Перейти до змісту

пост "Фенікса", Юрія Бірюкова: "Ви всі кричите, що потрібна ротація, а ротувати нема ким"


Сорока

Recommended Posts

Абсолютно нормальне явище.так як 2-3 % тих в бойових умовах,що стріляють свідомо на ураження противника.такі дослідження було не раз проведено і з подібними результатами.Це так само.як є певна кількість людей,що жити без андреналінової накачки (ризику) не може.ті ж парашутисти,пожарники,вояки,екстремали.Читав,що у них є певний генний код.який вимагає власне такого життя.В небезпеці.

Мені не треба адреналіну, я просто пішов захищати Батьківщину, я просто більше не міг сидіти біля компа, я дизайнер з 1993 року Змінено користувачем Євген
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно нормальне явище.так як 2-3 % тих в бойових умовах,що стріляють свідомо на ураження противника.такі дослідження було не раз проведено і з подібними результатами.Це так само.як є певна кількість людей,що жити без андреналінової накачки (ризику) не може.ті ж парашутисти,пожарники,вояки,екстремали.Читав,що у них є певний генний код.який вимагає власне такого життя.В небезпеці.

я,наверное, нечетко выразилась

он вернулся с фронта, побыл немного дома и опять уехал 

Link to comment
Share on other sites

Я вже замахався бути на ротації. Вже хочу назад. На Луганщину. І питання тут більше в тому, що тут і там це як паралельні світи, що не перетинаються. Радує тут сім'я, діти. А від всього іншого хочеться блювати. Тут, млять, святкування нових років, корпоративи та інша муть, а там війна. Там достойні люди віддають свої життя за тих, кому це похєр. Інколи виникає бажання, щоб Київ накрило пару разів ГРАДами, але ловлю себе на думці, що ми там заради того, щоб тут був мир. Але ж, мля, не можна так пофігистично до того, що робиться Там! Змінено користувачем Bund
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

я,наверное, нечетко выразилась

он вернулся с фронта, побыл немного дома и опять уехал 

Правильно ви сказали.Цей чоловік просто відчуває себе там потрібнішим ніж тут.відчуває себе у товаристві.а не як на гражданці-просто в нейтральному до нього соціумі.А от чому так-це і природа його психіки і сама природа взаємовідносин.які йому більше підходять.ІМНО

Link to comment
Share on other sites

Мені не треба адреналіну, я просто пішов захищати Батьківщину, я просто більше не міг сидіти біля компа, я дизайнер з 1993 року

Я ж не кажу про вас.я про тих 2-3 %.які ШУКАЮТЬ таких ситуацій і умов,більшість людей які вважає екстремальними,дурними.небезпечними і т.д.Ті люди просто створені природою для того.

Link to comment
Share on other sites

http://cs624128.vk.me/v624128100/e188/yDp4iFhEdu4.jpg

 

Надпись от дебилов. Надо полагать, что они уже в АТО, вооруженны, накормлены, обучены, снаряжены....

Или, как только этих "писателей" призовут, так сразу начинается: "Ой, пля, без звездолета мы не можем воевать! Ой, бля, почему Ф -35 нет, казлы, разве можно без них воевать. Не буду., Ой, бля, а на фига мне это нужно, я что там забыл?..."

ЗаиПали, писаки!

 

Ох, Петя, мягок, Чересчур мягок! Найти автора и в 24 часа под Станицу Луганскую. Пусть покажет, как надо....А ведь из таких более половина точно в первый же час сбежит!

Link to comment
Share on other sites

Ох, Петя, мягок, Чересчур мягок! Найти автора и в 24 часа под Станицу Луганскую.

 

 

Блин, если бы пэця мог организовать вот это: "найти и под Ст-Луганскую " - ЕМУ БЫ НЕ НАДО БЫЛО БЫ НИКОГО ИСКАТЬ.

 

Ибо за сильным лидером народ САМ ИДЕТ.

Под станицу или не под станицу.

 

А когда народ видт, что наверху - куча рыхлой субстанции коричневого цвета - то народ просто боится и не доверяет.

Народ чутьем понимает, что без твердого руководства войну вести нельзя.

Что если ипашат, как под Зеленопольем, а приказа/разрешения на маневр тупо не дают - то это не война, а самоубийство.

 

Потому и Прикарпаття побежало.

Потому что не верило, что ими будут руководить.

Ожидали, что их просто поставят на убой - как сотни подразделений перед этим.

 

Не ракеты людям нужны, а руководители, способные навести порядок и дисципліну.

Как в армии, так и в тылу.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...