Перейти до змісту

Йуля объявила войну кролю...


хозяин

Recommended Posts

Там мужиков нема, дак вони до нас на сайт притютюндрились. шоб загравать до гусаров. :nose3:

Да не очкуй, успокойся! :kez_04: 

У нас с тобой разные представления о том каким должен быть мужчина,

так что не ревнуй почемзря

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Остання відповідь

Да не очкуй, успокойся! :kez_04:

У нас с тобой разные представления о том каким должен быть мужчина,

так что не ревнуй почемзря

Афигеть! Хоней гусаром себя представила? :fp1:  :fp1:  :fp1:

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тетьки, дурдомчанке, ночь на дворе, ваши биндюжники вас уже заждались по койкам, не?

 

А вы тут все плаття рвёте во славу хульки   :)

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1:

Тобі то не поможе,заголову хапатися.раніше треба було думати.коли грюкала дверима з нервів.Це тобі не дурдом юльківський,тут пам"тають твої художества .юлькоботка -пропагандонка

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Для злодіїв вона дійсно ворог, ненависний і жорсткий.

А Ви яку причину маєте для такого презирства на її адресу?

Чи це секрет? :shuffle:

За брехню,позерство,жадобу влади ЗА БУДЬ яку ціну,підлість.Це для початку.......Я просто вмираю з сміху.коли мені говорять "сліпі сектанти".що мамка для злодіїв ворог.ну майте совість і розум.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:gigi: Вы плохо смотрели. Хотя в ваших синячих группах их нет, конечно.

Тьотю фаю синячкою назвати :D  От тупе юльківське штабне створіння.всі навколо вороги.як не синяки то дрищі .а бюо порошки і т.д.І всі мішають мамці і її секті і вже скільки років.І ,що смішніше,їх все більше і більше.як не стараються юлькоботи рівня алії,оладушка чи тепер кадри.З 51% в 2010 до 95 % восени 2014.ростуть вороги як роса на сонці.так швидко,що навіть мамка не відсвічується сильно.Одні нарвані дурдомівські тіточки,готовими іти на голгофу і портрети цілувати качанівської лярви на колісцях, розбавлені пару сентиментальними хлопчиками і дідусями.Правду кажуть кожний соціум має 5-6% юродивих.для яких завжди знайдеться кумир.

Змінено користувачем cynic
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

.Правду кажуть кожний соціум має 5-6% юродивих.для яких завжди знайдеться кумир.

 

Тоді Гамериці  точно хана - 51% за точну копію Улі Ладимирівни хоча й іншої раси і статі - то вже діагноз :lol2:  :weep:  :lol2:  

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Тоді Гамериці  точно хана - 51% за точну копію Улі Ладимирівни хоча й іншої раси і статі - то вже діагноз :lol2:  :weep:  :lol2:  

 

Це ти про круза.санторіума.пола і інших чайників? :nose3:........Де ти бачив кумира в особі обами.Хіба для твердих бро.А ті що за обаму голосували-деякі і далі підтримують.деякі розчарівалися,деякі в чомусь розчарувалися.в чомусь ні.Нормалька для преза на другому сроці і при такій ШАЛЕНІЙ і ТУПІЙ антипропаганді власне тих про кого я говорю вище.І дай Бог,щоб вони і далі гавкали і робили все.щоб "ні кроку взад,тільки на конфронтацію".Аплодуватиму стоя,бо то тільки поможе хіларі.Бажаю репам таки вибрати якогось з тих "принципових" на конвенції.або хоча обісрати того,з поміркованого табору.А вони то зроблять з задоволенням.Мамою бер і рашем клянусь. :D і міт мені за свідка. B-)

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Це ти про круза.санторіума.пола і інших чайників? :nose3:......... Ті що за обаму голосували-деякі і далі підтримують.деякі розчарівалися,деякі в чомусь розчарувалися.в чомусь ні.Нормалька для преза на другому сроці і при такій ШАЛЕНІЙ і ТУПІЙ антипропаганді власне тих про кого я говорю вище.І дай Бог,щоб вони і далі гавкали і робили все.щоб "ні кроку взад,тільки на конфронтацію".Аплодуватиму стоя,бо то тільки поможе хіларі.Бажаю репам таки вибрати якогось з тих "принципових" на конвенції.або хоча обісрати того,з поміркованого табору.А вони то зроблять з задоволенням.Мамою бер і рашем клянусь. :D і міт мені за свідка. B-)

