Перейти до змісту

Что бы доказать , что йулька сука мне потребовалось 10 лет титанического труда...


хозяин

Recommended Posts

Аутсайдер, на відміну від тебе, юльковатніка і мерзотника, всепропальщика,

зараз на фронті, щоб ти знав.

І тобі амерзотнику, до нього далеко!

Але в тебе є шанс бути краще нього ! А ну, чи ти зможеш?

    Мені  достатньо робити те  що  я роблю . Про все пропало  . Хоч один мій  пост  сюда  зацитуй  .

 

 Ненавиджу дрищевату  . Як і дрищів . Крадії і  корупціонери  . Як  і таких самих юльків .РіГ до речі сам зізнався що мєнтам дає .

От іди свого  таваріща перевиховуй .

Та з  ким я розмовляю . 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Уже писал сегодня, выхода нету, тока Саакашвили.

 

Я зможу. Потрібно лише одне - дати мені право скласти проскрипційний список чоловік так хоча б на 500. Ну добре, нехай на 300. B-)

Link to comment
Share on other sites

    Мені  достатньо робити те  що  я роблю . Про все пропало  . Хоч один мій  пост  сюда  зацитуй  .

 

 Ненавиджу дрищевату  . Як і дрищів . Крадії і  корупціонери  . Як  і таких самих юльків .РіГ до речі сам зізнався що мєнтам дає .

От іди свого  таваріща перевиховуй .

Та з  ким я розмовляю . 

Як видно, ти вмієш лише одне --- ненавидіти. Є більш мудрі речі в житті, такі як СПРОБУВАТИ зрозуміти, наприклад. Ти здатний до цього?

Link to comment
Share on other sites

  Хазяін  . Ви пам'ятаєте як по  черзі Бендукідзе  працював спочату  з Петровичем  а потім  з  Олексійовичем ?

 Вірніше  так  і  не почав  .

 

Бендукидзе земля ему пухом это голова!!!! И с бездельниками и популистами он работать априори не мог.... 

Link to comment
Share on other sites

Як видно, ти вмієш лише одне --- ненавидіти. Є більш мудрі речі в житті, такі як СПРОБУВАТИ зрозуміти, наприклад. Ти здатний до цього?

  Кого зрозуміти ?  Крадія  вбивцю чи  корупціонера ? 

Чи недолугого  політика , як мінімум  сцикуна ,із-за якого  в результаті  загинули  знайомі  і  рідня ? 

Зрозуміти  більш  ніж  можу , простити навіть можу - але  ненавидіти не перестану .

 Теж саме  скажу  що й Циніку  - віра і вибір  РІЗНІ РЕЧІ !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Кого зрозуміти ?  Крадія  вбивцю чи  корупціонера ? 

Чи недолугого  політика , як мінімум  сцикуна ,із-за якого  в результаті  загинули  знайомі  і  рідня ? 

Зрозуміти  більш  ніж  можу , простити навіть можу - але  ненавидіти не перестану .

 Теж саме  скажу  що й Циніку  - віра і вибір  РІЗНІ РЕЧІ !

Достойна відповідь, дякую та щей  без грубощів.

На якому фронті?

Там де йде війна в Україні.

Link to comment
Share on other sites

Бендукидзе земля ему пухом это голова!!!! И с бездельниками и популистами он работать априори не мог.... 

 Так  отож .  І  його  так  і не допустили  до реальної  роботи .

А Міхаіл напевно й  сам в  те лайно  не хоче  лізти  .

Я  повторюсь -  знаючи  жаду  влади  і  те  наскільки  велика недовіра  у Петра Олексійовича до всих  ... навряд  чи  Саакашвілі  буде  допущений  реально  керувати . З  Кролем  ... той  дивний ,  але весною  Бендукідзе  не  став  реальним  провідником  і у Сєні- його  амбіції  тут точно  помішали (Сєні) .

Link to comment
Share on other sites

    Мені  достатньо робити те  що  я роблю . Про все пропало  . Хоч один мій  пост  сюда  зацитуй  .

 

 Ненавиджу дрищевату  . Як і дрищів . Крадії і  корупціонери  . Як  і таких самих юльків .РіГ до речі сам зізнався що мєнтам дає .

От іди свого  таваріща перевиховуй .

Та з  ким я розмовляю . 

 

Хе-хе, от найшов корупціонера, бюторасина тупа.  :weep: 

 

Минулого літа один раз дав гайцям аж 50 грн, бо перевищив трохи на трасі і не мав часу писати півгодини протокол, спішив на зустріч. А чмошник тепер скаче і розказує вже 10-й раз про охеренну корупцію, яку я розвів на дорогах. 

 

Але що взяти з дешевого кондома, який сере на форумах за копійки. :bluet:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Минулого літа один раз дав гайцям аж 50 грн, бо перевищив трохи на трасі і не мав часу писати півгодини протокол, спішив на зустріч.

 

Теперь иди забирай назад - только так ты можешь искупить вину...

Link to comment
Share on other sites

 РіГ .  Перепрошую  . Ти за  базар  колись відповіси  . Не беру і не брав ні копійки за форумну писанину .А  пожертви  робив для Майдану , як  і  дзвінки на 565  як і роблю  ще  багато чого .Пропонував  поспілкуватись в Зелло  ... ну то таке .

Як 

розуміти  таких як  РіГ ?  Там же просто вавка  в голові . А  Аутсайдер  ... він не знав  про наслідки 2013  в 2010 році  ... але  спрогнозувати міг   що Хряк  сяде на табурєтку - крєпкій  хазяйствєннік і україножер  ... але  ладно - якщо воює хай Бог береже  . То навіть велика  ціна  за власні  помилки .

Link to comment
Share on other sites

 РіГ .  Перепрошую  . Ти за  базар  колись відповіси  . Не беру і не брав ні копійки за форумну писанину .А  пожертви  робив для Майдану , як  і  дзвінки на 565  як і роблю  ще  багато чого .Пропонував  поспілкуватись в Зелло  ... ну то таке .

Як 

розуміти  таких як  РіГ ?  Там же просто вавка  в голові . А  Аутсайдер  ... він не знав  про наслідки 2013  в 2010 році  ... але  спрогнозувати міг   що Хряк  сяде на табурєтку - крєпкій  хазяйствєннік і україножер  ... але  ладно - якщо воює хай Бог береже  . То навіть велика  ціна  за власні  помилки .

 

Важко уявити, що таку херню, яку ти тут часто несеш, можна тулити бесплатно. :fp1:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Соррі, Elguider  за мої епітети до тебе.

Комент свій виправила, хоча і пізно. Перший раз так грубо написала, соромно мені.

   Прочитав  . Слухайте  . Ви в дитсадку  вихователь ? Дуже схожем .

 

 Краще  дрища може  бути  лише  дрищ  . Мені  на них  рівнятись ? Хай  перевиховуються як і юлькі .

Link to comment
Share on other sites

   Прочитав  . Слухайте  . Ви в дитсадку  вихователь ? Дуже схожем .

Я ще сама туди хожу, ашо? :nose3:

 

Кто воюет? Аутсидер воюет???

Этот гандон может воевать только с комарами у себя в Техасе :D

 

За цими словами Ви хочете скрити недолугість і страх і зависть, що він краще Вас.Да.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...