Перейти до змісту

Чому удар по колонам російської техніки спровокує повномасштабну війну з Росією, якщо Росія не визнає, що це її війська?


Андрійович

Recommended Posts

"Колишній генеральний консул України в Стамбулі, а сьогодні керівник фонду "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко на своїй сторінці у Facebook (facebook.com/bohdan.yaremenko) пише про дивну поведінку української влади, яка дозволяє колонам російської техніки безперешкодно заходити на територію нашої держави:

 

"Дивлюсь фрагмент виступу заступника глави АПУ на ІСТV.
Така ось позиція - усі вже знають, що на Сході України є російські війська і лише Росія цього не визнає, але якщо ми почнемо завдавати ракетно-бомбові удари по колонам російської техніки, що заходить з Росії на Донбас, - це спровокує повномасштабну війну в центрі Європи і позбавить нас підтримки щонайменше в Європі.
Виникає багато питань:
- чому удар по колонам техніки спровокує повномасштабну війну з Росією, якщо Росія не визнає, що це її війська?
- якщо вже всі знають, що на Сході України присутні російські війська, чому удар по ним позбавить нас підтримки в Європі?
- якої підтримки Європи позбавить нас удар по колонам техніки, що переміщуються через кордон на Сході України?
- якщо не завдавати удару по колонам ворожої техніки заради підтримки Європи, чи підтримає нас Європа, коли колони ворожої техніки вирушать у наступ на наші позиції, а головне - як і чим?

Можливо я наївний і не достатньо розумний, але маю ось такі питання до нашої влади.
Бо є у мене тяжка підозра, що не підтримку Європи ми рятуємо ціною життів наших солдат, а торгівлю з Росією. Що, погодьтесь, не одне і те саме.
І дивна для мене також постановка питання - ми рятуємо мир в Центрі Європи (Президент ще, здається, говорив, що і в усьому світі) - а це нічого, що в цей час війна йде в Україні?"

ipress.ua/ljlive/poroshenko_ryatuie_tsinoyu_zhyttiv_nashyh_soldat_ne_pidtrymku_yevropy_a_torgivlyu_z_rosiieyu__yaremenko_95839.html

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

>- чому удар по колонам техніки спровокує повномасштабну війну з Росією, якщо Росія не визнає, що це її війська?

 

Потому что это кацапы, блин :)

 

>- якщо вже всі знають, що на Сході України присутні російські війська, чому удар по ним позбавить нас підтримки в Європі?

 

Потому что у бюргера сейчас модно платить за мир, а не за войну.

Посмотрите, какой вой поднимается в Европе, когда Израилю надоедает терпеть обстрелы терров из Палестины.

 

>- якої підтримки Європи позбавить нас удар по колонам техніки, що переміщуються через кордон на Сході України?

 

Денежной и экономической

 

>- якщо не завдавати удару по колонам ворожої техніки заради підтримки Європи, чи підтримає нас Європа, коли колони ворожої техніки вирушать у наступ на наші позиції, а головне - як і чим?

 

Тем же, чем и раньше

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Дипломату стоило бы на карту глянуть как конвой попадает на нашу територию, и сделать простой вывод, необходима передислокация наших сил, а попросту наступление и освобождение територий.

 Накой ляд щас это делать? Взять на себя обязательства, на зиму глядя разруливать этот гнойник, там инфраструктура вся положена, и народ раскочегарили в ненависти к Украине.

 Ну ляпнули наши шо на ум пришло, я понимаю вопрос возник у солдата который там воюет, но пля у дипломата

Link to comment
Share on other sites

Я так вважаю, шо пан Яременко знається на нюансах зовнішних відносин більше, ніж ми всі, разом тут взяті.

Тому оцей його натяк мені геть не сподобався: "Бо є у мене тяжка підозра, що не підтримку Європи ми рятуємо ціною життів наших солдат, а торгівлю з Росією".

Link to comment
Share on other sites

>- чому удар по колонам техніки спровокує повномасштабну війну з Росією, якщо Росія не визнає, що це її війська?