 

Нє Нє радной, я саме про Обамку B-)  Бо саме він і є точна копія Ладіміровни яку, як і її "секту" ти тут так завзято гамселиш ;)  

 

1. Брехливе до цинізму

2. Поупулізд, якого американська політична арена на моїй памяті ніколи не бачила

3. Аферюга - від свідоцтва до утаємниченого виборчого фонду

4. хі-хі з Путярою - буду "мягшим" на другому строці

 

Далі продовжувати? :gigi:

 

Просто ти намагаєшся вдати таку собі об"єктивність і сидіння ...."над схваткой" але як заходить про бідолашних, 5% процентних юльків

тебе аж трусить і вивертає, думаєш це непомітно тому, хто дійсно "над схваткою" і принаймні намагається бути об"єктивним B-) ?

То попустися! Дай їм спокій, най собі живуть своїм 5% життям і радіють тому чому можуть радіти - навіть серучи у комментах на форумі.

Це відповідь майже а ля твій стайл:)  соррі за цинізм :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нє Нє радной, я саме про Обамку B-)  Бо саме він і є точна копія Ладіміровни яку, як і її "секту" ти тут так завзято гамселиш ;)  

 

1. Брехливе до цинізму

2. Поупулізд, якого американська політична арена на моїй памяті ніколи не бачила

3. Аферюга - від свідоцтва до утаємниченого виборчого фонду

4. хі-хі з Путярою - буду "мягшим" на другому строці

 

Далі продовжувати? :gigi:

 

Просто ти намагаєшся вдати таку собі об"єктивність і сидіння ...."над схваткой" але як заходить про бідолашних, 5% процентних юльків

тебе аж трусить і вивертає, думаєш це непомітно тому, хто дійсно "над схваткою" і принаймні намагається бути об"єктивним B-) ?

То попустися! Дай їм спокій, най собі живуть своїм 5% життям і радіють тому чому можуть радіти - навіть серучи у комментах на форумі.

Це відповідь майже а ля твій стайл :)  соррі за цинізм :D

З юльків я деру драла.Подобається мені їх реакція.як скорпіонів в банці коли туди капнути подразнювач.І особливо коли то якісь екзальтовані до ступору "жінки в бальзаківському віці".Бо там дурь видна просто неозброєним оком (ми ж всетаки не бачимо співрозмовника).А сама юлька мені так же рівнобедренна як будь який політик  в Україні.БО ПАДЛО НА ПАДЛІ і нема різниці в цинічності і невиправній зіпсутості того контигенту......тепер про НАШИХ політиків.Обама не брехливіший ніж інші політики.В тобі просто говорить (я до сих пір не можу зрозуміти чого на нього гавкають власне так інтенсивно.коли він кров від крові і плоть від плоті таких же політиків і з такими ж принципами.одне пояснення -ідеологи засрали мозок страхопудам соціалізму і комунізму.що вони л\дійсно повірили.що той і ним є.Антихристом :fp1: ) якийсь архіупередженість.яку я не бачу і не розумію.Теж саме про популізм.Дік і рамсфелд для мене на голову вищі у цій царині були.Причому вони навіть не прагнули дуже прикритися.Циніки до мозга кості.А як вони підставили бідного тупого вояку пауела і потирали ручки за сценою-вищий пілотаж власне брехні  і цинізму розуміння цього.Про аферизм-це все бла-бла.у нас подавай в суд і тоді коли буде рішення тоді і вказуй перстом.ніхто так і не зумів то зробити,тому і тут мимо.А от по четвертому я не то що згідний.але набагато сильніше ніж ти згідний. :D ....Щоб ти не говорив про хусейновича :) ,ти не об"єктивний хоча б з позиції програшу твого шефа.А там не тільки то.Я більш об2єктивний,тому що від обами хотів і дістав початок загального медстрахування в америці.останній країні цивілізаційного світу.яка до того прийшла і .вір"ю,буде рухатися вперед.І то не тому,що МЕНІ то потрібно.Просто вважаю,що є речі які персонально КОЖНИЙ член суспільства не може  сам собі забезпечити (як оборона-приклад) і вимагає загальнї суспільнї взаємодопомоги.І це крім того потрібно і для здоров2я і держави і нації.Все решта в обамі-мене ні не приваблювало ні не приваблює.Тому тут я більший реп ніж дем. 

