Перейти до змісту

Ніколи Донбас не буде українським


Recommended Posts

Дякую, що не заперечуєш того факту що за хуйловські гроші займаєшся антиукраїнською пропагандою.

 

Спробую на тебе, ідіота, натиснути доповідь. П.14 правил.

Бо замість обговорити тези, ти женеш якусь муйню.

Доповідь.

 

ЗИ. Всіх інших теж стосується. Прошу обговорювати суворо за темою.

Link to comment
Share on other sites

Я капітан запасу. А ти?

Дядьку йдіть подалі, разом з вашим гавтаматом, званням та іншою сранню, якою ви нам мозги полоскали ще на фупі.

я вас добре пам"ятаю як ви в грудь шірокую себе стукали що помрете за батьківщину.

заткніться і мовчечки робіть свою справу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


"Лечение" этой проблемы состоит прежде всего в улучшении уровня жизни.

Ви вважаєте що у Кенігсбергу хоча б більшість хоче перейти до країн, у яких вищий рівень життя?

Link to comment
Share on other sites

Міклован. теза спірна.

Але в дечому вірна.

 

Я не маю знайомих що воюють там , то точку зору військових не відображу.

Але в мене є досвід спілкування з біженцями звідти. Так от більшість з них - вата. Непробивна.

Вони хочуть совєцького саюса. шахтьорів-гєроїв, водочьку по 5-30, крим-кавказ лєтом і молодість обратно.

Симулякри цього їм дає хуйло й вони йому вірять.


Ви вважаєте що у Кенігсбергу хоча б більшість хоче перейти до країн, у яких вищий рівень життя?

 

До речі - ні.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тому і питаю, нащо чи за чиї гроші займаєшся антиукраїнською пропагандою? Чи цього не розумієш???

Нема ніяких сумнівів в тому, що Миклован - з Мудачуківської бригади ботів. Усі його теми, усі пости - все йде по ольгінських методичках.

Link to comment
Share on other sites

@Ведмедик, а что вы хотите от тоталитарной страны, в которой за звонок в чужое посольство объявляют госизмену? Чтобы они дружно и громко рассказывали, где и как они хотят жить? От страны, в которой выборы и статистика исключительно нарисованные?  Статистика выезда из Хуйлостана говорит сама за себя. Оттуда - едут. Туда - хренушки. Ипанутые депардьи и сноудены не в счет.

 

Когда перестанут уезжать из Украины, тогда и проблема ваты на востоке исчезнет сама собой.

Link to comment
Share on other sites

Щойно до Рави прибули біженці з Горлівки. Приймати українців, які змушені втікати від війни, для нас не вперше. Однак є один нюанс: ніхто з офіційних органів ні півроку тому, ні зараз заздалегідь не повідомляв міську раду про їхній приїзд. Тому знову не можемо нормально організувати їхній прийом, знову змушені поспіхом шукати їжу, житло, одяг, посуд тощо. Чому держава протягом майже року так і не спромоглася налагодити механізм забезпечення допомогою внутрішніх біженців в Україні? Вони їй взагалі потрібні?

Link to comment
Share on other sites

Міклован. теза спірна.

Але в дечому вірна.

 

Я не маю знайомих що воюють там , то точку зору військових не відображу.

Але в мене є досвід спілкування з біженцями звідти. Так от більшість з них - вата. Непробивна.

Вони хочуть совєцького саюса. шахтьорів-гєроїв, водочьку по 5-30, крим-кавказ лєтом і молодість обратно.

Симулякри цього їм дає хуйло й вони йому вірять.

 

До речі - ні.

 

Там 7 тез. Як я їх бачу. Як і вашу відповідь. Дякую.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Щойно до Рави прибули біженці з Горлівки. Приймати українців, які змушені втікати від війни, для нас не вперше. Однак є один нюанс: ніхто з офіційних органів ні півроку тому, ні зараз заздалегідь не повідомляв міську раду про їхній приїзд. Тому знову не можемо нормально організувати їхній прийом, знову змушені поспіхом шукати їжу, житло, одяг, посуд тощо. Чому держава протягом майже року так і не спромоглася налагодити механізм забезпечення допомогою внутрішніх біженців в Україні? Вони їй взагалі потрібні?

 

А от мені цікаво, ця дописувачка задаючи таке питання у твіттері дійсно чекає що "держава" їй там відповість?

Link to comment
Share on other sites

Оце й є відповідь на питання - кому потрібен Донбас.

Та нікому.

