Перейти до змісту

Про жуналістику в Україні


outsider

Recommended Posts

honey flower :

Відповідаю короче .

  Тут як на СУПі дрищі медіуми , юльків бачать за версту , НЮХОМ чують - у них всі юлькі , но то таке :lol2:

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Все@Elguider,  тебя спасет теперь только публичная обструкция Дидуся ))))) :lol2:  :lol2:

   Треба в Дідуся пробивати , чи їм платять за врєдності по роботі в штабі  . Тут от і пости можна як доказ привести :D

Link to comment
Share on other sites

honey flower :

Відповідаю короче .

  Тут як на СУПі дрищі медіуми , юльків бачать за версту , НЮХОМ чують - у них всі юлькі , но то таке :lol2:

 

не в курсі шото таке є Супі, дрищі.

Так прихильником якої політсили Ви є? Чи за кого голосували?

Link to comment
Share on other sites

не в курсі шото таке є Супі, дрищі.

Так прихильником якої політсили Ви є? Чи за кого голосували?

 

  Тю .  А я думав з підкованою людиною говорю ,  впитаннях гніздування юльків і дрищів на різних політ форумах .

 

 Вам цікаво вияснити мою політ позицію в розрізі часу . В мене 5000 повідомлень на ЯПі і десь так само на форумі дурдома , на ФУПі був з другим нікнеймом . Тому якщо цікавить - бийте пошук по ElGuider по тим ресурсам . Виясните на 100% мої політ спрямування .

 

 

 Да ... були часи . В 2004 коли до нас приїздив Ющенко теж ходив на багатотисячні його промови передвиборчі , теж з надією дивився і далі чекав ... були часи . А зараз хочеться викинути на фіг , не ходити і не читати українські ресурси , да зовсім ЛЮБІ політичні .

 

 Просто надоїло. Як і майданити чи критикувати . ТОЛКУ то ???

 

Link to comment
Share on other sites

Та да, весело дивитись на тебе, клоуна. :D

  Так ти в зеркало себе побачив ? Добре хоч власної тіні і відображення морди твоєї в зеркалі не боїшся . Іди дрищи далі , гімно ти кончене .

Link to comment
Share on other sites

@Elguider,  ты походу уходишь от поставленного вопроса..........это настораживает.. :nose3: ... За кого голосовал, то?

 

Смотри, а то  щас в комми запишут ))))

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Elguider,  ты походу уходишь от поставленного вопроса..........это настораживает.. :nose3: ... За кого голосовал, то?

 

Смотри, а то  щас в комми запишут ))))

  Сорока .

 

 2004 - Ющенко

2010 -Тимошенко

2014-Тимошенко

 

 2007- Батьківщина

2012-Свобода

2014- Правий Сектор

 

 

  Для яповськіх http://www.yaplakal.com/members/member150774.html

Link to comment
Share on other sites

@Elguider,  ну вот видишь, есть все-таки юльковские корни......... но прогресс налицо, это радует )))))

 

 Нагадаю . В 2010 - іншого вибору просто НЕ БУЛО  , в 2014 - знову вибір з двох не зовсім відповідаючим критеріям повноцінного лідера претендентам .

 

 За обох можливо було голосувати тільки з якоюсь НАДІЄЮ що ставши презами вони відповідно діятимуть і зміняться  , не для власного блага , а задял країни .

 

 Тому вибрав Тимошенко , не дивлячиь на хі-хі і театральність , місцями не щирість .

Link to comment
Share on other sites

  Так ти в зеркало себе побачив ? Добре хоч власної тіні і відображення морди твоєї в зеркалі не боїшся . Іди дрищи далі , гімно ти кончене .

 

Пукан горить, бюторас. :lol2:

 

http://i017.radikal.ru/1401/c0/2e61a1b9f666.jpg

Link to comment
Share on other sites

давно чекала це фото, думала, що юльки його спалили :shuffle:

 Так Ви думаєте де дрищатий сирун та сцикло , мєлкій чиновнік часів Хряка та Пороха фотку взяв ? Так власний стілець з під себе й з фотав .

 

 РіГ , а ти стовба на Хрещатику чи на Окружній забив ? ( просто кажуть висіти на Хрещатику престижніше буде )  Тебе де вішати ? Де попало чи може по блату таки забив стовбчика ? Ну в тебе ж связі в АП дрищенків та хряків ?

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

давно чекала це фото, думала, що юльки його спалили :shuffle:

 йоптить , РіГ ось фоточкою ділився , бачили красавця дрища ?  Ну то знайомтесь - ось постоянний обітатєль Окружної , порошок-дрищефіл-РІГіАнал )))

 

Виніманіє !   RiG откриваєт лічіко ! Та да даммм

 

http://kudahtor.ru/uploads/posts/2014-04/thumbs/1397981042_3049693.jpg

Link to comment
Share on other sites

 Дрищепідар і бюторас ( я впевнений - РіГ і бюторас теж - бо хто сильнше всих кричить бюторас - той як раз  і бюторас ) , РіГ - ти мене перекричав . Я чув аж на троєщині як ти кричиш на Окружній ,  в той момент тобі очко розірвав мудачук  , НМД.

Link to comment
Share on other sites

 Дрищепідар і бюторас ( я впевнений - РіГ і бюторас теж - бо хто сильнше всих кричить бюторас - той як раз  і бюторас ) , РіГ - ти мене перекричав . Я чув аж на троєщині як ти кричиш на Окружній ,  в той момент тобі очко розірвав мудачук  , НМД.

 

Заіпав своєю тупизною, бюторасина. Марш назад на окружну, там тебе вже зачекались. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Заіпав своєю тупизною, бюторасина. Марш назад на окружну, там тебе вже зачекались. :gigi:

   :K   стій сам , на Окружній , в тебе очко робоче , при Хряку розбите ще мудачуком , зараз Пеця підрихтує , працюй давай

Link to comment
Share on other sites

   :K   стій сам , на Окружній , в тебе очко робоче , при Хряку розбите ще мудачуком , зараз Пеця підрихтує , працюй давай

 

http://uapolitics.com/topic/16538-pro-zhunalіstiku-v-ukraїnі/?p=434028

 

@RiG@Elguider

У вас  обоих такие познания в плане Окружной.......шо ппц.......с чем это связано? 8-)

 

Та там такі як він тусуються, підставляють пукани за малу копієчку.  :D

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

@RiG@Elguider

У вас  обоих такие познания в плане Окружной.......шо ппц.......с чем это связано? 8-)

 

 РіГ працює на Окружній , зразу на Харьковському очком торгує ( і торгував для риіАналів ) тепер на Окружній - Пеця під мудачука його поставив . Нєожиданно ))) .

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...