Перейти до змісту

дуже фіговий початок лютого


garri

Recommended Posts

До того, що миротворчі війська ООН вводяться лише рішенням Радбезу ООН.

 

ну, ООН....  то яким чином Рашка може заблокувати рішення Радбезу ООН?

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

я також....   з самого початку, вже підкінець Майдану, стало ясно, що Путін все це не пpоковтне і введе війська...   тільки тоді не приходило на думку, що почне він з Криму...  але в тому, шо почне, сумнівів же не було))  і вже тоді ми на ФУПі піднімали тему введення військ ООН на схід України...  і вже тоді була мова, що Рашка заблокує....  інші писали: "а як же заблокує, коли вона зацікавлена сторона?"  особливо зараз, коли Рашка не тільки зацікавлена сторона, а по руки в крові...  чи має в цьому випадку НАТО рахуватись з її думкою?  крім того: "голубі шлеми" - це миротворчий контингент ООН, а не війська НАТО...  тут до чого голос Кацапії?

 

 

я совсем не специалист в этом вопросе, но по моему ООН действует только по согласию обеих сторон. то есть Украины и ДНРЛНР???? То есть некая Луганда должна дать согласие на ввод миротворцев.

Я скажу крамольную вещь, но она тоже сто раз обсуждалась. Россия нарушила мировой порядок, показав что международные институции полностью провалили свою миссию. Россия одержала сокрушительную победу.  А мир должен создавать новые институты сдерживания и противовесов. И это Россия с ее уебищной экономикой. А есть еще Китай.

Европа и США хотят заморозить лугандонский конфликт, но даже этого сделать не могут.

Link to comment
Share on other sites

До того, що миротворчі війська ООН вводяться лише рішенням Радбезу ООН.

100%, потому стоит задача блокировать право вето. На мой взгляд, это можно сделать только в случае признания фигуранта стороной спора согласно 27-ой статьи

http://www.un.org/ru/documents/charter/chapter5.shtml

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не "рішення ООН", а "рішення Радбезу ООН"

 

Ось з вікіпедії

 

Once a peace treaty has been negotiated, the parties involved might ask the United Nations for a peacekeeping force to oversee various elements of the agreed upon plan. This is often done because a group controlled by the United Nations is less likely to follow the interests of any one party, since it itself is controlled by many groups, namely the 15-member Security Council and the intentionally diverse United Nations Secretariat.

If the Security Council approves the creation of a mission, then the Department of Peacekeeping Operations begins planning for the necessary elements

Link to comment
Share on other sites

я совсем не специалист в этом вопросе, но по моему ООН действует только по согласию обеих сторон. то есть Украины и ДНРЛНР???? То есть некая Луганда должна дать согласие на ввод миротворцев.

Я скажу крамольную вещь, но она тоже сто раз обсуждалась. Россия нарушила мировой порядок, показав что международные институции полностью провалили свою миссию. Россия одержала сокрушительную победу.  А мир должен создавать новые институты сдерживания и противовесов. И это Россия с ее уебищной экономикой. А есть еще Китай.

Европа и США хотят заморозить лугандонский конфликт, но даже этого сделать не могут.

 

 

Ні, достатньо визнати Росію стороною конфлікту й не питати про ДНР та ЛНР.

Link to comment
Share on other sites

100%, потому стоит задача блокировать право вето. На мой взгляд, это можно сделать только в случае признания фигуранта стороной спора согласно 27-ой статьи

http://www.un.org/ru/documents/charter/chapter5.shtml

 

 

ось, значить впринципі є можливість якось вирішити цю ситуацію, якби хотіли))

ще одним непрямим доказом того, що це можливо, є те, що саме це питання досить активно обговорювалось десь в травні/ червні і після випадку зі збитим літаком  на сторінках Шпігеля(а це досить солідний видавець, можна сказати "проканцлерський")....  і от що цікаво, вони НІ РАЗУ не написали, що таке рішення неможливе, ні....  вони писали, що це невигiдно Україні, бо це законцервує ситуацію на сході України...    і я на це повелася, ще й писала про це на ФУПі... )))   тепер розумію, українській громадськості вже тоді потрібно було настоювати саме на такому рішенні...     вoно і зараз не пізно

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

я вважаю, що наш народ (справжні патріоти України) вже досить проявили свідомості, мужності і самовіддачі....   весь світ це побачив вживу, напротязі року вже гинуть кращі сини народу))  ми не дуже великий за чисельністю народ, ми не можемо допустити, щоб наших кращих чоловіків і далі так бездумно знищували...  ми( i колбасники ;) на Заході, і українські громадські організації  ) маємо починати бити в набат на сторінках світової преси про те, що наш народ несправедливо кинуто на жорнова історії, один на один з  могутнім агресором))

звучить дуже пафосно, але це  гірка правда :(

Змінено користувачем ценительница алей
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Або мати його нейтралітет. Наразі це є, наскільки я розумію.

