Перейти до змісту

огромная благодарность Юлии Левочкиной(с)


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Не, я понимаю, шо комментаторы бы больше порадовались, если б Льовачкена свалила  вместе с рашидами. Ну а раз не свалила и даже стала помогать - надо за это Березу обосрать.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не, я понимаю, шо комментаторы бы больше порадовались, если б Льовачкена свалила  вместе с рашидами. Ну а раз не свалила и даже стала помогать - надо за это Березу обосрать.

 

Та ні, хай собі рве дупу по замовленню, це ж так свіжо і несподівано.  :weep:

Link to comment
Share on other sites

я и моё филологическое образование не можем промолчать:

несмотря на...

ну и запятые...

 

есть такая работа - депутатов грамоте обучать, раз уж я в трактористы не гожусь? :)

Змінено користувачем .Net
Link to comment
Share on other sites

моё филологическое образование не можем промолчать:

несмотря на...

ну и запятые...

 

есть такая работа - депутатов грамоте обучать, раз уж я в трактористы не гожусь? :)

 

Посторонісь, обиватєль. Народ прішол к власті і руліт вовсю.  :weep: 

Link to comment
Share on other sites

Не, я понимаю, шо комментаторы бы больше порадовались, если б Льовачкена свалила  вместе с рашидами. Ну а раз не свалила и даже стала помогать - надо за это Березу обосрать.

 

это все да, а береза тут каким боком?

Link to comment
Share on other sites

БУГОГА!!!!!!!

 

 

Представник української опозиції в Парламентській асамблеї Ради Європи, народний депутат Юлія Льовочкіна, закликала ПАРЄ зупинити Київ під час дебатів щодо впровадження санкцій проти РФ.

Про це повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди".

"Наша асамблея має протидіяти уряду України, який намагається побудувати стіну між Україною та Росією", - звернулася вона до асамблеї.

Льовочкіна нагадала, що парламентські вибори не відбулися в Криму та на Донбасі; вона вважає, що в цьому винна українська влада.

"Урядом сьогодні керує партія війни, яка прагне до продовження війни. А (секретар Радбезу Олександр) Турчинов взагалі має прізвисько Кривавий пастор", - заявила вона.

Льовочкіна утрималася від критики росіян у своєму виступі. 

Link to comment
Share on other sites

БУГОГА!!!!!!!

 

 

Представник української опозиції в Парламентській асамблеї Ради Європи, народний депутат Юлія Льовочкіна, закликала ПАРЄ зупинити Київ під час дебатів щодо впровадження санкцій проти РФ.

Про це повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди".

"Наша асамблея має протидіяти уряду України, який намагається побудувати стіну між Україною та Росією", - звернулася вона до асамблеї.

Льовочкіна нагадала, що парламентські вибори не відбулися в Криму та на Донбасі; вона вважає, що в цьому винна українська влада.

"Урядом сьогодні керує партія війни, яка прагне до продовження війни. А (секретар Радбезу Олександр) Турчинов взагалі має прізвисько Кривавий пастор", - заявила вона.

Льовочкіна утрималася від критики росіян у своєму виступі. 

 

Вот такая вот фигня...

 

И причём здесь Берёза казалось бы...

Link to comment
Share on other sites

ему уже два чела в фб кинули, посмотрим, что скажет  :gigi:


Юлія Льовочкіна пропонувала правки до рішення, в яких пропонувала визнати добровольчі батальйони "приватними арміями та незаконними збройними формуваннями"

Link to comment
Share on other sites

"Наша асамблея має протидіяти уряду України, який намагається побудувати стіну між Україною та Росією", - звернулася вона до асамблеї.


Льовочкіна нагадала, що парламентські вибори не відбулися в Криму та на Донбасі; вона вважає, що в цьому винна українська влада.


--------------


 


мне интересно, что эта коза там делает? цука это позор какой-то


Link to comment
Share on other sites

Что должен написать Береза в пейсбуке, чтоб сохранить лицо?

Я оказался @уйовым дипломатом, век живи век учись, буду меньше трындеть о будущих победах

 
 
3 мин. · 
 
Российская делегация обратилась к ассамблее о том, что у них не работают терминалы для голосования. Они мол далеки от мысли, что это сделано преднамеренно, но у них есть подозрения... Им ответили:
 
- Преднамеренно. Напоминаем вам, что российская делегация лишена голоса.
 
В зале хохот и аплодисменты.
Link to comment
Share on other sites

 

 Российская делегация обратилась к ассамблее о том, что у них не работают терминалы для голосования. Они мол далеки от мысли, что это сделано преднамеренно, но у них есть подозрения... Им ответили:

- Преднамеренно. Напоминаем вам, что российская делегация лишена голоса.

В зале хохот и аплодисменты.

LOL

Link to comment
Share on other sites

 

"Наша асамблея має протидіяти уряду України, який намагається побудувати стіну між Україною та Росією", - звернулася вона до асамблеї.

Льовочкіна нагадала, що парламентські вибори не відбулися в Криму та на Донбасі; вона вважає, що в цьому винна українська влада.

--------------

 

мне интересно, что эта коза там делает? цука это позор какой-то

 

 

Это называется квота, мой маленький модя...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...