Перейти до змісту

Во Франции все плохо.


Recommended Posts

докомунячились, долівачились і дорусофільствовали. Втратили всі традиційні орієнтири

Чомусь у Великій Британії  і проамериканських даніях такого немає

Link to comment
Share on other sites

докомунячились, долівачились і дорусофільствовали. Втратили всі традиційні орієнтири

Чомусь у Великій Британії  і проамериканських даніях такого немає

От ты валянок ну вот еще для тебя видео.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=eykz5xqw3wc

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нам би їхні проблеми...

 

Франція - ЄДИНА справді благополучна (на сьогодні) католицька країна. Подивіться на Колумбію, Гондурас - на всю Латинську Америку. Скажете, Іспанія, Португалія, Іспанія? Так, ЄС їм дуже допоміг вилюдніти. Але все таки в Європі їх називають (жартівливо, звичайно) PIGS (Португалія,Італія,Греція,Іспанія).

 

Як французи цього досягли? _Жорстоким_ відділенням держави і школи від (католицької) церкви. Тому-то в них і немає такого культу різдва, як в країнах - як у тих же бритів - де голова держави є головою церкви.

 

Пишу так детально, бо вважаю, що лише наслідуючи у цьому французів зможемо вийти в люди. А з нашими "християннішими" президентами (Кучмо,Ющ,Янукович,Порох) лише поповнимо ту групу країн, де релігія має тоталітарний характер (православні й католики): вищеназвані плюс Болгарія, Румунія, Сербія,... - всі УГ. :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Нам би їхні проблеми...

 

Франція - ЄДИНА справді благополучна (на сьогодні) католицька країна. Подивіться на Колумбію, Гондурас - на всю Латинську Америку. Скажете, Іспанія, Португалія, Іспанія? Так, ЄС їм дуже допоміг вилюдніти. Але все таки в Європі їх називають (жартівливо, звичайно) PIGS (Португалія,Італія,Греція,Іспанія).

 

Як французи цього досягли? _Жорстоким_ відділенням держави і школи від (католицької) церкви. Тому-то в них і немає такого культу різдва, як в країнах - як у тих же бритів - де голова держави є головою церкви.

 

Пишу так детально, бо вважаю, що лише наслідуючи у цьому французів зможемо вийти в люди. А з нашими "християннішими" президентами (Кучмо,Ющ,Янукович,Порох) лише поповнимо ту групу країн, де релігія має тоталітарний характер (православні й католики): вищеназвані плюс Болгарія, Румунія, Сербія,... - всі УГ. :(

 

заради справедливості след зазначити, що брити, здається "економічного упадку" також не мають

Link to comment
Share on other sites

заради справедливості след зазначити, що брити, здається "економічного упадку" також не мають

Ви мене не зрозуміли: Не мають жодних проблем в економіці майже виключно протестантські країни - і брити серед них. (Говоримо лише про християнський світ.) А всі інші - мають величезні економічні проблеми впродовж століть. І лише французам вдалося переламати католицьку спадщину самотужки.

Link to comment
Share on other sites

Ви мене не зрозуміли: Не мають жодних проблем в економіці майже виключно протестантські країни - і брити серед них. (Говоримо лише про християнський світ.) А всі інші - мають величезні економічні проблеми впродовж століть. І лише французам вдалося переламати католицьку спадщину самотужки.

Нідерланди - теж успішна католицька країна. Хоча віруючих у загальному тут менше 40% (десь 25% католики і 15% протестанти).

http://www.wikiwand.com/en/Religion_in_the_Netherlands

Link to comment
Share on other sites

А я от думаю, Баварія - католицька країна, і все у них чудово.

Я сьогодні приїхав - повне бюргерське процвітання.

У містечку, де ми сьогодні зупинилися, в дуже дорогому ресторані при готелі усі столики були зайняті - і це понеділок. Щоб зрозуміти - комплексне меню 150 євро з особи.

Проте є свої недоліки.

В готелі 5 москальських каналів ТБ включно із Шансон ТВ, а у фойє висить знімок Путіна з шефом ресторану.

Щоправда, москалів у цьому містечку не помітив.

Мабуть, не все від релігії залежить.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А чому Італію не згадуємо серед успішних католицьких країн?

А в каком месте она успешная, вы еще Португалию с Испанией в успешные запишите. :lol2:

 

Кстати Венесуэла и Куба тоже "Успешные" и Католические. :weep:

Link to comment
Share on other sites

Ви мене не зрозуміли: Не мають жодних проблем в економіці майже виключно протестантські країни - і брити серед них. (Говоримо лише про християнський світ.) А всі інші - мають величезні економічні проблеми впродовж століть. І лише французам вдалося переламати католицьку спадщину самотужки.

 

ну в бритів взагалі трохи "гібридна" церква, така собі унія протестантсько-католицька

гадаю, тут не лише в церкві справа, хоча вона таки важлива

 

Брити може за ментальністю трохи ближче до німців, а там "орднунг" понад усе

Link to comment
Share on other sites

А в каком месте она успешная, вы еще Португалию с Испанией в успешные запишите. :lol2:

А в чем критерий "неуспешности" и какое это имеет значение для того, кто там живет? 

Даже не путая туризм с эмиграцией, я бы сильно подумал, что лучше: Германия или Испания, Норвегия или Италия, etc, etc, etc.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Італія - член великої сімки, восьма найбільша економіка світу, четверта найбільша економіка в ЄС і третя найбільша економіка у єврозоні.

ВНП - 2,1 трильйони доларів. ВНП на душу населення більше 35 тисяч доларів.

Якщо це не показник успішності, то я пас...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А в каком месте она успешная, вы еще Португалию с Испанией в успешные запишите. :lol2:

 

Кстати Венесуэла и Куба тоже "Успешные" и Католические. :weep:

 

портосов можно было бы записать в успешные хотя бы за тот путь, который ни прошли за последние двадцать лет (пусть и при поддержке ес).

думаю, испании это тоже касается.

Link to comment
Share on other sites

Італія - член великої сімки, восьма найбільша економіка світу, четверта найбільша економіка в ЄС і третя найбільша економіка у єврозоні.

ВНП - 2,1 трильйони доларів. ВНП на душу населення більше 35 тисяч доларів.

Якщо це не показник успішності, то я пас...

Италия это европейски Хуйлостан. ВПС 35 тысяч а средняя ЗП 1500 ойро. ;)

Link to comment
Share on other sites

Италия это европейски Хуйлостан. ВПС 35 тысяч а средняя ЗП 1500 ойро. ;)

Середня зарплата в Італії приблизно 2000 євро, така сама, як в Бельгії чи лише трохи менша, ніж у Німеччині чи Франції. Трохи менша - це десь на 100 євро.

В Англії теж купа народу працює за 1500 євро на місяць.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...