Перейти до змісту

Петруха наложил вето! Типа нехер брать кредиты в валюте)))


кноп

Recommended Posts

Какой жопой думали те дыбилы, которые, зная историю последних 30 лет, брали кредиты в валюте, при этом не имея доходов в валюте? :K

Какой нах компромисс?

Разве что признание дыбилов недееспособными :)

Ну, дебіл напевно тут ти, а не вони. На той ча гривневих кредитів практично не видавали.

Link to comment
Share on other sites

А так - нас мало. Практично зовсім нема. Достатньо глянути на сайт ЦВК по закордонному округу ;)

 

Згоден. :( ..а в Арізоні, принаймні із зареєстрованих, здається, я взагалі один. Ну шо ж  поробиш пустеля - :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А в українські реформи просто ніхто вже і не вірить... Якось ще згадують для ввічливості, аби уникати неприємніих слів в обличчя...

Якби були роформи, то в ЮЄЙ вже десятки років сиділи Форд, Єйтієндті, Дуглас тощо, а тут в "кои вєкі" Шеврон з чимось серьйозним зайшов і той втік за півроку...

Тому у вас в Києві і сидить жулік СОрос і збиткується.... з вас же самих...

 

Ще раз кажу - були б членом клубу і вам би списали і дали грошей. І могли б бути, разом з Польщею, наприклад. Та олігархії місцевій це ні до чого...

 

Та балачки про реформи - то просто такий фетиш, коли немає що казати по суті.

 

Шеврон, думаю, просто чекає, коли картина з цінами нафти-газу проясниться, територію вони ( і інші теж) вже собі помітили. Якщо вони навіть при Янику не парились умовами ведення бізнесу, то Сєня для них - це мале пиво.  B-) 

 

А по списанню боргів - думаю олігархи якраз були би дуже за це. Та й про списання ніхто на разі й не заїкався.

Link to comment
Share on other sites

Та балачки про реформи - то просто такий фетиш, коли немає що казати по суті.

 

Шеврон, думаю, просто чекає, коли картина з цінами нафти-газу проясниться, територію вони ( і інші теж) вже собі помітили. Якщо вони навіть при Янику не парились умовами ведення бізнесу, то Сєня для них - це мале пиво.  B-)

 

А по списанню боргів - думаю олігархи якраз були би дуже за це. Та й про списання ніхто на разі й не заїкався.

 

Когда хотят остаться не уходят страны...не закрывают офис...Это символика. Ее читают. Сеня - шестерка. Те, кто его поставили, оказались, видно, еще наглее Хряка...

Яке спысання??? кому? Украина член ЕС, кредитный рейтинг ее видели? играет в евроэкономике какую-то структурноценностную роль? Грекам фрицы списали сквозь зубы только потому, что хотели спасти евро,

а с ним свое лидирующее положение в ЕС от краха... выход из евро-зоны- кстати тоже символизм. и еще какой...  За гарни очи и обицянки нкито давно никому ничего не списывает.

Повторюю, фрицы не о греках волновались, о себе в первую очередь.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Когда хотят остаться не уходят страны...не закрывают офис...Это символика. Ее читают. Сеня - шестерка. Те, кто его поставили, оказались, видно, еще наглее Хряка...

Яке спысання??? кому? Украина член ЕС, кредитный рейтинг ее видели? играет в евроэкономике какую-то структурноценностную роль? Грекам фрицы списали сквозь зубы только потому, что хотели спасти евро,

а с ним свое лидирующее положение в ЕС от краха... выход из евро-зоны- кстати тоже символизм. и еще какой...  За гарни очи и обицянки нкито давно никому ничего не списывает.

Повторюю, фрицы не о греках волновались, о себе в первую очередь.

 

Та офіс то дрібниці, це ж не завод вивезли.  B-) 

 

В свій час полякам  в 1994 році списували, ніякої зони євро  тоді не було ( та вони й тепер не в зоні євро). Чому - тому що твердо вирішили включити Польщу в західний світ, ну і кацапи тоді були слабенькі. А тепер просто очкують Хуйла, який з себе корчить безбашенного пацана.   

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та офіс то дрібниці, це ж не завод вивезли.  B-)

 

В свій час полякам  в 1994 році списували, ніякої зони євро  тоді не було ( та вони й тепер не в зоні євро). Чому - тому що твердо вирішили включити Польщу в західний світ, ну і кацапи тоді були слабенькі. А тепер просто очкують Хуйла, який з себе корчить безбашенного пацана.   

 

Бред...

