Перейти до змісту

Крабовые палочки


Françoise

Recommended Posts

Это я значится полезла в морозилку за черникой, а там лежат крабовые палочки. И чего-то мне захотелось 1 слопать. Отодрала от других и сдуру попробовала температуру губой. На мое щастя прошла где-то секунда, не больше. Я вспомнила (блискавично) шо к сильно мерзлому можно приклеиться так шо потом к врачу придется бежать. Отдернула ту палочку. Но чуть таки губу подрала.

 

Теперь эпическая картина - на внутренней стороне нижней губы кровящая вавка, язык и зубы в крови - Дракулу могу играть без грима

:gigi:

Link to comment
Share on other sites

Не, ну Франсі така смєла женщіна, з морозілки і в рот...прямо з льодом і снєгом :66: Шо їсти дома не дають чишо :not_i:

ти шо гристь їх собіралась чишо? :acute:

 

 

Всьо, тепер знаю. ти хотіла Дракулой побуть на пять минут :acute:

 

Та воно на довго і не прилиплоб, бо кімнатна температура і тьоплінькой водічькой можно булоб полить. :shout:

Link to comment
Share on other sites

А вони (тобто оці палички) хіба їстівні? Капець, я років десять не їв такого... І мівіну жінка забороняє купляти...  :(

 

Знаєте, воно так інколи буває. Їси, їси все таке якісне, домашнє..... і ні з того ні з сього вам просто дико кортить або зайти в макдональдс або зжерти такого собі "півника на паличці" такого отруйного кольору.

 

От зі мною сталося те саме

 

теперь - Влада Цепешевна я....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А вони (тобто оці палички) хіба їстівні? Капець, я років десять не їв такого... І мівіну жінка забороняє купляти...  :(

я ніколи їх не їла, але знаю, що роблять салат.

А мівіну не купляйте, тож хімічна речовина, а не щось їстивне.

Link to comment
Share on other sites

А у меня котяра крабовые палочки любит.... Когда покупаю на салат, так он аж на стену лезет - выправшивает... Рыбу, что характерно, жрет плохо. В основном почками кормлю. 

 

Раньше принято было считать, что если кот сосиску ест, то она типа хорошего качества и мясо в ней присутствует. Так вот, напрашивается аналогия, может это все гонево, что краб.палочки это химия одна.... Котики любят все натуральное... :pleasant:

Или он кошачий извращенец.. :rotate:

Link to comment
Share on other sites

підкажіть рецепт салату :)

 

та нічого особливого, варені яйця, оті самі палички, кукурудза, оливки, варений рис, можна цибулю (я не кладу бо її не люблю) порізати залити або майонезом (хто любить, я як раз ні) або олією.

Сіль перець за власним смаком

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

такая же фигня.

Бо то зроблено з найгірших рибних залишків-підбрьшшя і всього того що з тим іде.Роблять то ще на рибопереробному заводі в морі.Філе зрізають і зразу заморожують і пакують в пластик.а от ті відходи перемелюють раззом з кістками і додаючи всяку хімію для запаху,смаку і кондиції перетворюють у ті "крабові" палички.А коти власне і люблятьті залишки.Чому ?

Link to comment
Share on other sites

напрашивается аналогия, может это все гонево, что краб.палочки это химия одна.... Котики любят все натуральное... :pleasant:

Или он кошачий извращенец.. :rotate:

 

Наконт палачак не ведаю, але мой кот дакладна быў перакрутам.

Капусту, а таксама агурок, хоць зялёны, хоць салёны, толькі дай.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Знаєте, воно так інколи буває. Їси, їси все таке якісне, домашнє..... і ні з того ні з сього вам просто дико кортить

 

Ну а нє, певно шо знаю, називається синдром "якої би пожерти хіматури".

Link to comment
Share on other sites

подивився передачу про пангасіус

ніколи в житті цю рибу не їстиму

а її бува додають в ті палички, бо дешева

Змінено користувачем H.Kropp
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...