Link to comment
Share on other sites

Цинік, дякую) Бо я трохи опіздошила від такого наїзду якогось Алівьє )))

та нема за що.Ми стоїмо і будемо стояти на принципах-хороший юльок-опущений юльок.Звичайно на словах :) ,бо на ділі вони самі себе так опустили і ще опустять ,що і 5% побачать лише у власних фантазіях і за щастя. 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Цинік, дякую за розвернуту  відповідь, але ти дещо не зрозумів мого посилу. Я можу бути необ"єктивним до Абамби чи до Порошенка на політичному форумі. І це нормально. В роботі я намагаюся уникати цього, якщо було б інакше за мої звіти, коментарі та аналітику ніхто б не дав і цента.

Але мене істотно тіпає від того, як ця необ"єктивність до політиків переноситься на форумі на їх симпатиків. Ти далеко не взірець цього тренду,

просто з тобою я можу це спокійно і без істерик обговорити і сподіваюсь що завжди знайду порозуміння. Ці дебільні пікерування між юльками-дрищами, які часом переходили у цілі сторінки помоїв один в одного так дістали мене на фупі, що я просто залишив його також з цієї причини. І дуже б не хотілося, щоб подібне повторювалося тут. Бо чесно - пропадає усіялке бажання як читати так і писати щось, коли по три абзаци розказують один одному, які вони підараси, замість того, аби обговорювати не себе, а політикив, для чого власне і створений форум. Сподіваюсь, ти розумієш про що я. :)

 

тепер про політиків:

 

вони дійсно всі однакові! Посто одні більш талановиті й везунчики долі, а інші - менш. Є звичайно винятки - тоді ми маємо зміну епох...

 

Абмаба - таки точна копія Улі, може більш талановита у своїх вищеописаних якостях, та ще й більш везуча тільки й усього  B-)

Антихрист до Обами звучить точно также як Атихрист по відношенню до Путлєра, Хусейна чи Пол Пота разом з Ієнг Сарі :)

Це просто одна з норм політичного словоблуддя, на яке легко купити певний процент лохторату. Так от обамбин процент ну чистий, не 51% звичайно,

а ті хто принципово проти війни, за мир-розрядку, за паттерналістську аж до соціалістичної державу, за права геїв і інших меншинств,

за блек пауер рулз та за інші подібні ніштяки - доходить імхо до 35-38% і це дуже пригнічує...  Уліними 5% в порівнянні з цим - хєрня,

навіть з додачею тих 10-15 які відкусили від неї Ляшко та інші клоуни українського політичного паноптикуму... То тут Гамерика таки не краща за Україну,

а з урахуванням ситого і в усіх відношеннях комфортного життя напротязі десятирічч - набагато гірша...нажаль...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

І ще одне в догонку. Наявність таких політиків як Тимошенко, Ляшко в бідній, знедоленій та нестабільній Україні виглядає

органічно. Бо на них є соціальний запит. Пережити-перерости це можна лише ставши багатшими як матеріально так і духовно,

А от наявність політиків а ля Обама для ситої і сталої Америки, яка до того ж несе тягар відповідальності за світовий мир і спокій

як найбільш могутня економічно і військово держава - це дуже небезпечно....Це тривожнна ознака деградації, яку мої однодумці і я ніколи не сприймуть...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Цинік, дякую за розвернуту  відповідь, але ти дещо не зрозумів мого посилу. Я можу бути необ"єктивним до Абамби чи до Порошенка на політичному форумі. І це нормально. В роботі я намагаюся уникати цього, якщо було б інакше за мої звіти, коментарі та аналітику ніхто б не дав і цента.

