Перейти до змісту

Саботаж на Малишева


Recommended Posts

Каже багато вати працює на Малишева, сдають танк чи БТР комісії - а він не заводиться - вся проводка порізана.

 

Якби ще не було згадки про комісію, то можна було б хоч якось повірити в разову диверсію, хоча на заводі з військовою прийомкою і серйозною відомчою охороною це самогубство. Але після згадки про комісію це явний бред. Перед будь-якою здачею комісії будь-яка техніка тестується кілька разів, останній раз за кілька десятків хвилин до здачі, і більше від неї відповідальний не відлучається. Повірте я знаю про що кажу.

 

Я так розумію, що надати замовлення тому ж Південмашу на тактичні ракети - то Пеці не треба...

 

А коли Південмаш готовий хоча б дослідний зразок представити?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

не вірю.

А от в те, що половину проводки могли забути підключити, бо спішили план гнати - запросто.

В Житомере и Львове да, а в Харькове вдобавок к тому еще и саботаж.

Link to comment
Share on other sites

Якби ще не було згадки про комісію, то можна було б хоч якось повірити в разову диверсію, хоча на заводі з військовою прийомкою і серйозною відомчою охороною це самогубство. Але після згадки про комісію це явний бред. Перед будь-якою здачею комісії будь-яка техніка тестується кілька разів, останній раз за кілька десятків хвилин до здачі, і більше від неї відповідальний не відлучається. Повірте я знаю про що кажу.

:tu: +100500

 

Ці казки для лохів. Або зіпсований телефон, як в анекдоті про Гоголя в парку.

Link to comment
Share on other sites

Не должны тупо пялиться, а должны просматривать в записи кто имел доступ к танку. И всех засветившихся на анализируемой пост-фактум записи - под подозрение и в разработку. Биография, опрос соседей и сослуживцев...

 

на детекторе лжи допросить, брехунцов-вредителей оставить с бойцами с передовой, которым ранее попадал бракованный БТР в одной комнате и выключить видеонаблюдение.

их там так воспитают, что саботаж как рукой снимет.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...