Перейти до змісту

Двічі несудимий ще живий


Гість Хома

Recommended Posts

щось якось стрьомно за нього....

Посадили у профіль, макіяж нанесли аж на вуха та і то не рівномірно...

 

Чи то пластилин?...

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

ыыыы

 

 

 

"Я считаю, что это будет хорошо для Украины. Не уверен, что будет хорошо для него. Мы ждем его с нетерпением и готовы к встрече. Чем быстрее он вернется в Украину, тем лучше будет для Украины. Пусть возглавит протестное движение. В лучшем случае – в тюрьме", – сказал президент.


Об этом он заявил на пресс-конференции во время визита в Запорожскую область, передает УНН.

Link to comment
Share on other sites

ыыыы

 

 

 

"Я считаю, что это будет хорошо для Украины. Не уверен, что будет хорошо для него. Мы ждем его с нетерпением и готовы к встрече. Чем быстрее он вернется в Украину, тем лучше будет для Украины. Пусть возглавит протестное движение. В лучшем случае – в тюрьме", – сказал президент.

Об этом он заявил на пресс-конференции во время визита в Запорожскую область, передает УНН.

:fp1: Пороху нужно меньше трепать языком, а больше делать.

Link to comment
Share on other sites

Певне в хряка бабло на війну закінчується, піде в польові командири. А шо ? Буде Вітька-Верту(хай), замість загубленого мотороли

 

ЗІ. ну як тобі спиться, сцикло єнаківське ? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Паралельна реальність існує - в Хуйлостані . Хряк та Азірів вєщают , антімайдан під гаслом " Гадавщіна майдана - нє забудєм нє простім " . Якби ж то сюр ...

 

 На Заході дивляться на цю гидоту і розуміють наскільки хвора паРаша ...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...