Перейти до змісту

Доказ, що ЮЛЬКИ не УКРАЇНЦІ.


TimmiApostolMS

Recommended Posts


 

Вони завжди ржали над святкуваням Голодомору мол це пасічник вигадав, і як діти медведчука заперечували це стверджуючи, як собачник, що це був голод. 

 

Жодного Юлька  вчора не було в гілці, і знаєте чому ? Тому що в глубені душі вони хотять, що б Юлька була другим Сталіном. 

 

Змінено користувачем TimmiApostolMS
  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Жодного Юлька  вчора не було в гілці, і знаєте чому ? Тому що в глубені душі вони хотять, що б Юлька була другим Сталіном. 

 

а может они сидели и скорбили?

 

Веткосрач детектед 

Link to comment
Share on other sites

цікава клініка автора!

мольфар  а не писатель.....все нюхом чує....

.

Бовдуре! піклуйся про сім.ю, місто, державу - забудь про йулю- бо ненависть до жінки зробить тебе залежним від лікарств....а це чим далі, тим дорожче

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

а может они сидели и скорбили?

 

Веткосрач детектед 

Як би ж то гляньте гілку таку ж на Фупі в неї заходять одні юльки і ні одного з тих хто сказав, що запалив.

Link to comment
Share on other sites

цікава клініка автора!

мольфар  а не писатель.....все нюхом чує....

.

Бовдуре! піклуйся про сім.ю, місто, державу - забудь про йулю- бо ненависть до жінки зробить тебе залежним від лікарств....а це чим далі, тим дорожче

Я за сімю піклуюсь не переживай, а юлькам просто приємно тикнути носом в їх гнилість.

Link to comment
Share on other sites

 

Сором , але повірте старше покоління так само, для них історія кінчається 60 роками. Голодомор і друга  світова для них вкійсь паралельній реальності я за старше покоління.

Link to comment
Share on other sites

Ілюзія автора просто вражає , штабні тролі просто намагаються валити срачом гілки про юльку а ви кажите не цікаві)))))

Link to comment
Share on other sites

До речі те що я казав за Юльків особисто знаю який вважає що і це старша людина що 30 років кату Українського народу, памятник Леніну стоїть 30 років, це історія така стара і головне це історична ціність бо їй більше століття як йому думається а ті бідівлі що дійсно мають по 300 років він невважає історичнов цінністю.

Link to comment
Share on other sites

Я за сімю піклуюсь не переживай, а юлькам просто приємно тикнути носом в їх гнилість.

Маразм крєпчал...

Сам надумав, сам тикнув...

Ще вздрочни...

У лікаря давно був?

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Дрищі зрозуміли що за дупу себе кусати незручно то вирішили юльків зробити крайніми. Цікавий народ дрищі

Курица, а объясни кто такие дрыщи? Это все йуле фобы или есть еще какой тайный смысл в этом отвратительном слове?

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Бюторасів - на смітник історії. B-)

Дрищйобнуті вже на смітнику...

Деякі перефарбувались в запарашників...

Бюторасів - на смітник історії. B-)

Дрищйобнуті вже на смітнику...

Деякі перефарбувались в запарашників...

Бюторасів - на смітник історії. B-)

Дрищйобнуті вже на смітнику...

Деякі перефарбувались в запарашників...

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Аффтар, чем ты отличаешься от курицы, которая только снесла яйцо? Показуха совковая, чтоб за своего приняли?

 

 

Тому що в глубені душі

Тому що в глубені душі аффтар коцаб.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Аффтар, чем ты отличаешься от курицы, которая только снесла яйцо? Показуха совковая, чтоб за своего приняли?

 

 

Тому що в глубені душі аффтар коцаб.

Не суди по собі бютоватнік.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 Голодомор -  то страшний геноцид  українців ,  підтримую  СБУ    в  тому  плані  що  за заперечення  його  має бути  кримінальна  відповідальність .