 

Всі мені не цікаві. Крім України. Це її головна біль. Якої слід позбутись.

Бо обов'язково буде знову і знову - рузкій язиг, бандери, кормільци...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А от мені цікаво, ця дописувачка задаючи таке питання у твіттері дійсно чекає що "держава" їй там відповість?

 

Це не просто дописувачка, а мер Рави-Руської.

Й у кошторисі міста є лінієчка про державні субвенції на біженців.

Але держава містам їх не дає.

Link to comment
Share on other sites

Всі мені не цікаві. Крім України. Це її головна біль. Якої слід позбутись.

Бо обов'язково буде знову і знову - рузкій язиг, бандери, кормільци...

 

 

Чекай. Ти трохи неправий.

Бо приблизно такий самий ватостан острівцями й островами є, скажімо, на півночі Житомирської області, на Запоріжчині, на Полтавщині, Кіровоградщині.

 

Північна частина Луганщини маловатна. Там люди не хочуть в лнр лізти.

та й у слов"янську-краматорську можна вату прибити.

 

Була на цю тему гарна стаття в Тижні.

Link to comment
Share on other sites

Це не просто дописувачка, а мер Рави-Руської.

Й у кошторисі міста є лінієчка про державні субвенції на біженців.

Але держава містам їх не дає.

Ще краще, мер міста в твітері звертається до держави  :fp1: а сам він хто до речі?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Подарунки" з Донецька.

 

Если бы украинская сторона стреляла по городу, здесь бы постоянно светомаскировка была. Ни разу город Донецк не погружался в темноту. Здесь постоянно самая яркая иллюминация, свет горит в полную силу. Если бы наши стреляли, то все выключалось бы. Ни один снаряд в радиусе нескольких километров от меня не падал на территорию Донецка.

Но отсюда постоянно летят снаряды. У меня есть точные расчеты по согласованию с российской стороной, донецкой: сколько обстрелов было, сколько отсюда уходило на сторону Донецка, и сколько приходило. Получается, что в самые тихие дни из Донецка по нашим позициям выстреливалось до 30-40 тонн реактивных артиллерийских снарядов.

А в самые тяжелые – до 150 тонн. Если умножим на количество дней, то получится, что они уже выстрелили по нам около 5 тысяч тонн.

http://www.pravda.com.ua/articles/2015/02/4/7057430/


Путін пропонував Україні вчинити з Донбасом так, як він з Чечнею. Я б обмежився першою частиною його підходу...

Link to comment
Share on other sites

 теза спірна.

 

Точно. Треба дочекатися масового донецького терору у містах України, 

вибухів, смертей, а вже потім робити висновки. 

А те, що вони тваринно ненавидять все українське - не рахується. 

То таке, дурничка...

Те, що донецькі, котрі розповзлися Україною,

є потенційна шпигунська сітка ФСБ - також не рахується. 

Те, що вони на базарах агітують проти мобілізації - також не рахується.

І т.д. і т.п.

І т.д. і т.п.

І т.д. і т.п.

Link to comment
Share on other sites

Оце й є відповідь на питання - кому потрібен Донбас.

Та нікому.

Кому з них потрібен?

Цьому?

http://novayagazeta-ug.ru/sites/default/files/styles/body_main_img_720/public/news/08-2014/vandaly.jpg?itok=H17QD11H

 

Чи цьому?

http://i.obozrevatel.ua/8/1624516/gallery/302999.jpg

Link to comment
Share on other sites

Боюсь, що скоро Україна стане потрібною Донбасу...

 

– В Донецке много военных?

– Здесь огромное количество войск. И все новенькое, все из России. И после этого Лавров кричит "Дайте мне доказательства (присутствия российской армии и техники- УП)!". Какие доказательства? 26 штук МСТА-С3 (Российские самоходные гаубицы - УП) только по одной улице прошло.

Link to comment
Share on other sites

Дякую, що не заперечуєш того факту що за хуйловські гроші займаєшся антиукраїнською пропагандою.

Слухай, поговори тет-а-тет з українцями, котрі воюють на Донбасі.

Багато почуєш про донбасят. Просто на людях таке говорити не прийнято. 

Link to comment
Share on other sites

Чего вы набродились на Миклована?

Попробуйте по пунктам его ответить. Ну предположим освободили завтра тот район, дальше что? Реально реализовать то что он перечислил?

Единственная альтернатива этому - депортация ватного населения в Фашерашу. По типу судетских немцев.

Но нужно быть реалистами - это сделать не возможно

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...