Перейти до змісту

Президент подал Яценюку предложения по должностям в новом Кабмине


Westman

Recommended Posts

винести на всенародне обговорення.

 

:love:  піпєц . І ??? Як це мені щось нагадує пля ...

 

 От жеж .

  Мдя ... хочу побачити кадри від БПП . Яценюк не радує .

Link to comment
Share on other sites

Та нема там відтінків. Президент - гарант. І крапка. А ось ця роздвоєнність підпорядкування проджує тертя і конфлікти. Розрулити це можна лише політично. Себто що б на МВС була людина якій президент на 100% довіря.

Тут навіть не в президенті справа ІМХО.

Аваков - фантастично поганий міністр внутрішніх справ. Його треба міняти.

Те, що Яценюк за нього мало не зубами чіпляється, наводить на дуже погані думки. Схоже на те, що рішення про ліквідацію Сашка Білого приймали спільно Аваков+Яценюк+Турчинов. Якщо вони пов"язані цим кривавим злочином, то в України дуже мало шансів вціліти в умовах агресії Росії.

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Пжлста...

B2ZSm2aIIAAsMf5.png

 

 

  Мда . Значить юльки Сєні навіть КРАЩЕ варіант . Піпєц ... Ну якшо і ПРАВДА ( до речі вперше читаю Мочанова українською в першоджерелі ))) ) те що Мочанов повідомляє - то в чому блядь я не правий ??? Га ???

 

 

  Мда ...і  цей  кошмар  вже сниться . Я чесно   не  бачу  зараз  різниці -  Янукович  чи  Порошенко  .

А далі   що ?

Link to comment
Share on other sites

Тут навіть не в президенті справа ІМХО.

Аваков - фантастично поганий міністр внутрішніх справ. Його треба міняти.

Те, що Яценюк за нього мало не зубами чіпляється, наводить на дуже погані думки. Схоже на те, що рішення про ліквідацію Сашка Білого приймали спільно Аваков+Яценюк+Турчинов. Якщо вони пов"язані цим кривавим злочином, то в України дуже мало шансів вціліти в умовах агресії Росії.

 

 

 Чому Єфрємов не сидить , чому його підари жарять шашлик , свободно гуляють по Києву ? Це тебе менше цікавить ?

 

 Докажи що Білого завалили , це перше , докажи - що саме по указці тих хто , кого ти назвав .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

  Мда . Значить юльки Сєні навіть КРАЩЕ варіант . Піпєц ... Ну якшо і ПРАВДА ( до речі вперше читаю Мочанова українською в першоджерелі ))) ) те що Мочанов повідомляє - то в чому блядь я не правий ??? Га ???

 

Далі - продовжуємо забіг по колу, серія 3-я...

Link to comment
Share on other sites

Яценюк озвучив свої пропозиції щодо крісел у Кабміні

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк пропонує кандидатури всіх партій на посади в новий уряд винести на всенародне обговорення.

Сам він просить коаліцію делегувати в новий Кабінет міністрів Володимира Гройсмана на посаду віце-прем'єра з регіональній політики.

Яценюк також просить коаліцію делегувати в Кабмін Ігоря Жданова ("Батьківщина") на посаду гуманітарного віце-прем'єра, сказав він на прес-конференції.

Він пропонує Івана Мірошниченка на посаду аграрного віце-прем'єра

Нинішній прем'єр пропонує залишити Арсена Авакова на посаді голови МВС, Павла Петренка – на посаді голови Мінюсту, а Сергія Квіта – міністром освіти.

Головою Мінфіну Яценюк пропонує призначити заступника міністра фінансів Лисовенка.

Міністром економіки він пропонує призначити заступника голови Адміністрації президента Дмитра Шимківа

Яценюк також просить призначити новим головою Мінагрополітики Леоніда Козаченка.

Головою Мінпаливенерго він пропонує зробити голову "Нафтогазу" Коболєва.

 

 

:laugh:  :laugh:

 

Сєня вперто хоче повісити економіку на Пороха. :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:laugh:  :laugh:

 

Сєня вперто хоче повісити економіку на Пороха. :weep:

Сєня, сцдячи з цього списку, хоче й Турчинова головою ВР. А це значить, що в нього явне запаморочення від нежданого успіху на виборах :weep: .

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6_gvAqO1vpI

Link to comment
Share on other sites

Думаю, з пастором на голову ВР проблем якраз буде найменше.

 

Сєня вчепився за МВС, хочеться силовиками 'камандавать' і потоки під собою тримати. А то тут якась економіка, реформи, інвестиційний клімат - голова пухне, а профіту не проглядається.  :weep: 

Link to comment
Share on other sites

Думаю, з пастором на голову ВР проблем якраз буде найменше.

 

Сєня вчепився за МВС, хочеться силовиками 'камандавать' і потоки під собою тримати. А то тут якась економіка, реформи, інвестиційний клімат - голова пухне, а профіту не проглядається.  :weep:

В корнета Сєні вже від вождєлєнія не лише голова обертом пішла, але й слюні з писка течуть :D

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

В корнета Сєні вже від вождєлєнія не лише голова обертом пішла, але й слюні з писка течуть :D

  БПП нічєвго нє астайотца другова как срочна кланіравать сваіх людєй . Гонтарєву , Гелетея , Гройсмана ( Гройсмана - наклоніровать на пол КМУ і срочна !!! плюс главой парламєнта !!! - нужна , браци за работу !!!! )))) , с Югой Луценко пака хоть паврємєнітє , ладна ?

 

 А куда Капліна прістроітє і Кузьменко ? Нє падскажитє ? Ілі ані только на вториє ролі гадяцца ???

Link to comment
Share on other sites

Що це було?

Я про оголошений Яценюком склад Кабміну. Як PR-хід у день ефіру Савіка Шустера, напевно крок креативний. Але чи прискорить цим кроком Яценюк створення коаліції, формування Уряду, чи врешті зміцнить довіру серед партнерів по майбутній коаліції? Ясна річ, що ні. Тоді навіщо і що це було, може, Ви підкажете?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...