Але мене істотно тіпає від того, як ця необ"єктивність до політиків переноситься на форумі на їх симпатиків. Ти далеко не взірець цього тренду,

просто з тобою я можу це спокійно і без істерик обговорити і сподіваюсь що завжди знайду порозуміння. Ці дебільні пікерування між юльками-дрищами, які часом переходили у цілі сторінки помоїв один в одного так дістали мене на фупі, що я просто залишив його також з цієї причини. І дуже б не хотілося, щоб подібне повторювалося тут. Бо чесно - пропадає усіялке бажання як читати так і писати щось, коли по три абзаци розказують один одному, які вони підараси, замість того, аби обговорювати не себе, а політикив, для чого власне і створений форум. Сподіваюсь, ти розумієш про що я. :)

 

тепер про політиків:

 

вони дійсно всі однакові! Посто одні більш талановиті й везунчики долі, а інші - менш. Є звичайно винятки - тоді ми маємо зміну епох...

 

Абмаба - таки точна копія Улі, може більш талановита у своїх вищеописаних якостях, та ще й більш везуча тільки й усього  B-)

Антихрист до Обами звучить точно также як Атихрист по відношенню до Путлєра, Хусейна чи Пол Пота разом з Ієнг Сарі :)

Це просто одна з норм політичного словоблуддя, на яке легко купити певний процент лохторату. Так от обамбин процент ну чистий, не 51% звичайно,

а ті хто принципово проти війни, за мир-розрядку, за паттерналістську аж до соціалістичної державу, за права геїв і інших меншинств,

за блек пауер рулз та за інші подібні ніштяки - доходить імхо до 35-38% і це дуже пригнічує...  Уліними 5% в порівнянні з цим - хєрня,

навіть з додачею тих 10-15 які відкусили від неї Ляшко та інші клоуни українського політичного паноптикуму... То тут Гамерика таки не краща за Україну,

а з урахуванням ситого і в усіх відношеннях комфортного життя напротязі десятирічч - набагато гірша...нажаль...

Добре що ми мажемо тепер час поговорити сарйозно :) а роахунок-юльків.нульків.синяків і т.д.Це просто проблема росту.Зараз тут люди дістали можливість інкогнуто висловитися на речі.які в кодишні часи просто були неможливі.або на завжди їх слухали.З часом то зійде .піна схлине.А так як такими в основному були або малосвідчені .емоційнонестійкі чи (простіть мене жіноцтво) просто домашні господарки,то на них нахлинув такий потік інформації.подій.що вони просто відчули себе вільними висловлюватися в такому просторі інкогніто без старху бути персонально осміяними  чи приниженимми.такі собі сучасні есфіри,що вирішили -час "помсти" за роки сидіння в  "екзилі" пора надолужувати і час помсти Гаману настав.Тому і лиється на просторах інтернету,нашого форуму така помийна "війна".А додай крім того "любителів" поглузувати з таких(чого вони не очікували і не думали,тому така бурхлива реакція в деяких (алія-аж до трасканнЯ дверей і потім тихого повернення,бо нова роль стала наркотиком)),платних партійців,просто по*уїстів,то матимемо що матимемо.Ще раз-піна зійде.Я от особисто майже не читаю нову піну-всепропальщиків і панікерів.Бо то деструктивно.нічого крім зливу власної жовчі і депресняку не несе.А деяким просто рве голову (неврівноваженим) від такої кількості псевдоновин.фейку,напівправди і чуток в пермішку з реаліями і поглиблює туж депресію і ситрес.від якої вони тут тими постами "рятуються".Тепер до наших " :) баранів".Мене нацйбільше хвилює не зріст бідноти,не зріст умаслення їх.не всяка пропагнда чи популізм,а непримиреність  і що найстрашніше,БАЖАННЯ конфронтації ідеологій аж до останнього каменя на камені.Це смерть країні.Причому ті любителі самі між собою вась-вась (нагадує українські верхи :) ).а натравлюють один на одного власне люмпмен,тупих домогосподарок,старих маразматиків.нервестеніків,скандалістів і нестійких на психіку.Обіцяючи їм речі.які просто є фількіноюграмотою,або дурістю або просто брехнею.таке враження,що компроміс в суспільстві стає нікому не потрібен крім старшолго покоління політиків і на шальки ставлять не добро всієї країни.а дрібноідеологічнопартійні принципи.Це все більше нагадує мені власне екссовок,де в мутній воді псевдоідеологійчних розбіжностей і натравлювання одних на одного манюпаса.верхи ловлять рибку в мутній воді.Аж до останнього каменя тої будови,де та рибка водиться.ІМНО

