ТИ зробив реального ,а не віртуального ФЕ щоб таке не сталося.? НІЧОГО,бо не маєш можливості(цілком зрозуміло).Тому що то дає,твоє биття в груди тут на форумі?відчуваєш потребу в утвердженні свого Я.чи просто душа потребує ,щоб хтось тебе похвалив чи таким чином утверджуєш СВОЮ самооцуінку? НЕБАГАТО ж тобі треба."борець". :fp1:

Link to comment
Share on other sites

де ти бачив ікону? та і до чого ТУТ ікона.На форумі? Що ти своєю тріскотнею ТУТ робиш реально для зміни того що існує в країні? Що можеш змінити крім в якогось нестійкого в психіці настрашити ще більше.ти того прагнеш? тільки? бо іншого тут на форумі НЕ ДОСЯГНЕШ.

А ти якого хера тут робиш? Несеш в темні, затуркані маси світло таємних знань?   :gigi: За Юща я вжже наслухався мантр таких як ти - народ херовий, Ющ цяця, досить 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А зміниться від твого "срання"? От цікаво,що ТИ зробив реального ,а не віртуального ФЕ щоб таке не сталося.? НІЧОГО,бо не маєш можливості(цілком зрозуміло).Тому що то дає,твоє биття в груди тут на форумі?відчуваєш потребу в утвердженні свого Я.чи просто душа потребує ,щоб хтось тебе похвалив чи таким чином утверджуєш СВОЮ самооцуінку? НЕБАГАТО ж тобі треба."борець". :fp1:

 

Ну як що, Слава позавчора закінчив читати мемуари Будьоного. Тепер він нііпатсо спеціаліст.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...