Перейти до змісту

пост "Фенікса", Юрія Бірюкова: "Ви всі кричите, що потрібна ротація, а ротувати нема ким"


Сорока

Recommended Posts

“Я – тривожна натура”, - іронізує Геннадій Корнєв. Він називає себе "інтелігентом в окулярах" й чимось нагадує персонажів Вуді Аллена. Корнєв – стипендіат Фулбрайта, працював у компаніях Pocketbook і "Київстар". У нього двоє дітей: дівчинці 4 роки, хлопчикові півроку.
Корнєв пішов на фронт добровольцем через три місяці після народження молодшого. Розповідає про все без пафосу. Про "піджаків" із мікрохвильовками замість тактики, про солдатів-дітей, невинних алкоголіків, мишей-диверсантів, страх змій.

 

 

http://www.theinsider.ua/lifestyle/inteligentsiya-u-blindazhi/


http://1-ps.googleusercontent.com/xk/iXoK0GAjC7MLb2provZGDE-o3H/www.theinsider.ua/img.theinsider.ua/images/doc/3/6/36d0c84-650.jpg.pagespeed.ce.0WL9BlyyMsrpTQmdRvBV.jpg

 

 
Бухають? Але ці солдати – герої. Так, бухають. Але що їм іще робити? Якщо людина каже: "Краще здохнути, ніж жити в такій країні, з такими п***сами". І це вони кажуть про президента, уряд, Генштаб, про всіх. Вони ненавидять Київ. Недолюблюють Захід, бо начебто західні батальйони ротували вчасно, а людей із Півдня невчасно, бо вони не "свої". Я не кажу, що це правда – я тобі їхні міфи розказую.
 
І от ти комбайнер чи оператор пресів. По-перше, вони бухають і на "гражданкє". Якщо в тебе безнадьога, ти працюєш, як віл, а отримуєш півтори штуки гривень – понятно, що ти забухаєш. А тут тебе відірвали від дружини, ніхто тобі мізки не чистить. Ти хочеш розслабитися. Тебе кожного дня можуть убити. На тебе всі забили, починаючи від командування твого батальйону і закінчуючи Міністерством оборони. Нам за весь час від держави видали тільки автомати і потім, після скандалу, броніки. Це окрема історія.
 
 
 
В усіх повільно "їде дах". Уяви собі, раз на тиждень тобі кажуть: наступного тижня ми тебе ротуємо.
 
Поки ми там стояли, сепарів три рази ротували. Спершу були "кадировці". Ці пуляють на кілометри вліво і вправо і їм пофіг, влучать вони в цивільних чи ні. Потім були російські військові. Ці стріляли точно. У нас п’ятеро загинуло, поки я служив, – по всіх чітко цілили російські військові. А потім їх ротували на оцих ростовських "волонтерів" – вони, дурні, пішки на нас поперли, наші їх поклали. А нашим усе обіцяють ротацію, але відкладають. Дах у солдатів і їде. Й у тебе самого їде дах. Якщо в тебе підлеглі набухані, ти як офіцер ідеш по посадці й розумієш: якщо зараз попруть сепари, то єдине, що тебе врятує – це "План К".
 
Що таке "План К"? К - означає кукурудза. Коли був перший дощ і всі конкретно набухались, ми розробили план, як п’ятеро трєзвєнніков відійдуть у кукурудзу, протримають оборону, скільки зможуть, і потім звалять у сусідню бригаду. Отак наша армія і тримається. Думаєш, російська армія не така? Я думаю, Russian army is overrated. Така ж клоака, тільки більша і з ядерною зброєю. Але ці солдати, хоч і бухають, – це герої, що залишилися. Розумієш, у нас злиняло 60% батальйону. Ми взагалі перші півтора місяця були там нелегально. Згідно з паперами, ми були на якомусь там полігоні "Широкий Лан". Стандартна тема. А 60% написали рапорт: "Не хочемо служити в АТО". Здали зброю і звалили. Їх зараз **е прокуратура, звісно, але обов’язково напиши, що я їх абсолютно не засуджую. Люди мали повне право проголосувати ногами проти дебілів, які їх відправили зачищати Тельманове без броніків.
Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Хто дивився телебачення в дні Майдану міг бачити полковника, якого звуть Віталій Сакал. Саме він розповідав про відсутність бойових набоїв в міліції, про відсутність свідків убивства Нігояна, Жизневського і Сеника. Думаєте його викинули з міліції, люстрували? Ні, він пішов на підвищення, тепер він генерал-майор, заступник нашого суперреформатора Міністра внутрішніх справ – начальник Головного слідчого управління. Хочеться, щоб вони всі здохли. Але це якраз ті, які випливуть і всіх нас переживуть.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мужик дещо далекий від реалій. На півтори штуки гривень з/п в місяць бухати якось проблематично. B-)  

Если  работаешь комбайнером в селе, бухать самогон - легко. Да и в городе я спокойно достаю отличную заводскую казенку за 22 гривны бутылка (это сейчас, с учетом подорожания). А пару месяцев назад - 19 гривен, и это классная казенка, после которой голова не болит.