 

 До  теми трошки  відноситься ,  але  ось Вам  приклад черствості  захисників одного  президента .

 

http://uapolitics.com/topic/16330-petcia-tak-dela-ne-delaiutsia/

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Курица, а объясни кто такие дрыщи? Это все йуле фобы или есть еще какой тайный смысл в этом отвратительном слове?

От як тебе назвати? Особисто тебе я не чіпаю, ти ж дозволяєш собі ображати мене регулярно. Я роблю висновок що ти типовий представник донбаських кацапів. Це діагноз.Тому я не можу дозволити собі ображатися на тебе. Можу лишень пожаліти тебе нещасного. А щодо дрищів - не переймайся.Ти до них не належиш .Я не повірю що на данбасі є упороті ющеві прихильники.
  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Тут уже забули про цю гілку а на ФУП юльки не дають їй в мерти хоч я за неї теж забув от вам і адекватність Юльканавтів.

Ну мы конечно поддерживаем. Но ты все же радикал, засунуть руку в осиное гнездо и потом удивляться.. :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Те, як  юльки  досконало  володіють  матюками,  використовують  їх  в  усіх  граматичних  формах,  Образах,  алегоріях  тощо... (здатні  навіть  поему  написати  самими  матюками) - це  вже!  свідчить,  що  українського  у  них  ні  краплиночки  нема.  Було  б  добре,  якби  перестали  тут  писати  українською  і  не  "збагачували"  нашу  мову  чужинськими  перлами.

 

Не  можуть  бути  українцями  і  через  те,  з  яким  цинізмом,  ненавистю  ставляться  до  опонентів.  Не  є  це  характерним  для  українців.  Не  треба  і  шукати  інших  аргументів.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

От як тебе назвати? Особисто тебе я не чіпаю, ти ж дозволяєш собі ображати мене регулярно. Я роблю висновок що ти типовий представник донбаських кацапів. Це діагноз.Тому я не можу дозволити собі ображатися на тебе. Можу лишень пожаліти тебе нещасного. А щодо дрищів - не переймайся.Ти до них не належиш .Я не повірю що на данбасі є упороті ющеві прихильники.

Так ты ошибаешься. Я голосовал за Ющенко в 2004. Да и за бют голосовал на парламентских. Кудахтай дальше.. :K

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не можуть бути українцями і через те, з яким цинізмом, ненавистю ставляться до опонентів. Не є це характерним для українців. Не треба і шукати інших аргументів.

Абсолютно согласен. Типичный совкизм. Партия сказала, что куркули враги, и все дружно орут, что куркули - враги. Партия сказала, что хохлы предатели, и совки дружно орут, что хохлы - предатели. Партия сказала, что американцев надо ненавидеть, и совки дружно ненавидят американцев. Партия сказала, что юльки - не украинцы, и совки дружно орут, что юльки - не украинцы. Название партии совкам непринципиально, лишь бы свои мозги не напрягать и не выделяться из стройного хора голосов.

Это, наверное, очень удобно, уютно, комфортно и безопасно хором поливать дерьмом тех, кого ни разу не видел. Это так по-нафталиновому совково, так по-пионерски.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно согласен. Типичный совкизм. Партия сказала, что куркули враги, и все дружно орут, что куркули - враги. Партия сказала, что хохлы предатели, и совки дружно орут, что хохлы - предатели. Партия сказала, что американцев надо ненавидеть, и совки дружно ненавидят американцев. Партия сказала, что юльки - не украинцы, и совки дружно орут, что юльки - не украинцы. Название партии совкам непринципиально, лишь бы свои мозги не напрягать и не выделяться из стройного хора голосов.

Это, наверное, очень удобно, уютно, комфортно и безопасно хором поливать дерьмом тех, кого ни разу не видел. Это так по-нафталиновому совково, так по-пионерски.

 

Цікаво, яка це партія таке сказала на юльків ? З комуняками  Жулья ж завжди дуже конструктивно працювала.  B-)   

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...