Перейти до змісту

Останній москаль


DA'

Recommended Posts

http://moskal.1plus1.ua/

Отак живеш собі спокійно в Карпатах, майструєш з дерева, п'єш з джерела, годуєшся з лісу і тут приходить лихо з Москви:

 

«Здраствутє дядя, я буду у вас жить»

 

Через такого гостя мені життя зовсім не стало!
Його рідний батько колись вкрав мою наречену і втік. А тепер прислав мені живий доказ того злочину. 

Раніше у мене під вікном соловейко співав, а тепер тільки чути: 
 
«дядя, кагда будєт завтрак?» 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Боже, який жорсткий, волохатий пиздець...  :fp1:

 

Жріть, глядачі, не обляпайтеся.

Согласен. Деградация на марше. Сами себя, бля. Автора в студию для аплодисментов.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Подивився одну серію.

 

Погуглив.

Виявилось, що добрі люди вже написали все, що хотів сказати:

 

 

Перша, українці – це селюки, вуйки, рагулі, тому жодна людина із здоровим глуздом не може хотіти бути українцем.

 

Друге, українці дебільні і в своєму дебілізмі цілком безневинні та для багатьох навіть трохи симпатичні. Це те саме визначення «п'ющеґо, поющеґо і танцующеґо племені», яке мало на що інше здатне, в тому числі й на самоуправління – власну державність. Воно, теє плем'я, п'є, танцює і співає, очікуючи хазяїна зі сходу з його інтелігентністю, розумом, модерністю, хазяїна, який би керував ними.

 

Третє, українці говорять мовою, якою в реальному житті говорять лише російськомовні, що мають зображати у фільмі хахлів. Самому українцеві таку мову слухати гидко, принизливо й образливо. Нормальна людина, тим більше молодь, такою мовою розмовляти не захоче – і правильно зробить, бо такою мовою говорять блазні, дебіли і неповноцінні створіння.

 

Четверте, комедійність і гумор тут теж типово імперський. Все українське смішне за визначенням: мова, одяг, поведінка, – все, бо сама ідея українця для російського расиста – це сміхота. Україну й українців як таких серйозно не можна сприймати, – це від початку і до кінця смішно.

 

http://ukrkino.com.ua/kinotext/articles/?id=1813

 

 

Від себе додам: той факт, що в серіалі з гуцулами немає гуцульської говірки, говорить про націлення на російськомовну аудиторію,  яка діалектизми не розуміє. Тобто ті, хто фінансував даний продукт з самого початку знали, що і для кого вони знімають.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Коротше в підсумку, як казав сусід Микола, " Ґівна варте". (с)  Кацап має в Карпатах висіти на смереці безальтернативно.

да при чем тут Карпаты ?

кацап везде мае виситы.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...