 

И скоко - скоко там списывли полякам?? Польшу никуда "включать"не надо было... она и так всегда была частью Запада. А от УКраина все никак  определиться не могла... С кем она... Мнахавекторность ( шо в простонародье назвыается проще - лядством).... вот и результат...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

От все-таки поважаю цього старого козла Сілентіо. Буває що скаже як зав`яже. Да фрицам боліла Греція, ну хто ж цього не знає :)

 

Ты давай кончай с индепенденством, а йды в 16 на выборы, кого б там ни номиновали наши люби гопивци! :D

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Бред...

 

И скоко - скоко там списывли полякам?? Польшу никуда "включать"не надо было... она и так всегда была частью Запада. А от УКраина все никак  определиться не могла... С кем она... Мнахавекторность.... вот и результат...

 

Ну ти даєш, консультант ( нічого, що я на 'ти' ?). Навіть договір такий був - Варшавський. B-) 

 

Списали їм, здається, 50% боргу на той час. А в борг поляки завжди вміли брати, були винні тоді десь 45 млрд. $.  :D  

Link to comment
Share on other sites

@RiG

 



Ну ти даєш, консультант ( нічого, що я на 'ти' ?). Навіть договір такий був - Варшавський. B-)

 

Списали їм, здається, 50% боргу на той час. А в борг поляки завжди вміли брати, були винні тоді десь 45 млрд. $.  :D  

 

Нічого. Варшавський догоговір - тільки форма, іншорідна оболонка якої не стало вмить. А суть - західна - була завжди! і за часів перебування у варшавському договорі також. не дарма ж була народжена  Солідарносьць в темні часи воєнного стану у глухі 80-ті...і вибухнуло Варшавське повстання у ДСВ, коли не хотіли бути окупованими Совком...

 

45 ярдів списали? а он Ехремов каже шо аж цілих 75! :D http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CBwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fnews.finance.ua%2Fru%2Fnews%2F~%2F312660&ei=gVu4VMWEBMKtygO4tIKIDg&usg=AFQjCNHCRfLLcwgw3H1lu8jlRgl3FAYgZA

Не знаю - кому вірити. :D  Я не знаю точних цифр, але було значно менше і йшлося про ті борги, які ще були взяті зокрема за часів РЕВ і які все одно вважалися такими що не можливо повернути. Про чисте списання іншого не йшлося, реструктуризація, взаєморозрахунки... так, і підтримка, була значна підтримка в рамках відповідних программ підготовки до вступу. Країна точно визначила свій напраямок руху - спершу НАТО, потім ЄС, і жодних коливань, хіба шо певні сумніви народу щодо ЄС, не було. Еліти були єдині. А що Україна? Врешті розродилася Асоцацією! За 23 з гаком роки! І ту відклала... Нє, нє через Путлєра...то відмазка, за яку з готовністю схопився укр. уряд., а через своїх любих олігархів, в першу чергу, які виявляється не готові... Вони ніколи не будуть готові, бо в ЄС таки живуть по іншому, а не по новому чи ще якось... Просто по іншому, ніж вони.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

@RiG

 

 

Нічого. Варшавський догоговір - тільки форма, іншорідна оболонка якої не стало вмить. А суть - західна - була завжди! і за часів перебування у варшавському договорі тикож. не дарма ж була народжена  Солідарносьць в темні часи воєнного стану у глухі 80-ті...і вибухноло Варшавське повстання у ДСВ, коли не хотіли бути окупованими Совком...

 

45 ярдів списали? а он Ехремов каже шо аж цілих 75! :D http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CBwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fnews.finance.ua%2Fru%2Fnews%2F~%2F312660&ei=gVu4VMWEBMKtygO4tIKIDg&usg=AFQjCNHCRfLLcwgw3H1lu8jlRgl3FAYgZA

Не знаю - кому вірити. :D  Я не знаю точних цифр, але було значно менше і йшлося про ті борги, які ще були взяті зокрема за часів СЕВ і які все одно вважалися такими що не можливо повернути. Про чисте списання іншого не йшлося, реструктуризація, взаєморозрахунки... так, і підтримка, була значна підтримка в рамках відповідних программ підготовки до вступу. Країна точно визначила свій напраямок руху - спершу НАТО, потім ЄС, і жодних коливань, хіба шо певні сумніви народу щодо ЄС, не було. Еліти були єдині. А що Україна? Врешті розродилася Асоцацією! За 23 з гаком роки! І ту відклала... Нє, нє через Путлєра...то відмазка, за яку з готовністю схопився укр. уряд., а через своїх любих олігархів, в першу чергу, які виявляється не готові... Вони ніколи не будуть готові, бо в ЄС таки живуть по іншому, а не по новому чи ще якось... Просто по іншому, ніж вони.