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Если  работаешь комбайнером в селе - легко. Да и в городе я спокойно достаю отличную заводскую казенку за 22 гривны бутылка (это сейчас, с учетом подорожания). А пару месяцев назад - 19 гривен, и это классная казенка, после которой голова не болит.

 

Бля, так в вас там ізобіліє. А ще облраду штурмують. :weep:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бля, так в вас там ізобіліє. А ще облраду штурмують. :weep:

 

Ну так, не в бухле счастье )))) Специально для тебя фотка:

 

http://s019.radikal.ru/i632/1412/b3/6234c75a3b5c.jpg

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

We're pleased to announce that Alumni were recently awarded the Presidential Medal of Freedom by President Barack Obama! This is our nation's highest civilian honor! 

Mildred Dresselhaus was a 1951 Fulbright U.S. Scholar to the United Kingdom. Known as the Queen of Carbon Science, she is one of the most prominent scientists of her generation. She is best known for her research on condensed matter systems and the atomic properties of carbon, which has contributed to major advances in electronics and materials research.

 

10624727_815577531833129_537058078750925

Link to comment
Share on other sites

У нас зарплата від 5600, пляшка смагі 14 грн, рахуйте

На ротацію хочуть не всі, у нас частина бійців написала заяви з проханням залишитися, задовольнили

"у вас" это где?

Link to comment
Share on other sites

мой родственник пришел, но почти сразу и вернулся

он в мирной жизни не был нормально реализован, на фронте ему, как ни чудовищно звучит, психологически комфортнее

Змінено користувачем paraskaa-W
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В принципе, так и предствялось.

В армии жуткий бардак и недисциплинированность - особенно в частях, где набраны колхозники-"партизаны".

 

Что-то такое я видел во времена своей службы (излет совка), это и сейчас.

 

====

 

Только добр-баты.

У ДНР это так - и все нормально.

Link to comment
Share on other sites

в тему

 

Александр Макаренко
1 мин. ·
Как-то так получилось, что сегодня в очередной раз столкнулся с тем, что бойцов, воюющих в АТО, волонтёров, да и вообще патриотов, определённая прослойка населения считает лохами. Самое интересное, что я не могу считать их умственно ущербными людьми. Где-то как-то эти «герои» настоящего времени ездят на дорогих и не очень дорогих автомобилях, пытаются проводить семинары, собирают таких-же «героев», меняют свои прелести на материальные и (а)моральные блага. В общем живут полной жизнью — блядство, спорт, распилы. Всё в полном порядке.
А солдаты 17-й танковой, 51, 72, 92, 93 механизированных, 25, 79, 80, 95 аэромобильных, частей Национальной Гвардии, батальонов «Айдар», «Донбасс», «Азов», «Миротворец» и многих других подразделений… Это всё просто грязь под ногами, которая воюет за что-то, о чём эти «герои» даже представления не имеют…
Пришла в голову мысль — что с ними делать? Или что с нами делать? Я не знаю… И то, как ведёт себя новый парламент во главе с Гройсманом, то, как общается Коломойский с фейковым Дедом Морозом, то, на каком автомобиле вчера в Харькове ездил Полторак… Всё это пробуждает во мне червячок сомнения — а может они правы? Может мы действительно все лохи и вымирающий вид? Блядь, я не хочу жить в одной стране с такими «успешными» животными вида Homo Sapiens Sapiens…
Пы.Сы Накипело после 2х дней проведённых на первой линии обороны.
И да
‪#‎нассливают‬ ‪#‎всегенералыпидарасы‬

Link to comment
Share on other sites

мой родственник пришел, но почти сразу и вернулся

он в мирной жизни не был нормально реализован, на фронте ему, как ни чудовищно звучит, психологически комфортнее

the hurt locker - как тот так?

Link to comment
Share on other sites

мой родственник пришел, но почти сразу и вернулся

он в мирной жизни не был нормально реализован,

на фронте ему, как ни чудовищно звучит, психологически комфортнее

Комусь комфортно писати на форумі, що всі казли, та все пропало, а хтось просто пішов в військомат...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

the hurt locker - как тот так?

нет, он вполне мирный

живет в селе, личная жизнь не очень сложилась, не учился после школы

материально не особо

в общем, нереализованность

а там при деле, с надежными мужиками плечо-в-плечо

Link to comment
Share on other sites

мой родственник пришел, но почти сразу и вернулся

он в мирной жизни не был нормально реализован, на фронте ему, как ни чудовищно звучит, психологически комфортнее

Абсолютно нормальне явище.так як 2-3 % тих в бойових умовах,що стріляють свідомо на ураження противника.такі дослідження було не раз проведено і з подібними результатами.Це так само.як є певна кількість людей,що жити без андреналінової накачки (ризику) не може.ті ж парашутисти,пожарники,вояки,екстремали.Читав,що у них є певний генний код.який вимагає власне такого життя.В небезпеці.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...