Перейти до змісту

Давно не був на фупі - зайшов, а в них там свєтопрєдставленіе


Silentio

Recommended Posts

ОлдБой готовий відмовитись від НАТО і ЕС заради миру с Путлером,

а Задарма  в хвіст і гриву жене на Педрилью і на його перемирря :lol2:

 

Там шо, ролєвиє ігри тепер? :shuffle:

 

Соррі, за флуд, не втримався, бо реально рота відкрив як прочитав  :D

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Там Задарма чуть ли не юльком, дурой и другими не хорошими словами ругают :fp1:

КУда катицца мир фуп :gigi:

Люди на нервах.не розуміють що за кулісами і які підводні течії.Просто не встигають за швидким і часом неочікуваним плином подій....Грубпо кажучи іде наука в ході мерзоленського кардибалету.просіяння всіх і кожного зокрема.будується фактично кожний індивід наново.ломаючи стереотипи і минулі догми.народжується нація.різко.....Хоч одна приємна подія,хоч і на фоні війни і балансування над економічною прірвою.Витримаємо-матимемо величезний шанс руху вперед.особливо зараз іде сепарація і коагуляція молоді і підростаючого покоління.Ці вже ні "узького міра" ні "братства" не потерплять.так що я цинічний оптиміст.Бо знаю скільки ьто коштуватиме і крові і життів. 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Люди на нервах.не розуміють що за кулісами і які підводні течії.Просто не встигають за швидким і часом неочікуваним плином подій....Грубпо кажучи іде наука в ході мерзоленського кардибалету.просіяння всіх і кожного зокрема.будується фактично кожний індивід наново.ломаючи стереотипи і минулі догми.народжується нація.різко.....Хоч одна приємна подія,хоч і на фоні війни і балансування над економічною прірвою.Витримаємо-матимемо величезний шанс руху вперед.особливо зараз іде сепарація і коагуляція молоді і підростаючого покоління.Ці вже ні "узького міра" ні "братства" не потерплять.так що я цинічний оптиміст.Бо знаю скільки ьто коштуватиме і крові і життів. 

 

Я це розумію, але ж імхо ще є особливий фупівський фактор, ну з певного часу як одна самиця голкового ссавця до кнопки дірваалась :D

Масса дивних нових ніків - несуть таке, що на голову не налазить.... Зате є і стабільність - Болукан болуканить завзято- як ніколи :lol2:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я це розумію, але ж імхо ще є особливий фупівський фактор, ну з певного часу як одна самиця голкового ссавця до кнопки дірваалась :D

Масса дивних нових ніків - несуть таке, що на голову не налазить.... Зате є і стабільність - Болукан болуканить завзято- як ніколи :lol2:

Тому що на форум поступово приходять 30 літні.виховані в ЗОВСІМ іншому середовищі і з іншим баченням проблем.А часом просто не навчених глибоко дивитися (це я так зі "старечої вредності" бухтю на них :) ). Форум поступово міняє як вікову так і  ОСВІТНЮ категорію дописувачів.Ну і не забувати,що багато там вирішують свої маленькі грошові питання (за мзду малую ведуть партійні ігри чи ігри органів ;) ).На рахунок голкоссавних- ну як кожна жінка вона діє емоційно,хоча впевнена.що ні :D  Крім того старі штампи (тоді коли вона ще була " губкою") не так легко вичавити.Тому і така каша з почуттів.думок,штампів і нового досвіду.Але вже не квочка.І це позитив. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ОлдБой готовий відмовитись від НАТО і ЕС заради миру с Путлером,

а Задарма  в хвіст і гриву жене на Педрилью і на його перемирря :lol2:

 

Там шо, ролєвиє ігри тепер? :shuffle:

 

Соррі, за флуд, не втримався, бо реально рота відкрив як прочитав  :D

 

    Та да . Особлива гілочка . Теж прочитавши не повірив що то ОлдБой пише . Хоча ... в нас уже була перепалка ( і допомога в вигляді Ельфа підтянулась ) з приводу терористичних банд-формувань ... тоді ОлдБой теж завернув шо капєц .

 

 Я вже давав тут посилання на ту гілку ФУПу , спробував привести до почуттів , наразі навіть щось получилось .