Link to comment
Share on other sites

І ще одне в догонку. Наявність таких політиків як Тимошенко, Ляшко в бідній, знедоленій та нестабільній Україні виглядає

органічно. Бо на них є соціальний запит. Пережити-перерости це можна лише ставши багатшими як матеріально так і духовно,

А от наявність політиків а ля Обама для ситої і сталої Америки, яка до того ж несе тягар відповідальності за світовий мир і спокій

як найбільш могутня економічно і військово держава - це дуже небезпечно....Це тривожнна ознака деградації, яку мої однодумці і я ніколи не сприймуть...

Обама є реакцією на соціальних консерваторів,реднеківство (вони просто калька з наших домбасівських поглядів на "ми кормим і глядеть в глаза).Крім того ти не враховуєш,що америка не стала багатшою після клінтона.А криза вждарила власне по нижньому середньому класу і не в останню чергу через твого кумира політику закредитування(не не його персональну).отже попит власне на "свого" у таких +своєї бідноти+ зміни в складі населення і збільшення іспаномовців ,у яких погляди набагато блищі до обамових ніж кубинських(консервативних) був і маємо результат.деградація іде по обидва боки крайнього політспектру.ПО ОБИДВА.ІМНО

Link to comment
Share on other sites

Я от особисто майже не читаю нову піну-всепропальщиків і панікерів.

 

 

Я теж багато кого не читаю, але завжди читаю тебе, Слава, Аута... хоча звісно далеко не у всьому згідний з вами... от OF завжди читав і її мені дуже не вистачає. І дуже не хотілося б, щоб ми, відносно давні (якщо без мене :D ) але ще з фупу гамериканці брали участь у цих безмістовних словесних пікеруваннях щодо дописувачів форуму, а не тих політиків, яким вони симпатизують. Це якщо вже дуже коротко :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а

Обама є реакцією на соціальних консерваторів,реднеківство (вони просто калька з наших домбасівських поглядів на "ми кормим і глядеть в глаза).Крім того ти не враховуєш,що америка не стала багатшою після клінтона.А криза вждарила власне по нижньому середньому класу і не в останню чергу через твого кумира політику закредитування(не не його персональну).отже попит власне на "свого" у таких +своєї бідноти+ зміни в складі населення і збільшення іспаномовців ,у яких погляди набагато блищі до обамових ніж кубинських(консервативних) був і маємо результат.деградація іде по обидва боки крайнього політспектру.ПО ОБИДВА.ІМНО

 

Я знаю, що Обама - реакція, але ж цю реакцію хтось добре розкрутив... Причому не з тих, хто є основою його електорату B-)

І це мене непокоїть...як і те, що навіть такий поміркований політик як Ромні (відкинемо відомі явні прорахунки команди) з тріском програє

там, де повинен був виграти. І програє не тільки через прорахунки, бо це б було надто простим поясненням, яке наші ЗМІ радо кинули

на поверхню електорального споживання. Він програє тому, що за 4 роки  розбещення популістськими обіцянками те, доволі помірне ядро обамівського (не демівського загалом, а саме обамівського) сталого елкторату, майже подвоїлося. Я бачу  цьому серйозну загрозу, яку не так легко буде подолати не те, що

Бушу чи ще більш консервативному респу на виборах, а навіть такій надто "правій" демократці як Хілларі не праймеріз...

Це власне довга тема і часу нажаль в мене нема вже сьогодні - треба пертися в СА в Торанс в один з офісів, який знову не може дати собі раду.

