Перейти до змісту

Слили Пастора...и НАТО нам не надо....Вот зачем оказывается приезжал Байден


Сорока

Recommended Posts

А що може змінитися, Обама як був так і є президентом - відповідальність на ньому. Хіба що імпічмент. Тоді президентом буде Байден і це буде вже його відповідальність

Будь серйозний. :nose3: .....ну деякі рухи по відношенню до притиску хуйла вони таки можуть зробити і обама не пручатиметься.ІМНО

Link to comment
Share on other sites

До речі цинік, злі язики кажуть що Хагеля поперли не в останню чергу саме за те що він наполягав на військовій допомозі для України

То що кажуть.то можуть казати.фактів нема.Ось і побачимо коли сенат почне підштовхувати адміністрацію.що з того вийде після нового року.

Link to comment
Share on other sites

1.Ти таки дурень,бо я просто константую факт,який ТИ САМ навів.Без ніякого сарказму чи піддівки.2.МЕНЕ ВИСЛАЛИ.Залишилися такі як ти.Вам і прапор в руки.Правда виглядає,що прапор вкрадено,а ви виглядаєте хто вам дасть другий......не треба було то авто доводити до такого стану.24 роки ви просто їздили без мейнтененсу.без провірки і ремонту.Експлуатували до РУЧКИ.без думання,що все пливе і міняється.а ви просто трималися течії і не перебирали ногами (образно) та не шукали берега.А тут водопад.а сил доплисти нема і берег далеко.То хто вам лікар?....Вмій тримати критику.признавати ВЛАСНІ помилки.тоді і виправляти пошкоджене буде легко і без обозлення на всіх і вся.

:td: Персональні образи і "Argumentum ad Hominem" - тобто аргументв немає. Бай.

Link to comment
Share on other sites

Будь серйозний. :nose3: .....ну деякі рухи по відношенню до притиску хуйла вони таки можуть зробити і обама не пручатиметься.ІМНО

 

ІМХО пручатиметься. Принаймі поки дуже послідовно пручався.

Link to comment
Share on other sites

То що кажуть.то можуть казати.фактів нема.Ось і побачимо коли сенат почне підштовхувати адміністрацію.що з того вийде після нового року.

 

Я думаю Хагель досить скоро напише книгу. За Панеттою не заїржавіло. Ти ж наче не дурний хлоп. Мусиш бачити як всі розкладені Обамою купи гівна життя охайно засовує йому назад в рот.

Link to comment
Share on other sites

я с перерывами.....))))) спасибо за заботу ))))

Ой, йа Вас умаляю, за яку там заботу :fp1:

просто мені зробили таке замічяніє, шо віртуальний попкорн тож фігуру портить, дак я отето думаю, шо всім треба буде напоминать.

Дак Ви тепер первий.От! :nose3:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...