 

 ну от...

 

і до того ж, Кацапія ж була, скоріше за все, і проти введення миротворчого контингенту ООН в Югославії?  а ввели ж таки...  

а тут Кацапія сама по руки в крові

Link to comment
Share on other sites

Не знаю, може багато хто і буде критизувати мою точку зору

але на мою думку, зараз настав момент, коли ми маємо  почати  ініціювати процес  введення миротворчого контингенту ООН))

не бачу іншого виходу на сьогодні...

на Анжелку  сильно давить індустріальний сектор, щоб не затягувала вузол на шиї  Кацапії..

Штайнмайер призиває США не надавати Україні зброї

що залишається нам робити?

ну чому як жінка то зразу  іде бла-бла в темі де вона НІЧОГО не розуміє.а пхається......Вам би про баняки.діточок,кохання і моральні ніштяки поговорити.а ви пхаєтеся і несете ПУРГУ в речах зовсім далеких від вашого реального досвіду .ЧОМУ? так свербить?

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 ну от...

 

і до того ж, Кацапія ж була, скоріше за все, і проти введення миротворчого контингенту ООН в Югославії?  а ввели ж таки...  

а тут Кацапія сама по руки в крові

Так, була, але там Штати руки викрутили. Клінтон таки не Обама.

Link to comment
Share on other sites

ну чому як жінка то зразу  іде бла-бла в темі де вона НІЧОГО не розуміє.а пхається......Вам би про баняки.діточок,кохання і моральні ніштяки поговорити.а ви пхаєтеся і несете ПУРГУ в речах зовсім далеких від вашого реального досвіду .ЧОМУ? так свербить?

чого ви на жінку лаєтеся ?

Поясніть їй в чому вона неправа та й потому.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Греція? чи Кацапія?  невже нічого не можна зробити, дивлячись на виключно небезпечну ситуацію в центрі Європи?

в НАТО нас не беруть, зброї не дають, - то хай  миротворчий контингент вводять (голубі шлеми, чи як їх там?)

я проти, щоб мою націю винищили до останнього порядного чоловіка :(

 

туда війдуть ТІЛЬКИ хуйлостанівці під видом ООН.Бо інакше чуркін накладе вето......тому всі дальші розмови про легалізацію хуйлостану на тих територіях вважаю закінченою.А хуйло З РАДІСТЮ то б зробив.Тому жіночу,щемливу ідею ЦА вважаю просто ТУПОЮ.ІМНО

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

чого ви на жінку лаєтеся ?

Поясніть їй в чому вона неправа та й потому.

Тому що діє СВОЇМИ емоціями,як ті бабки антимобілізаторки.Той сами стимул і той самий негатив.Чи з тупості чи просто по жіночому не грає ролі.Шкода від того не менша.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну чому як жінка то зразу  іде бла-бла в темі де вона НІЧОГО не розуміє.а пхається......Вам би про баняки.діточок,кохання і моральні ніштяки поговорити.а ви пхаєтеся і несете ПУРГУ в речах зовсім далеких від вашого реального досвіду .ЧОМУ? так свербить?

 

якась дивна ваша реакція? чи вам свербить "жіноча тема"? в якому столітті Ви живете???

 

ви не помітили, що багато чоловікам в цій гілці моя точка зору не здалася хибною, а навпаки....  ?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Лишний раз убеждаюсь что восприятие зависит больше от картинки по ТВ и вбросам в со сетях, чем от реальности. Кацапам навешали ПИЗДЮЛИН под Дебальцева таких, каких они уже лет 50 не получали. Это перекрывает весь негатив 100 раз. Да и какой негатив? Скрябин - дурак и поц, умер дурацкой смертью. Мусу жалко, но погиб как герой. Оружие пока не дают, но его и не давали до этого, а теперь вот разговоры пошли. Все нормально, не нойте. Какие миротворцы? Это будет конец Украине, т.к. мы потеряем контроль над ситуацией.
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Лишний раз убеждаюсь что восприятие зависит больше от картинки по ТВ и вбросам в со сетях, чем от реальности. Кацапам навешали ПИЗДЮЛИН под Дебальцева таких, каких они уже лет 50 не получали. Это перекрывает весь негатив 100 раз. Да и какой негатив? Скрябин - дурак и поц, умер дурацкой смертью. Мусу жалко, но погиб как герой. Оружие пока не дают, но его и не давали до этого, а теперь вот разговоры пошли. Все нормально, не нойте. Какие миротворцы? Это будет конец Украине, т.к. мы потеряем контроль над ситуацией.