Щодо мед.реофрми ще хотів слово сказати. Я не так часто користувався в штатах послугами медиків, натомість за своє життя в Європі, в Німеччині

і Швейцарії досить багато. ТАк от можу відповідально заявити, що скрізь де розповзається занадто обов"язкова страхова медицина, загальний рівень

медичного обслуговування помітно падає, бо лікарі втрачають стимул викладатися на всі сто по страховим випадкам, бо обмежені виплати від компаній це одне,

а живі гроші від приватних клієнтів - це зовсім інше... Тому я завжди краще переплачу за приватний прийом, ніж буду тикати лікарю страховий поліс, навіть

якоїсь там найвищої категорії. Не розумію для чого Америці з її досить високим рівнем медицини була ця байда... на вулиці нікого не кидали без невідкладної допомоги, а "соціальні" лікарні були і залишаються доступними. Імхо - користі в кінцевому плані це не принесе, а загальний рівень медобслуговавння таки впаде.

Добре, ще подискутуємо завтра вечором, бо повернуся певно тільки в обід

Link to comment
Share on other sites

Да не очкуй, успокойся! :kez_04:

У нас с тобой разные представления о том каким должен быть мужчина,

так что не ревнуй почемзря

 

Афигеть! Хоней гусаром себя представила? :fp1:  :fp1:  :fp1:

:gigi: Це нормальний слог юльковатних грубих бап. :K

 

От начало "історії"

http://uapolitics.com/topic/19911-julka-opiat-kosu-sbrila/page-2:lol2:

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

Смотрю еще одна из дурдома сбежала. Пропал наш уютный и уже родной дом. :(

Добрий ранок!

Та то ше одна дурдомовка збіжала, бо там їм неінтірєсно варитись у свойом соку, а нам тепер є над ким поттрунівать. Бачу, що і їм це нравицця клоунів з себе корчить. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Добрий ранок!

Та то ше одна дурдомовка збіжала, бо там їм неінтірєсно варитись у свойом соку, а нам тепер є над ким поттрунівать. Бачу, що і їм це нравицця клоунів з себе корчить. :gigi:

 

Когда много клоунов, да еще и местный дятел - идиот сутками тут строчит, то наступает пресыщение и даже отвращение :fp1::gigi:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сказала только что на брифинге, что голосовать за его змины до ГБУ батькивщина голосовать не будет. Бугога, в чем, чем а в умении держать нос по ветру бабушке не откажешь..

А ти з Юлю чи за кроліка???  :K  :pleasant:  :pleasant:  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

За брехню,позерство,жадобу влади ЗА БУДЬ яку ціну,підлість.Це для початку.......Я просто вмираю з сміху.коли мені говорять "сліпі сектанти".що мамка для злодіїв ворог.ну майте совість і розум.

Мамка - то Ви про Юлю? :shok:

Ну злодіям видніше хто для них ворог,

причому з усіх політиків вона одна єдина,

яку запхали в тюрму без вини,

саме тому щоб не заважала нас з Вами грабувати.

 

А отой негатив, який Ви з якогось дива їх начіпляли,

не має до неї жодного відношення.

Змінено користувачем Кадра
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Йуля ! Йуля ! Сама чесна !

Вітя ! Вітя !  Самий чесний і порядний !

 

 

 Петя ! Петя ! Найчесніший ! Найпорядніший ! УРА ТАВАГІЩІ !!!!

 

:nose3:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Jm3aXmN_c0c

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Путин не может ни уничтожить Украину, ни заставить ее подчиняться его горячечному воображению, этому прогрессирующему бреду, который он выдает за политическую целесообразность. Украину могут уничтожить только сами украинцы. Если будут идиотами. Если не отдадут себе отчета в подлинных политических целях Путина. Если не увидят потолка нынешних возможностей собственной власти и необходимости действовать в симфонии с западными союзниками. Если вместо того, чтобы слышать биение собственного сердца - и голос своего разума, объясняющий, что с этой страной не может произойти никакой трагедии - они будут слушать паникеров из социальных сетей, нередко проплаченных врагом, а зачастую просто глупых и невежественных."

(с) Виталий Портников

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...