Перейти до змісту

що було першим - курка чи яйце


Jarptizza

Recommended Posts

Та ось вже зарікалася дискутувати з однією близькою людиною, але знов... я кажу, що перш за все потрібно здихатися  корупці і потім у нас почне в крані налагоджуватися, мені відповідають, що в крані, де матеріальні проблеми не стоять гостро - немає і корупції. Моя думка - неможлива багата держава поки існує система мзди, нечесні суди і т.п. За відсутності інших учасників дискусії вже починаю відчувати себе трохи несповна розуму) (сорі, моя перша тема, прошу дуже не бити)

Link to comment
Share on other sites

Корупція може зникнути за одну секунду.

 

Це коли людина вирішує більше не красти, або не брати хабарів. Булоб то дуже запросто. Але корупціонери мають схиблене сприйняття цього життя, тому і не зможуть цього зробити. Комплекс мір і закони мусять заставити це зробити. АЄОА. Без люстрації то є неможливо. А люстрація в Україні не передбачає кримінальної відповідальності, і то є вже не люстрація. Фактично людина чинить зло і наказувати її ніхто не буде, бо не підпадає під кримінальний кодекс. Чи може така людина перестати красти? ні, не перестане, вона просто пристосується до цього по-іншому. Отже без люстрації і кримінальної відповідальності в цій країні буде важко щось зробити.

 

Люстрація повинна бути жорсткою, а не "трошки люстрація :acute: ". А в ній багато хто не зацікавлений.

Отак і живьом.

Да. :sad:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну ось і моя думка така - нормальні суди, прибирати нечистих на руку, переписувати закони... завжди приводила такий приклад - є дашник, йому, для того, щоб прогодувати сім"ю потрібно 10000грн. То він же не ставить собі план - нахапати ці кошти, а потім,  буду виписувати штрафи, бо мені досить. Чому б і на червону ікру не заробити? І так з будь-ким, бо людська жадібність не має меж. Якщо ми зараз будемо розхитуватись, нікого не саджати - толку не буде... а у відповідь чую - все потрібно робити повільно,робити, не поспішаючи, шоковий сценарій буде згубним...

Link to comment
Share on other sites

Та ось вже зарікалася дискутувати з однією близькою людиною, але знов... я кажу, що перш за все потрібно здихатися  корупці і потім у нас почне в крані налагоджуватися, мені відповідають, що в крані, де матеріальні проблеми не стоять гостро - немає і корупції. Моя думка - неможлива багата держава поки існує система мзди, нечесні суди і т.п. За відсутності інших учасників дискусії вже починаю відчувати себе трохи несповна розуму) (сорі, моя перша тема, прошу дуже не бити)

 

:tu:

єслі в крані нєт води, значіт шо-то нє так в гєополітікє

Если создать условия, как в европейских тюрьмах, многие сядут добровольно!

слушно! і Ігорьок Діденко, зам мєністра це знає  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...