згоджуся на всі сто.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Какие миротворцы?

миротворцы разные бывают. Корейская война тому пример. То, что мы привыкли называть американцами в Корее, на самом деле были войска ООН. Соответствующая резолюция СБ ООН.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тому що діє СВОЇМИ емоціями,як ті бабки антимобілізаторки.Той сами стимул і той самий негатив.Чи з тупості чи просто по жіночому не грає ролі.Шкода від того не менша.

чекай, то поясни людині.

я ж спеціально поснював, що Радбез ООН не зможе міротворцєв ввести, бо Росія згодиться лише на свій формат - а це буде повний пісєц. а все інше вона буде блокувати.

Є вихід - визнати її зацікавленою стороною, але таке не подіяло навіть у випадку МН17...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

миротворцы разные бывают. Корейская война тому пример. То, что мы привыкли называть американцами в Корее, на самом деле были войска ООН. Соответствующая резолюция СБ ООН.

Саме з часів корейської війни змінили принцип піскіперства.

Link to comment
Share on other sites

Саме з часів корейської війни змінили принцип піскіперства.

не обязательно применять измененные принципы для конкретного случая. А так они (МС) обычно применяются для разделения воюющих сторон при согласии этих сторон

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

згоджуся на всі сто.

 

звичайно, що я обома руками за, щоб ви мали рацію))

 

але хотілося б, щоб всі варіанти були грунтовно розглятуті, щоб потім собі не закидати, що щось не додумали

Змінено користувачем ценительница алей
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну чому як жінка то зразу  іде бла-бла в темі де вона НІЧОГО не розуміє.а пхається......Вам би про баняки.діточок,кохання і моральні ніштяки поговорити.а ви пхаєтеся і несете ПУРГУ в речах зовсім далеких від вашого реального досвіду .ЧОМУ? так свербить?

Ти мінусуй.але відтого твоя писанина на емоціях розумнішою не стане.Бо емоції добрі при сюсюканні про діточок.кухню і церкву (це для тебе німецька приказка :D ),а ватну (можливо і не свідому) пропаганду тут нести не треба.З тим на ФУП (ах там тебе забанили B-) ).

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

миротворцы разные бывают. Корейская война тому пример. То, что мы привыкли называть американцами в Корее, на самом деле были войска ООН. Соответствующая резолюция СБ ООН.

Не верю ни в каких миротворцев. Украину уже неоднократно пытались слить. Серьезные разговоры про оружие начались только после того, как ВСУ показала что может и хочет воевать. Так и надо продолжать. Наше спасение только в этом. Иначе нас кацапы будут кошмарить пока не уничтожат полностью. Змінено користувачем Abamenkov
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Саме з часів корейської війни змінили принцип піскіперства.

Тому і кажу-тільки коли будуть там хуйлостанівці,можлива резолюція РБ.А це для РОЗУМІЮЧИХ а не емоційних жіночок  доходить.

Змінено користувачем cynic
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

чекай, то поясни людині.

я ж спеціально поснював, що Радбез ООН не зможе міротворцєв ввести, бо Росія згодиться лише на свій формат - а це буде повний пісєц. а все інше вона буде блокувати.

Є вихід - визнати її зацікавленою стороною, але таке не подіяло навіть у випадку МН17...

Що пояснювати? Це вже ДАВНО на ФУПі (де наша ЦА до бану і перебувала) пересмоктали і викинули.А вона знову вже сюди принесла.Питання для чого?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти мінусуй.але відтого твоя писанина на емоціях розумнішою не стане.Бо емоції добрі при сюсюканні про діточок.кухню і церкву (це для тебе німецька приказка :D ),а ватну (можливо і не свідому) пропаганду тут нести не треба.З тим на ФУП (ах там тебе забанили B-) ).

 

вже розбанили ....))  

а ти домашній диктатор: дома жінці тільки про кухню і дітей дозволяєш говорити? :shuffle:

а мій чоловік вважає, що я маю рацію в цьому питанні, як і взагалі (але ж він європеєць, не соображає в укрреалiях? :nose3: )

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

якась дивна ваша реакція? чи вам свербить "жіноча тема"? в якому столітті Ви живете???

 

ви не помітили, що багато чоловікам в цій гілці моя точка зору не здалася хибною, а навпаки....  ?

 

ЦА цю тему на ФУПі ДАВНО перетерли.А ви там же сидите.тільки тепер чомусь сюди принесли.І не  треба про жіночок.Я їх люблю.але не коли вони свої емоції в політику тиснуть.........Ці бабці ,що блокували наших,що кричать про не мобілізацію зараз,теж на емоціях.а не на розумі діють.Ваш пост про миротворців з тієїж категорії.давлення на жалість,з негативним результатом.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...