 

Потому что это кацапы, блин :)

 

>- якщо вже всі знають, що на Сході України присутні російські війська, чому удар по ним позбавить нас підтримки в Європі?

 

Потому что у бюргера сейчас модно платить за мир, а не за войну.

Посмотрите, какой вой поднимается в Европе, когда Израилю надоедает терпеть обстрелы терров из Палестины.

 

>- якої підтримки Європи позбавить нас удар по колонам техніки, що переміщуються через кордон на Сході України?

 

Денежной и экономической

 

>- якщо не завдавати удару по колонам ворожої техніки заради підтримки Європи, чи підтримає нас Європа, коли колони ворожої техніки вирушать у наступ на наші позиції, а головне - як і чим?

 

Тем же, чем и раньше

 

Тобто "глибоким занепокоєнням"?

Link to comment
Share on other sites

Путлеровцы натаскали до фига средства ПВО, а наши откровенно признались, что пока нечего этому противопоставить. 
Надежда на то, что после этого заявления прошло уже два с половиной месяца и идет определенная работа по решению данной проблемы. Преодолевают же израильтяне российское ПВО и очень успешно в Сирии. 

Link to comment
Share on other sites

А также баблом и санкциями.

Ну тогда давайте уже назовем вещи своими именами.

 

Европа дает нам бабло чтобы мы не скатились в экономическую жопу полностью (а кое-кто умудрялся и дальше воровать и строить особнячки), объявляет торговую войну Хуйлу, взамен на то что каждый день гибнут 5-10 наших вояк (раненых не считаем) и мы сильно не дразним "упоротого медведя".

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Господи, ну ясно що Чалий спочатку сказав а потім вже подумав. Скільки можна це пережовувати без грама нової інформації?

 

До чого тут Чалий?

Навіть дитині зрозуміло, що в Чалого просто роль така - озвучувати позицію Президента.

Link to comment
Share on other sites

А также баблом и санкциями.

 

Це все маньоври з результатом "сповільненої дії".

При тому, що нема бажання навіть прискорити процесс (застосувати нові секторальні санкції).

Якось це все не в тренді із "європейськими цінностями", головна серед яких - людське життя.

Чи на думку європейскьких мудрогелів життя українця вартує набагато менше, ніж громадянина Європи? 

Link to comment
Share on other sites

 

Чи на думку європейскьких мудрогелів життя українця вартує набагато менше, ніж громадянина Європи? 

Конечно......Сколько шума было про боинг сначала? И сравните с тем что их практически вообще не ипет количество наших потерь......

Link to comment
Share on other sites

Ти дійсно як дитина.

 

Лохнувся саме Чалий

Ти дійсно як дитина.

----------------------------

Нє, я розумію, що ти - щасливий власник мєлафону і все таке.

Але ж давай все-таки без переходу на особистості.

Замість цього краще б обгрунтував свою думку, бо як той казав "Нє вєрю!"

Link to comment
Share on other sites

Це все маньоври з результатом "сповільненої дії".

При тому, що нема бажання навіть прискорити процесс (застосувати нові секторальні санкції).

Якось це все не в тренді із "європейськими цінностями", головна серед яких - людське життя.

Чи на думку європейскьких мудрогелів життя українця вартує набагато менше, ніж громадянина Європи? 

 

Тебе сильно турбує пів мільйона мертвих сирійців?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти дійсно як дитина.

----------------------------

Нє, я розумію, що ти - щасливий власник мєлафону і все таке.

Але ж давай все-таки без переходу на особистості.

Замість цього краще б обгрунтував свою думку, бо як той казав "Нє вєрю!"

 

Та да, "дитині зрозуміло" і "британські вчьоні" підтверджують

Link to comment
Share on other sites

Тебе сильно турбує пів мільйона мертвих сирійців?

Согласен абсолютно....... правда есть одно НО. Вся эта катавасия началась формально из-за наших евроинтеграционных устремлений, а так сидели бы под Хуйляндией и никто пе погибал бы, и Европе не нужно было париться......но они же сами поманили конфеткой, и ?

Link to comment
Share on other sites

Конечно......Сколько шума было про боинг сначала? И сравните с тем что их практически вообще не ипет количество наших потерь......