 

Поляки просто були набагато  більше національно свідомі, нація все-таки значно однорідніша, та й традиції свіжіші. В соціальному ж плані совок і у поляків досить міцно вкоренився ( дружина - громадянка Польщі, так що матчастину знаю дуже добре :D ).

 

Ну а борги Польщі були офіційні, яка різниця, коли їх брали ? Безнадійні вони може й були, але хіба тільки в тому, що полякам реально не світило їх виплатити без списання.

 

А щодо наших олігархів - якраз то в них проблем з інтеграцією в Європу буде найменше, ну хіба крім невеликої їх частини. Людям з грошима в принципі всюди добре.  :D 

Link to comment
Share on other sites

Вот нашел более менее адекватное описание ситуации с  польским долгом в цифрах.

 

Польша, имела наибольшую внешнюю задолженность среди бывших социалистических стран: в 1990 г. она равнялась 49 млрд. долл. Однако, стране удалось заключить соглашения о реструктуризации внешнего долга как с официальными кредиторами, так и с коммерческими банками. А потом, в 1991 г. Польша заключила соглашение с Парижским клубом, которое позволило достичь 50% сокращения самой задолженности и ее реструктуризации в 2009 г. Так, в конце 1993 г. внешняя задолженность Польши составляла уже 47,1 млрд. долл.(т.е. "списали" реально только два ярда! ) Часть оставленного долга была пролонгирована на 19 – 23 года с льготным периодом в 4 – 12 лет с прогрессивной шкалой амортизации, что обеспечивает лишь постепенный рост нагрузки по обслуживанию долга. Причем польский долг снижался в два этапа под присмотром МВФ при соблюдении Польшей принятых на себя обязательств по осуществлению рыночных реформ.
Однако, с 2007 года долги страны вновь поползли вверх и в начале 2014 года госдолг страны уже составлял 51,6% от ВВП – 276,1 млрд. долл.

 

 

Так шо не уподобляйтесь членам Партии Регионов с их фантастическими сказками :) 

 

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Вот нашел более менее адекватное описание ситуации с  польским долгом в цифрах.

 

Польша, имела наибольшую внешнюю задолженность среди бывших социалистических стран: в 1990 г. она равнялась 49 млрд. долл. Однако, стране удалось заключить соглашения о реструктуризации внешнего долга как с официальными кредиторами, так и с коммерческими банками. А потом, в 1991 г. Польша заключила соглашение с Парижским клубом, которое позволило достичь 50% сокращения самой задолженности и ее реструктуризации в 2009 г. Так, в конце 1993 г. внешняя задолженность Польши составляла уже 47,1 млрд. долл.(т.е. "списали" реально только два ярда! ) Часть оставленного долга была пролонгирована на 19 – 23 года с льготным периодом в 4 – 12 лет с прогрессивной шкалой амортизации, что обеспечивает лишь постепенный рост нагрузки по обслуживанию долга. Причем польский долг снижался в два этапа под присмотром МВФ при соблюдении Польшей принятых на себя обязательств по осуществлению рыночных реформ.

Однако, с 2007 года долги страны вновь поползли вверх и в начале 2014 года госдолг страны уже составлял 51,6% от ВВП – 276,1 млрд. долл.

 

 

Так шо не уподобляйтесь членам Партии Регионов с их фантастическими сказками :) 

 

 

 

Основне списання було ніби в 1994 році, ну й вони після цього зразу знову підгребли багатенько бабла.

 

Але сильно сперечатись не буду, глибоко питання не копав. Хоча було би варто, 'вапрос важний і актуальний'. :)  

Link to comment
Share on other sites

@RiG

 



Основне списання було ніби в 1994 році, ну й вони після цього зразу знову підгребли багатенько бабла.

 

Але сильно сперечатись не буду, глибоко питання не копав. Хоча було би варто, 'вапрос важний і актуальний'. :)  

 

Головна суть в тому - що

 

1. поляки винні все одно набагато більше ніж їм ніби то простили.

2. без ринкових реформ, проведення яких жорстко контролювалося міжнародними інституціями і власне кредиторами - ніякого списання і послаблення вони б не отримали.

 

Щодо Укрїни я можу закинуи Заходу лише одне - замість жорстко вмигати від її урядів реформ, чекали, коли врешті  вже вона визначиться... не хотіли надто навязуватися так бимовити.

Не вважали її 100% частиною Заходу (не всі,але більшість),

Імхо, це була хибна політика з самого початку.

 

Пороти треба було краще в 90-ті, аби не розгрібати весь бардак і не тілько економічни, який накописвся за весь час.

 

А все інше - треба закидати лише українській еліті і тим, хто її обирав і терпів стільки років.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...