Link to comment
Share on other sites

  НМД . За Незалежність ми мусимо битися , а не те що там намуляло комусь на діванчику .

Ось бачиш-як тільки перестав вірити,а подивився і проаналізував всю гаму-зразу інша людина.Юлькізм тяжко виходить,бо фактично людина з віри переходить на факти........тільки не кажи,що ти ніколи не був сектантом і не вірив мамці.Збоку то видно було прекрасно........Юлька не ідол,не ікона а жива людина зі слабостями і пороками.Олдбої з елками цього просто НЕ МОЖУТЬ сприйняти.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

    Та да . Особлива гілочка . Теж прочитавши не повірив що то ОлдБой пише . Хоча ... в нас уже була перепалка ( і допомога в вигляді Ельфа підтянулась ) з приводу терористичних банд-формувань ... тоді ОлдБой теж завернув шо капєц .

 

 Я вже давав тут посилання на ту гілку ФУПу , спробував привести до почуттів , наразі навіть щось получилось .

 

Перша думка була стандартна - сперли нік, але ж там тепер мега крутий захист серверу :fp1:

Залишається одне - важка атмосфера фупівського клубу зіграла з ним злий жарт :D

 

Я б теж там поїхав, це вже нажаль давно не КЛУБ, тим більш елітний, за що я колись шанував певною мірою той ресурс.. Тепер ти там  наче сидиш на стадіоні і

дискутуєш з цілим сектором фанатів іншої команди, причому поки ти намагаєсся зняти великі шамтки гівна, яким тебе закидують одна группа опонентів,

інша вже починає тебе шмагати битою по спині :weep:  :lol2:  :weep:

 

Вільна реєстрація таки своє зробила... "Клуб" перетворився на стадіон, де половина не знає взагалі який матч наразі відбувається :) Імхо, звичайно.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Тому що на форум поступово приходять 30 літні.виховані в ЗОВСІМ іншому середовищі і з іншим баченням проблем.А часом просто не навчених глибоко дивитися (це я так зі "старечої вредності" бухтю на них :) ). Форум поступово міняє як вікову так і  ОСВІТНЮ категорію дописувачів.Ну і не забувати,що багато там вирішують свої маленькі грошові питання (за мзду малую ведуть партійні ігри чи ігри органів ;) ).На рахунок голкоссавних- ну як кожна жінка вона діє емоційно,хоча впевнена.що ні :D  Крім того старі штампи (тоді коли вона ще була " губкою") не так легко вичавити.Тому і така каша з почуттів.думок,штампів і нового досвіду.Але вже не квочка.І це позитив.

 

 

Певно так воно і є :)

 

Але все одно, мені якось затишніше з освіченими "пердунами" , хоча в житті я аж ніяк не ретроград :D

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Цинік  . Справа   в  тому  що  вірив  і  зробив  СВІЙ  вибір - різні речі  .

Я  так  само  робив  вибір  за Ющенко  бо  вірив  ,  але  це  не святая  вєра сєкти .

І повторюсь -  мій  вибір  націоналісти  ( яких  треба перевиховувати в проукраїнських  але  громадянських )  . Давно  .  Розумієш  чому  Чорновіл  в свій  час а не Чучма ? 

 

 І іще  - Ющенко  єдиний  мій вибір  який  такі  переміг , але потім  зрадив  ... тут  є і  проблема віри  і  проблема  вибору  . Але  не в мені ! 

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Перша думка була стандартна - сперли нік, але ж там тепер мега крутий захист серверу :fp1:

Залишається одне - важка атмосфера фупівського клубу зіграла з ним злий жарт :D

 

Я б теж там поїхав, це вже нажаль давно не КЛУБ, тим більш елітний, за що я колись шанував певною мірою той ресурс.. Тепер ти там  наче сидиш на стадіоні і

дискутуєш з цілим сектором фанатів іншої команди, причому поки ти намагаєсся зняти великі шамтки гівна, яким тебе закидують одна группа опонентів,

інша вже починає тебе шмагати битою по спині :weep:  :lol2:  :weep:

 

Вільна реєстрація таки своє зробила... "Клуб" перетворився на стадіон, де половина не знає взагалі який матч наразі відбувається :) Імхо, звичайно.

 

так, і вони дійсно так вважають.

:pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Але все одно, мені якось затишніше з освіченими "пердунами" , хоча в житті я аж ніяк не ретроград

Все просто, вы в интернете ищете отдыха. А они ищут возможности выразиться.

Link to comment
Share on other sites

Тимашонка своими последними заявами вызвала у юльков когнитивный диссонанс?  :nose3:

 

"мамкині" несподівані кульбіти викликають у її вірних тимчасовий серйозний збій програми

іноді це фатально, як у Garant-a

Link to comment
Share on other sites

Так, ФУП змінювався протягом останніх років. А от чи то разом з країною, чи навпаки - в іншому напрямі? Здебільшого, вважаю. в іншому. Купа відвертих тупих придурків, чи то на роботі, чи то за покликанням...

Як в лугандонії упорота вата, так і тут є аналог дрищавої вишивати. Лижуть сраки можновладцям. Жодної свіжої думки, чи аргументованої критики, чи конструктивних пропозицій...

В модерах малахольна на всю бошку йожа...

Ну і час такий, не кожен здатен розібратись. На жаль...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"мамкині" несподівані кульбіти викликають у її вірних тимчасовий серйозний збій програми

іноді це фатально, як у Garant-a

Garant насамперед русскій православний, і він ним залишився. Там ніякого збою немає.

А взагалі, в Україні немає політичних партій у традиційному розумінні. Такі собі ситуативні об'єднання бажаючих увірвати шматок державного пирога.

Тому й об'єднуються вони навколо більш-менш харизматичного лідера, а не довкола реальної програми. Бо програму вони не можуть, та й не збираються виконувати, а за рахунок лідера можна пролізти у владу. Пару-трійку популістських законів протиснуть і все, а те, що часто їх виконати неможливо їх не турбує.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Так, ФУП змінювався протягом останніх років. А от чи то разом з країною, чи навпаки - в іншому напрямі? Здебільшого, вважаю. в іншому. Купа відвертих тупих придурків, чи то на роботі, чи то за покликанням... Як в лугандонії упорота вата, так і тут є аналог дрищавої вишивати. Лижуть сраки можновладцям. Жодної свіжої думки, чи аргументованої критики, чи конструктивних пропозицій

 

Хм...

 

А ну, виключіть на трохи комп'ютера і просто вийдіть на вулицю.

Чи багато ви там почуєте свіжих думок, аргументованої критики та іншого конструктиву?

 

Ой, шось сумніваюся...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

На вулицю? Ну ви місце знайшли...

Хоча там багато дечого можна почути. В транспорті ще.

Свіжість думок таки рідко почуєш і в експертному середовищі. Тут ви маєте рацію.

Але хоча б аргументи...

Link to comment
Share on other sites

Тимашонка своими последними заявами вызвала у юльков когнитивный диссонанс?  :nose3:

 

голосование за Пшокина сильно удивило, особенно после коментов Власенко. Да и зачем там коменты

 

но самое разочаровывающее - это их министр, с международным позором страны приходится сталкиваться каждый день, по работе.

по стопам Свободы - 1 в 1

 

обманывать самому себя и уподобляться дрыщам - у меня не получится.

так прикинул, для себя, если через месяц ничего не изменится (а там можно и без новых законов, было бы желание), то придется остаться вообще без политических предпочтений на данное время.

Link to comment
Share on other sites

ФУП з"їхав з глузду ще на початку літа. Там щось дивне робилося .

 

Цікаве спостереження щодо часу. Це мабуть тоді, коли йожа зі славом створили новий ФУП і дорвались до керівництва?

Link to comment
Share on other sites

да, там пиздец нарид невменяемым стал

 

Угу.

 

Меня забанили как бота.

 

Не, я могу быть нехорош. И даже плох. И даже совсем кому-то отвратителен. Но "бот"? При 10 годах половоактивной жизни на форуме? Чтобы такое ляпнуть надо деревянную башку с гнилой паклей иметь.

 

Предыдущий бан тоже был смешной. А ещё фишка с выкидыванием в предбанник. Просто так. "Посиди, мол, дружок".

 

Пристрастное модерирование загубило не один форум. На ФУПе оно было умеренно-пристрастным (за исключением октября-ноября 2004). А сейчас там чисто "война с врагами". Хорошего не будет.

Змінено користувачем Жорж Велосипедов
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...