 

Про це й мова.

Тоді Пороху треба визначатися, Президентом якої країни він є, і чиї інтереси насамперед відстоює.

Про це й мова у топіку.

А це - його резюме: "Бо є у мене тяжка підозра, що не підтримку Європи ми рятуємо ціною життів наших солдат, а торгівлю з Росією".

Link to comment
Share on other sites

Согласен абсолютно....... правда есть одно НО. Вся эта катавасия началась формально из-за наших евроинтеграционных устремлений, а так сидели бы под Хуйляндией и никто пе погибал бы, и Европе не нужно было париться......но они же сами поманили конфеткой, и ?

 

Європа є така яка вона є. З нею треба працювати враховуючи її особливості а не пафосно вказуючи на її недоліки.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Согласен абсолютно....... правда есть одно НО. Вся эта катавасия началась формально из-за наших евроинтеграционных устремлений, а так сидели бы под Хуйляндией и никто пе погибал бы, и Европе не нужно было париться......но они же сами поманили конфеткой, и ?

 

Причина того, що конфлікти досі тривають у нас та в Сирії - одна. І звати її - хуйло.

Все інше - так званий "інфошум".

Link to comment
Share on other sites

Тобто європідари винні хохлам, більше ніж сирійцям? Бо хохли бля спеціальні, я вірно зрозумів?

Перечитай статтю ще раз.

Де там про сирійців?

Якщо хочеш побалакати про Сирію - створи відповідну гілку і насолоджуйся.

Link to comment
Share on other sites

Тобто європідари винні хохлам, більше ніж сирійцям? Бо хохли бля спеціальні, я вірно зрозумів?

Сирия подписала и ратифицировала Соглашение об Ассоциации с ЕС?

Я не говорю, что мы специальные, просто  раз мы "говно" для Европы, то можно было дать Хуйлу коридор на Молдавию, а там глядишь и Польша не за горами, че уж тут мелочиться?

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну тогда давайте уже назовем вещи своими именами.

Ну а я какими называю?

 


Це все маньоври з результатом "сповільненої дії".

Это дареный конь; брать или нет - дело наше.

 

 


Якось це все не в тренді із "європейськими цінностями", головна серед яких - людське життя.

Вообще-то в тренде. Если мы все ляжем под кацапов, и будем жить очередные 70 лет в неосоветском стойле - то по итогу людей конечно помрет больше, но прямо завтра - меньше.

С войной все обстоит наоборот.

Собственно из-за подобной постановке вопроса я и не могу причислить себя к пацифистам, хотя само понятие войны мне глубоко неприятно.

 

 


Чи на думку європейскьких мудрогелів життя українця вартує набагато менше, ніж громадянина Європи? 

Им на вас так же плевать, как вам на них.

Это нормально.

Просто они богаче нас, имеют более высокий уровень жизни, и соответственно имеют время и желание на проявление эмпатии и той же самой экономической поддержки.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а чому коли на ТЕРИТОРІЮ України вторглися війська іншої країни, нехай і без нашивок не оголошується ВІЙСЬКОВИЙ СТАН???

Змінено користувачем Provokator
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я не говорю, что мы специальные, просто  раз мы "говно" для Европы, то можно было дать Хуйлу коридор на Молдавию, а там глядишь и Польша не за горами, че уж тут мелочиться?

Можно под него вообще лечь, просто этот вариант мы недавно проходили - и результат нам не понравился. Хотя кровь той же европе при этом подпортили изрядно.

Таким образом, если "называть вещи своими именами", мы в первую очередь защищаем себя и свои интересы. Так сложилось, что они в значительной мере совпадают с европейскими; а где не совпадают - там европа "компенсирует" баблом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Перечитай статтю ще раз.

Де там про сирійців?

Якщо хочеш побалакати про Сирію - створи відповідну гілку і насолоджуйся.

 

Я хочу побалакати про цінність життя. Ти ж за що на європідарів наїхав? За те що на твою думку вони недооцінюють вартість життя українців. Хоча до мільйонів дохлих арабів ти очевидно ставишся філософськи.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...