Перейти до змісту

Плохой рекорд Украины


SlavRedko

Recommended Posts

Ну конечно мой, кто же это еще может быть. И на Censor я статейку провокационную тиснул.

Ты молодец, изобличил очернителя!

Ви краще подивиться на розподіл смертності по регіонам України. Чим більше тум "уського миру" - тим більша сметрність. Західна Україна та Київ мають приріст населення. Швидкими темпами вимирають Лу-гандон та Донбабве. І я, чомусь, не горюю з цього. Хай кацапоязикі повиздихають усі!

Link to comment
Share on other sites

Сам же казав, що я юльок.

І не раз :shuffle: .

Але юльок від юлька відрізняється, є Аліє і Дідусь, а є й люди, з якими можна спілкуватись...

До речі, я юльками часом називав людей, до яких приязнь на загал відчуваю. Скажімо Гонту. Чи навіть Циніка :gigi: .

Погодься, що ті ж Андрій та Віталіна на цей момент не зробили ще нічого такого, щоб тебе аж розпирало від злості. В Україні принаймні сотні тисяч людей значно гірших, ніж Андрій Ющенко.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Погодься, що ті ж Андрій та Віталіна на цей момент не зробили ще нічого такого, щоб тебе аж розпирало від злості. В Україні принаймні сотні тисяч людей значно гірших, ніж Андрій Ющенко.

Так мудаків валом, але через це я не можу перестати їх мудаками. Це не норма.

Link to comment
Share on other sites

Ви краще подивиться на розподіл смертності по регіонам України. Чим більше тум "уського миру" - тим більша сметрність. Західна Україна та Київ мають приріст населення. Швидкими темпами вимирають Лу-гандон та Донбабве. І я, чомусь, не горюю з цього. Хай кацапоязикі повиздихають усі!

Не знаю где это можно посмотреть, но в Малинском район Житомирской области родилось 160 а померло 340. По моему за месяц. При населении меньше 20,000, то есть 17 человек на тысячу - выше уровня по стране

Link to comment
Share on other sites

Так мудаків валом, але через це я не можу перестати їх мудаками. Це не норма.

 

Ясно що з п`яти дітей хтось може бути більш вдалий хтось менш вдалий. І по-моєму таких вже великих претензій до страших дітей Ющенка нема. Живуть тихо, в гучні історії не потрапляють. Виховують дітей. Як і мільйони інших людей. Порівнювати з Женею яка тільки третього дня піарилася на Кобзарі просто не серйозно.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Київ за рахунок міграції, про захід я би так не казав.

У мене за 7 років народилося 2 онучки і я знайомився із статистикою: кількість народжених в Києві більше кількості померлих досить суттєво. 

Аналогічно із Західною Україною.

Link to comment
Share on other sites

@vkhavr2, Ви розказуєте байки. Для того щоб кількість находившихся була більше кількості померлих, необхідно щоб в родині було мінімум 3 дитини. Для Києва - це казка. Я знаю мінімум 200 людей у віці 25-35, з них лише в одної дівчини є троє дітей і то від різних чоловіків. У 35% дітей поки немає, десь 50% має одного. Отака реальність.
Link to comment
Share on other sites

@outsider, про які історії йде мова? Що син Ющенко зжер немовля? Такого, дійсно, нема. А от як приклад для взірцевої родини вони явно не катять.

 

Неприємності трапляються в любій родині. Можна подумати Віндзори катять)).

 

Мова про те що кількість дітей напряму пов`язана з тим наскільки родина функціональна і стабільна.

Я тому і порівняв абсолютно роздовбану родину Тимошенків з міцно спаяною родиною Ющенків.

 

Якщо брати за модель Юлю то глибина демографічної ями здивування не виклика.  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@outsider, якщо вже брати за приклад родину, то треба брати Пороха або Кличко. Не пхайте ви Ющенко скрізь, воно нікчема.

 

Та ну. Нормальний, толковий мужик. Хороший сім`янин. Не треба зі мною гаслами розмовляти.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...