Перейти до змісту

Курва вылезла... Я и не сомневался...


Recommended Posts

Абориген, открою страшную тайну - не все любят мальчиков, некоторые предпочитают девочек. Меняй тактику. 

 

Так и я о том, что среди вас кишат пидарасы :pleasant: Бегаете в женских платьях, а потом обижаетесь :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Так и я о том, что среди вас кишат пидарасы :pleasant: Бегаете в женских платьях, а потом обижаетесь :fp1:

Может к дохтару? А то дедушка Фрейд, утверждает, что тайные желания, могут стать явными :)

Link to comment
Share on other sites

Может к дохтару? А то дедушка Фрейд, утверждает, что тайные желания, могут стать явными :)

Харек я сам врач и не пидар. Так шо тебе к дедушке ишаковичу, он вылечит. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Опять пару вопросов. Дес, скольких рашистов именно ТЫ зававлил???

Ответ- куй целых, куй десятых. Так же как и кремлевская праститутка брюзжанин...

Не, получить УБД - вы тут как тут... А вот кого завалить - так это к Финиксу и прочим. вам же - корочки и льготы...

Твари блядь :bluet:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Твари блядь :bluet:

 

Не тебе йульканутой твари кремлёвской и не твоей путлеровской блядине открывать свои чсерные продажные пасти. Омерзительный йулька продажного только такой же дебильный москаль.

Link to comment
Share on other sites

десантник года два отслужил на востоке в элитном подразделении 

редис ты просто гавнюк

тупой гавнюк

Ага. в элитном, на востоке и все такое...

Ни разу не был в боестолкновении...

Зато бабла и выслугу отхерачил по полной :tu: как и ты...

Да, и приведи сроки службы вашей- дата зачисления, место дислокациии...

Link to comment
Share on other sites

35433395_1707673969268070_36240448068098


Ага. в элитном, на востоке и все такое...

Ни разу не был в боестолкновении...

Зато бабла и выслугу отхерачил по полной :tu: как и ты...

Да, и приведи сроки службы вашей- дата зачисления, место дислокациии...

 

только после сроков твоей службы манда с ушами

Link to comment
Share on other sites

Yuriy Vitrenko
5 год

Чи є заслуга Тимошенко у перемозі України в Стокгольмському арбітражі?

Як у Стокгольмі з кожної української родини був знятий борговий зашморг у 112 тис грн і чому зараз, навпаки, вони мають отримати 4,4 тис грн від Газпрому я зрозумілою мовою написав у попередній записці.

Тут я також зрозумілою мовою пишу про роль Тимошенко. Бо як тільки я пишу про перемогу в Стокгольмі, особливо палкі фанати Юлії Володимирівни мені закидають, що я не пишу про її роль у цій перемозі. Виправляюся!

Роль Тимошенко у перемозі у Стокгольмі - ніяка. Так фанатам Юлії Володимирівни зрозуміло? Тому і не писали, бо не було у неї якось ролі, про яку можна було б писати.

Навіть завдячувати можливості судитися проти Газпрому у Стокгольмі, а не в Москві, ми маємо не домовленостям Тимошенко-Путін, а тогочасному заступнику голови Нафтогазу Діденко, який в останній момент вставив відповідне положення в контракт.

У самому арбітражі Тимошенко не брала ніякої участі. На відміну від того ж Діденка, який виступав свідком на процесі і таким чином сприяв нашому виграшу.

До Тимошенко зверталися з проханням виступити свідком. Але так і не отримавши у визначений проміжок часу необхідних запевнень щодо згоди виступити свідком на українській стороні, розраховувати на допомогу Тимошенко не доводилося.


А от скільки втратили українські родини через газові контракти Тимошенко-Путін, у чому вина Януковича, Фірташа, Бойка та Льовочкіна, чому ці втрати не можна було компенсувати через арбітраж у Стокгольмі, читайте у наступних записках. І про премії команді, яка перемогла Газпром, теж напишу. Дочекайтесь будь-ласка.

P.S. Журналістам, які очікують на коментарі щодо нашого подання в апеляційний суд. Ми сьогодні-завтра облікуємо текст подання в перекладі зі шведської на англійську. Ви його почитаєте, знайдете для ваших читачів та глядачів багато цікавого, і коли у вас буде документ на руках ми вам все завтра прокоментуємо.

Link to comment
Share on other sites

Благодарим Диденко, а посажена за контракт почему-то Тимошенко. Главное ни слова, кто разорвал кучмовский контракт по 50? Кто заморозил Алчевск? Такие себе неудобные вопросы, хотя найти на Вики статью "газовые войны", не составляет труда. Память однако у народа, как у золотой рыбки.
Link to comment
Share on other sites

Синок конотопської відьми гідний своєї мами. Ще й з преміями за наш рахунок.

п.с. Діденко тишком-нишком вставив пункт про Стокгольмський арбітраж!  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Синок конотопської відьми гідний своєї мами. Ще й з преміями за наш рахунок.

п.с. Діденко тишком-нишком вставив пункт про Стокгольмський арбітраж!  :nose3:

 

 

а йуля дочка таксистки

ну то й шо?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...