Перейти до змісту

Хто знає


honey flower

Recommended Posts

розкАж, пліз :shuffle:

 

Да там лісник, почувши що десь поруч інопланетяни з великими червоними очима знайшов одного в кущах.

Але після декількох марних спроб налагодити контакт, виявилось що то водій далекобійник який просто 20 годин не српав  :gigi:

Змінено користувачем DiM
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

шяс раскажу...

 

Десь у травні місяці зайшла до однієї знайомої в її крамницю. Ми розмовляли і я помітила, шо в неї червоні очі. Ну, подумала мож контактні лінзи не підійшли, мож недоспала, мож ще щось.Не хотілось питати. Сьогодні, знов була в тих краях і зайшла привітатись і побачила її знов з червоними очима. От тепер думаю, шо то було... Знаю, що вона палить, а от щоб щось ще вживала не можу собі уявити, да і не знаю, що люди можуть :pleasant:  брати. І погляд був нормальний і ніби-то все було без підозр на наркотики або ще щось. Та я і кажу що в цьому нічого не знаю. Ця жінка цілком нормальна, чоловік, двоє дітей... А от сьогоднішній її вигляд..

Думала моде існує щось таке, що люди беруть,щоб бути "хай"

Link to comment
Share on other sites

По ній не було видно, що вона випивши, але обличчя 35 річної жінки показує на те, що вона палить через міру: колір шкіриі, та і виглядає вона старше своїх років.

Link to comment
Share on other sites

Шо ты имееш в виду?

Если белки то обусловлено разрывом мелких сосудов по многим причинам, но выглядит явно травматозно

Просто покраснение белков переутомление давление, прилив крови к тем же сосудам без разрывов. поспал попустило как правило если нет постоянно напряга

Есть вариант когда отсутствует цветной пигмент роговицы. Очень редко. Генетичный глюк. Альбиносы например. В этом случае глаза роговица тупа красные от сосудов в ней. Выглядит как эффект красных глаз на фотке но перманенто. Очень сцикотное зрелище. Я в детстве видел. Вампиры шмампиры и ты пы.

Link to comment
Share on other sites

Шо ты имееш в виду?

Если белки то обусловлено разрывом мелких сосудов по многим причинам, но выглядит явно травматозно

Просто покраснение белков переутомление давление, прилив крови к тем же сосудам без разрывов.

Дак от яж і спрашую :shuffle: . Отак виглядає, як Ви описали.

 

Можно еще плакать. Много.

Можно еще плакать. Много.

Не видно, що плакала багато, томущо очі нафарбовані.

 

, трава,  і т.д.

от, про на шо я намікала. Чи може щось таке бути у модерному світі, коли людина приймає, то так виглядають очі.

Link to comment
Share on other sites

конюктивіт, підвищенний тиск, трава, аденовірусні інфекції і т.д.

У меня после душа глазки так выглядят, будто я неделю непросыхал.

Причем это только в моём городе, в соседнем -- уже нет проблем, видимо вода другая.

Link to comment
Share on other sites

@honey flower,

от, про на шо я намікала. Чи може щось таке бути у модерному світі, коли людина приймає, то так виглядають очі.

Кожен бачить те, шо хоче бачити...

А у модерному світі для досягнення ефекту червоних очей достатньо просто забагато читати фейсбук.

 

p.s

Клятий iOS, коли вже смайли будуть?

Link to comment
Share on other sites

Можно еще плакать. Много.

Можно еще плакать. Много.

 

 

да! а есле еще два раза подряд плакать - то еще как покраснеюд!

 

зы. тс, покраснение глаз от наркотиков занимает куда меньший

процент, чем от разладов здоровья. чаще всего давлениё, канешно...

и вообще у глазиков есть очень много заболеваний, о которых

знаед окулизд, а простой обыватель даже не подозревает...

так, например, сухие глазики - при поломатом увлажнении глазики

еще как покраснеют... так што тётко, наверное, просто имеет больные

глазики... 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ксена : 

Можно еще плакать. Много.

Можно еще плакать. Много.    

 

да! а есле еще два раза подряд плакать - то еще как покраснеюд!

 

все сложнее.. ведь

много+много=много (!),

а не как может показаться на первый взгляд например

 

много+много=2*много

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...